Jump to content
MasterMindD

Polo 1.2 Tsi Vs Bmw 316I M3 Look

Recommended Posts

Χτες το βραδυ και ενω επιστρεφω ηρεμος και ωραιος πετυχαινω βαρυμποπη τον νεαρο κατοχο του ΒΜW στο φαναρι στη γεφυρα της εθνικης ο οποιος επιδεικτικα μου κολλαει προφυλακτηρα.Κατιφοριζουμε και μπαινουμε στην εθνικη οποτε ερχεται διπλα μου και κατεβαζει το τζαμι κουνοντας το κεφαλι για να τα παμε.Ποιος θα αρνιοταν;Δε θελω να κουρασω..Ο εμφυλιος ηταν υπερ του μικρου,με 1.5 αυτοκινητο διαφορα απο τα 70χλμ μεχρι τα 197 οπου και εχω περιοστει ηλεκτρονικα οποτε αρχιζει να μαζευει τη διαφορα και να με περναει στο υψος της Mercedes.Το αστειο ηταν οτι χαρηκε που με περασε αφου εμαθε την πινακιδα μου απεξω..!χαχα.Το νου σας

Link to comment
Share on other sites

Ε το ξερουμε οτι οι bmw 1.6 και 1.8 ειναι κασες και κατι z3 1.9i που δεν σερνουν τα ποδια τους οποτε δεν μου εκανε εντυπωση που της εριξες.

Link to comment
Share on other sites

File stauro,nai exeis dikio apla opws leei kai o beck apo panw,de borw ton kathena pou nomizei oti exei ferrari.Oxi oti exw ego alla otan ta vazeis me kapoion na ksereis oti se pairnei,oxi na kseftulisteis.

Link to comment
Share on other sites

Φιλτρο ολοσωμη εξατμιση decat χωρις μεσαιο και 52μμ σωληνα εκκεντροφορο 262 μοιρες και 11.3 βυθισμα και τωρα παω για προγραμμα και πιο μετα μπεκ απο 20ντ και ρυθμιζομενο γραναζι εκκεντροφορου αλλα η δουλεια δεν ειναι τι μονταρα η δουλεια ειναι οτι ημουν μαμα με φιλτρο και εξατμιση απο το μεσαιο και πισω μεχρι το τελικο και τις παταγα τις παλιοbmw τις κασες τωρα μετα το πειραγμα δεν ανοιγω γιατι δεν εχω προγραμμα και δεν εχει τυχει να ανοιξω με καμια κασα μολις βαλω προγραμμα εχω κανονισει να πατησω με ενα z3 φιλτρο εξατμιση.

Link to comment
Share on other sites

mia xara.tora tha parei ena filaraki mou tin 320i E92 Coupe kai ton brizwnw na ta valoume molis to parei kai me apofeugei!! :-p xaxaxa

Link to comment
Share on other sites

mia xara.tora tha parei ena filaraki mou tin 320i E92 Coupe kai ton brizwnw na ta valoume molis to parei kai me apofeugei!! :-p xaxaxa

Από τα 180 και μετά τα bmw ανοίγουν πολύ καλά για όσους έχουν αυταπάτες.

170άλογα έχει το 320, μπορεί να φύγεις από στάση αλλά ψηλά δεν είναι εύκολο.

Link to comment
Share on other sites

re αυτα τα M3(-16) χααχαχαχααχχαχα

De xortainoun tsai oi maounes

Link to comment
Share on other sites

κοινως δεν παω βημα αλλα δειχνω ομορφη μπεμπα.....χααχχααχααεχει φαση γαιτι και γω στο προηγουμενο μου αμαξι πριν αρχισω τις μετατροπες ηταν 75 αλογα 8 βαλβιδο πεζω αλλα με κατι φρενα θηρια και με 17αρια......

Link to comment
Share on other sites

Μaster Mind είσαι ακόμα μαμά?

