Jump to content
ToniVWGOLFGTI

R32 Σαζμαν

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά μια ερώτηση πρόσφατα έκανα μετατροπή το Golf IV Gti μου σε R32 αλλα ήθελα να μάθω αν ο δίσκος και το πλατο απο VR6 ταιριάζουν στο τετρακινητω σαζμαν μου ξέρει κάποιος;

Link to comment
Share on other sites

να σου κανω μια ερωτηση πανω στη δικια σου...πληρης μετατροπη?????ανεβασε μας καμια φωτο να κ@υλωσουμε!

ναι φιλαρακι μου είναι πλήρες μετατροπή υπάρχει στο facebook ο Βέλτιοτικος οίκος μου που προσπαθώ εδω και κάποια χρόνια να αναδειξω την δουλεια μου είναι A.M.S tuning&performance έχει φωτο προφιλ το αμάξι μου

που βρηκες πραγματα φιλε μου γιατι ενδιαφερεται φιλος μου να κανει το 4αρι του..

Αν θέλει φίλε μου υπάρχουν πράγματα για να κάνει το golf του ας μπει στο Facebook στην A.M.S tuning&performance 6939345490 Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

το τσεκαρω τωρα!!!!

αυτη ειναι η σελιδα?

http://www.facebook....128866820517321

οταν ενοω πληρης μετατροπη ενοω και εμφανισιακα?

οσο για την ερωτηση σου στο αρχικο ποστ μαλλον δεν κανει ο το δικοπλατο.

Edited by sodimitris
Link to comment
Share on other sites

το τσεκαρω τωρα!!!!

αυτη ειναι η σελιδα?

http://www.facebook....128866820517321

οταν ενοω πληρης μετατροπη ενοω και εμφανισιακα?

οσο για την ερωτηση σου στο αρχικο ποστ μαλλον δεν κανει ο το δικοπλατο.

Ναι αυτή είναι άντε σας περιμένω να γίνεται μέλη μου και για service και για όλα και εννοείτε και εμφανισιακα τα πάντα όλα !!! Edited by ToniVWGOLFGTI
Link to comment
Share on other sites

Στο κόκκινο το 4αρι έχεις κάνει κάτι στο καπό? Boser look? Και γενικά έχεις ανοίξει θόλους? Αν ναι θα ήθελα μια προσφορά και για τα δύο.

Sent from my XT910 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Στο κόκκινο το 4αρι έχεις κάνει κάτι στο καπό? Boser look? Και γενικά έχεις ανοίξει θόλους? Αν ναι θα ήθελα μια προσφορά και για τα δύο.

Sent from my XT910 using Tapatalk 2

καλησπέρα φίλε μου είναι όλο πρισμενο το αμάξι και το κάπο είναι κλειστό boser look αν θέλεις κάτι τέτοιο καλο θα ήταν να μιλήσουμε απο κοντά η απο το τηλ 6939345490 Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου συγγνώμη αλλά τουλάχιστον το μπλε 4αρι δεν είναι πλήρης μετατροπή σε r32. Ούτε καν 4κινητό. Όσο εξωτερικά δεν είναι γνήσιο τίποτα. Το έχω δει από κοντά

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου συγγνώμη αλλά τουλάχιστον το μπλε 4αρι δεν είναι πλήρης μετατροπή σε r32. Ούτε καν 4κινητό. Όσο εξωτερικά δεν είναι γνήσιο τίποτα. Το έχω δει από κοντά

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.