Jump to content
simos

Τοποθέτηση υποβραχιόνιου(τεμπέλη) σε Golf Iv

Recommended Posts

Για δείξε μας και καμιά φωτογραφία να δούμε πώς είναι και με φωτισμό!

Link to comment
Share on other sites

Για δείξε μας και καμιά φωτογραφία να δούμε πώς είναι και με φωτισμό!

Να σου πω την αλήθεια έχω βγάλει με το κινητό και ήθελα να τις ανεβάσω , αλλά είναι πολύ χάλια και δεν ξεκαθαρίζεις πολλά πράγματα , όταν μου κάτσει με καμία ψηφιακή θα ανεβάσω .

Link to comment
Share on other sites

επειδη μου αρεσει και εμενα ο τεμπελης γενικα σαν ιδεα αλλα οχι ο μαμα για το τεσσαρι παιζει κανενας αλλος;

Link to comment
Share on other sites

επειδη μου αρεσει και εμενα ο τεμπελης γενικα σαν ιδεα αλλα οχι ο μαμα για το τεσσαρι παιζει κανενας αλλος;

Ο μαμά είναι ότι καλύτερο για τα 4αρια , τη άλλο να βάλεις .

Link to comment
Share on other sites

Ο μαμά είναι ότι καλύτερο για τα 4αρια , τη άλλο να βάλεις .

δεν μου αρεσει και πολυ.εχω δει και καλυτερους...σε αλλα αμαξια.

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Δεν νομίζω να υπάρχει κάτι άλλο. εμένα ρε παιδιά δεν μου αρέσει καθόλου dead.gif να ήταν σαν του 5αριού ή σαν του Α3 να πώ ΜΑΛΙΣΤΑ worthy.gif Μέχρι και αυτός που είχε το Rover μου ήταν πολύ καλύτερος!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να υπάρχει κάτι άλλο. εμένα ρε παιδιά δεν μου αρέσει καθόλου dead.gif να ήταν σαν του 5αριού ή σαν του Α3 να πώ ΜΑΛΙΣΤΑ worthy.gif Μέχρι και αυτός που είχε το Rover μου ήταν πολύ καλύτερος!!!

στο αλλο αυτοκινητο που εχω και εγω ειναι καλυτερος.καπου ειχα δει εναν που ειχε βαλει και αεραγωγους,παιζει να τον βρουμε αυτον πουθενα scorpio;

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
στο αλλο αυτοκινητο που εχω και εγω ειναι καλυτερος.καπου ειχα δει εναν που ειχε βαλει και αεραγωγους,παιζει να τον βρουμε αυτον πουθενα scorpio;

Δεν τον έχω δει ποτέ φίλε μου! :heart:

Link to comment
Share on other sites

Μιας και το πηρα αποφαση να βαλω κι εγω επιτελους τον "τεμπελη", θελω λιγη βοηθεια!

Καταρχην ο καινουριος απο αντιπροσωπεια εχει ¤300+ ???

Μεταχειρισμενο βρισκεις ευκολα? Αν γνωριζει καποιος που εχει σιγουρα (για Αθηνα), ας το πει plz! Απο τιμες αυτοι παιζουν γυρω στα ¤100? Την τοποθετηση την κανουν απο εκει που το παιρνεις? Αν οχι που μπορει να γινει (αν το πιασω εγω το εσκισα!) ?

Τωρα σχετικα με το ebay. Τα παιδια που τον εχουν αγορασει απο ebay.com τους βγηκε καλος? Υποθετω πηρατε αυτα που στελνονται απο Χονγκ Κονγκ ε? Οσοι πηραν απο ebay.de εχουν κανενα προβλημα?

Βοηθηστε συνφορουμιτες γιατι εχει πιαστει το χερι μου :blink:

Link to comment
Share on other sites

Μιας και το πηρα αποφαση να βαλω κι εγω επιτελους τον "τεμπελη", θελω λιγη βοηθεια!

Καταρχην ο καινουριος απο αντιπροσωπεια εχει ¤300+ ???

Μεταχειρισμενο βρισκεις ευκολα? Αν γνωριζει καποιος που εχει σιγουρα (για Αθηνα), ας το πει plz! Απο τιμες αυτοι παιζουν γυρω στα ¤100? Την τοποθετηση την κανουν απο εκει που το παιρνεις? Αν οχι που μπορει να γινει (αν το πιασω εγω το εσκισα!) ?

Τωρα σχετικα με το ebay. Τα παιδια που τον εχουν αγορασει απο ebay.com τους βγηκε καλος? Υποθετω πηρατε αυτα που στελνονται απο Χονγκ Κονγκ ε? Οσοι πηραν απο ebay.de εχουν κανενα προβλημα?