Αν ναί θα ήθελα να κάνουμε μια δοκιμουλα απο πρώτες μέχρι 180+.

Passat 1.8 20v 125 hp.

An kai de sunithizw na apantaw se prokliseis (:p) an vrethoume se kapoia sunantisi polu euxaristws.Mama akoma nai.

Link to comment
Share on other sites

επειδη κατα πασα πιθαντοτητα ηταν ε46 1,6
κανετε συγκριση μεταξυ ενος αμαξιου που βγηκε το 2010 και ενος που λανσαριστηκε το 1998...12 χρονια διαφορα....με το ενα να ειναι σε διαφορετικη κατηγορια και πολυ βαρυτερο με 18αρια ζαντικα και ηταν το καινουριο πολο 1,5 καροτσες μπροστα και χαιρεστε?
ειναι σα να λεμε η πιο αδυναμη 116 με τα 122 αλογα κερδισε το πιο αδυναμο γκολφ του 2000 με τα 80 αλογα...ειναι αυτο πλεονκτημα για τη bmw?

Link to comment
Share on other sites

επειδη κατα πασα πιθαντοτητα ηταν ε46 1,6

κανετε συγκριση μεταξυ ενος αμαξιου που βγηκε το 2010 και ενος που λανσαριστηκε το 1998...12 χρονια διαφορα....με το ενα να ειναι σε διαφορετικη κατηγορια και πολυ βαρυτερο με 18αρια ζαντικα και ηταν το καινουριο πολο 1,5 καροτσες μπροστα και χαιρεστε?

ειναι σα να λεμε η πιο αδυναμη 116 με τα 122 αλογα κερδισε το πιο αδυναμο γκολφ του 2000 με τα 80 αλογα...ειναι αυτο πλεονκτημα για τη bmw?

Δεν εκανε κανεις συγκριση.Απλα αναφερθηκα σε ενα περιστατικο που συνεβη.Πλιροφοριακα και εγω 17αρια φοραω απλα για τιν ιστορια.Δεν προκαλεσα κανεναν.Απλα απαντησα στην προκληση.

Link to comment
Share on other sites

nai ουτε αυτα πανε αλλα το θεμα δεν ειναι καθαυτο  το αμαξι αλλα ο εκαστοτε τραχανας που νομιζει οτι εχει πιασει τον παπα απο τα μαλακά γιατι εχει 316....

Edited by Giannis307
Link to comment
Share on other sites

διαφωνεις οτι το 316 ειναι ανωτερα σαν αμαξι πιο μελετημενο-προσεγμενο και στιβαρο απο τα αντιστοιχα 316 της vw fiat skoda audi seat px?λες για τους ψωνισμενους μπεμβακιδες.για τους αλλους που μολις δουν μπεμβε στο δρομο πανε κ του κολλανε αποπισω κ μαρσαρουν στο φαναρι μολις δουν μπεμβε;ειναι αυτοι ειναι και οι αλλοι...

Link to comment
Share on other sites

διαφωνεις οτι το 316 ειναι ανωτερα σαν αμαξι πιο μελετημενο-προσεγμενο και στιβαρο απο τα αντιστοιχα 316 της vw fiat skoda audi seat px?λες για τους ψωνισμενους μπεμβακιδες.για τους αλλους που μολις δουν μπεμβε στο δρομο πανε κ του κολλανε αποπισω κ μαρσαρουν στο φαναρι μολις δουν μπεμβε;ειναι αυτοι ειναι και οι αλλοι...

Παλι αλλου παει η συζητηση.

Link to comment
Share on other sites

Guest bassakos

Η κόντρα είναι κόντρα! Δεν παίζει ρόλο πόσο κάνει ένα αμαξι! Νικητής είναι αυτός που πάει πιο γρήγορα! Και όχι αυτός που εχει καλύτερο αμαξι! Απλά πράγματα!

Μην μπερδεύεται τα πράγματα! Δεν υπάρχει λόγος!

send from mobile

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.