Βοηθηστε συνφορουμιτες γιατι εχει πιαστει το χερι μου :)

ΛΟΙΠΟΝ ΑΘΗΝΑ ΛΙΟΣΙΟΝ (ΚΙΟΥΚΟΣ ΜΑΓΓΑΝΙΩΤΗΣ) ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ 188 ΑΜΑ ΘΥΜΑΜΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟΚΕΙ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΓΩ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙΣ ΜΟΝΟ ΣΟΥ ΑΜΑ ΘΕΣ ΒΟΗΘΕΑ ΜΕΝΩ ΓΑΛΑΤΣΙ ΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΣΗ ΑΜΜΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΡΕΝΤΑ

Link to comment
Share on other sites

Εγω τον εχω παρει απο ebay.μπαινει πολυ ευκολα θα ψαξω να βρω τις οδηγιες που χρησιμοποιησα. Μου τον εστειλαν απο αυτον απο το hong-kong και πηρα και το repair kit απο την καρεντα γιατι η βαση που σου στελνουν ειναι χαλια. Συνολικα μου στοιχισε γυρω στα 80 γιουρος και ειναι και ακριβος το ιδιο χρωμα με την ταπετσαρια(γκρι)

http://homepage.ntlworld.com/barry.clark3/...t_on_a_golf.htm

αυτο ειναι το λινκ που θελεις και ο κωδικος που θα ζητησεις απο την αντιπροσωπεια ειναι αυτος που λεει εκει χωρις το w

(W) 1J0 898 079

Link to comment
Share on other sites

80 στοιχησε συνολικα? Το repair kit ποσο πηγε μονο του?

Κι εγω γκρι ταπετσαρια εχω, και σκεφτομουν να παρω τον μαυρο τεμπελη γιατι δυσκολα θα ταιριαζουν οι αποχρωσεις του γκρι.

Παντως βλεπω οτι θελει δουλιτσα για να μπει. Χρειαζεται και 2ο ατομο στην τοποθετηση ?

Link to comment
Share on other sites

Το repair kit ειναι 30 ευρω. και τον τεμπελη με τα μεταφορικα τον ειχα παρει στα 50. μονος σου μια χαρα θα τα καταφερεις. και εγω πρωτη φορα αγγιζα το εσωτερικο του αυτοκινητου και μεσα σε ενα τεταρτακι τον ειχα βαλει. πραγματικα δεν αξιζει να πληρωσεις καπου για να το βαλουν.

θα βγαλω αν ειναι και καμια φωτογραφια για να δεις και την αποχρωση.

Link to comment
Share on other sites

κι εμεις που δε ξερουμε να ψωνιζουμε απο το ebay πως θα βαλουμε τεμπελη στο αμαξι...το χρειαζομαστε...γιατι αν μπουμε στην πιστα των σερρων...θα ειναι πολυ χαλαρη η διαδρομη!!! tongue.gifB)tongue.gif;)new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Το repair kit ειναι 30 ευρω. και τον τεμπελη με τα μεταφορικα τον ειχα παρει στα 50. μονος σου μια χαρα θα τα καταφερεις. και εγω πρωτη φορα αγγιζα το εσωτερικο του αυτοκινητου και μεσα σε ενα τεταρτακι τον ειχα βαλει. πραγματικα δεν αξιζει να πληρωσεις καπου για να το βαλουν.

θα βγαλω αν ειναι και καμια φωτογραφια για να δεις και την αποχρωση.

Αν μπορεσεις να βαλεις φωτο θα βοηθουσε πολυ. Αν και λογικα (?) μια γκρι ταπετσαρια υπηρχε για τα Golf IV, οποτε αν ταιριαζει στο δικο σου ειναι ΟΚ.

Μηπως εχεις και συγκεκριμενο link απο ebay, απο αυτον που το αγορασες?

Link to comment
Share on other sites

DSC03864.jpg η φωτογραφια δεν ειναι καλη και αν παρατηρησεις και το αλλο καθισμα φαινεται αλλο χρωμα αλλα ειναι ιδιο το ενα με το αλλο tongue.gif . ειναι και λιγο βρωμικια η φωτογραφια :blink::blink:

Τον αγορασα απο αυτον http://cgi.ebay.com/ebaymotors/VW-99up-Gol...sspagenameZWDVW ο οποιος οπως βλεπω τωρα τον εχει κατεβασει με μεταφορικα στα 40 ευρω.

golfakias1983 δεν ειναι τιποτα το ebay. αν δεν εχεις πιστωτικη βγαλε μια gift card απο την τραπεζα αττικης που δεν μπορουν να σου κλεψουν λεφτα και μετα τα υπολοιπα ειναι ευκολα. Καλα να'μαστε.

Edited by grg
Link to comment
Share on other sites

RE SY SIMO TI TEBELI BRIKES ?

STO PROIGOYMENO GOLF MALLON THA LES GIATI STO TORINO MONTELO DEN BRISKO POYTHENA

Φιλε μου θα σε παρακαλουσα να γραφεις με μικρους ελληνικους χαρακτηρες συμφωνα με τους ορους χρησης. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά εμένα έσπασε το ένα από τα δύο ποδαράκια του τεμπέλη που κλείνει το κάλυμμα και έπεσε μέσα  http://shop.ahw-shop.de/stoffdeckel-armlehne-golf-4-bora-passat-new-beetle-beige?c=880 στο κάλυμμα πως θα το βγάλω το ύφασμα ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.