Jump to content
thanos.k

Polar Fis + (Εξτρα Ενδειξεις Στην Oem Οθονη)

Recommended Posts

Το ειδα σε ενα gt και μου εκανε μεγαλη εντυπωση ....δυστηχως δεν κανει για τα 6αρια ,επικοινωνησα με την εταιρια και μου ειπαν μεχρι τελος του χρονου θα παιζει και στο 6 το οποιο εχει εντελως αλλη αρχιτεκτονικη επικινωνιας .... τωρα μακαρι να ειναι αληθεια .... παντως εχει απιστευτες πληροφοριες διαθεσιμες....μακρι να βγει για το 6 .

http://www.polarteam.net/en/65-polar-fis-advanced.html

Link to comment
Share on other sites

Το ειδα σε ενα gt και μου εκανε μεγαλη εντυπωση ....δυστηχως δεν κανει για τα 6αρια ,επικοινωνησα με την εταιρια και μου ειπαν μεχρι τελος του χρονου θα παιζει και στο 6 το οποιο εχει εντελως αλλη αρχιτεκτονικη επικινωνιας .... τωρα μακαρι να ειναι αληθεια .... παντως εχει απιστευτες πληροφοριες διαθεσιμες....μακρι να βγει για το 6 .

http://www.polarteam...s-advanced.html

+1 :acute:

Link to comment
Share on other sites

στο site της Polar και στο utube το εχω δει και σε μαυρες οθονες ,δηλαδη στα πιο καινουργια μοντέλα και πραγματικά κανει ΠΑΠΑΔΕΣ, ΤΟ ΘΕΛΩ .! Ουτε μπαρομετρα ουτε τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Ψήθηκα άσχημα! Πάνω που έψαχνα για οργανάκι...

Που κουμπώνει αυτό; Θέλει πολύ λύσιμο;

Στο gateway.Υπόθεση 15 λεπτών.

Link to comment
Share on other sites

Που ακριβώς βρίσκεται αυτό; Έχεις κάποια φώτο;

Πάνω ακριβώς από το πενταλ του γκαζιού.

Link to comment
Share on other sites

Οκ. ευχαριστώ πολύ!

αυτα γινονται με ενα ipad iphone ipod και συνδεση με την OBD II θυρα με kiwi wifi PLX

Και με ένα bluetooth obd2 dongle σε συνδυασμό με ένα κινητό με android...

Η εν λόγω πλακέτα όμως προσθέτει ενδείξεις στην εργοστασιακή οθόνη.

ΥΓ Με ipod χλωμό να γίνονται :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται απλά να ενημερώσω πως υπάρχει πλέον stock αλλά η τιμή έχει αυξηθεί. Προσωπικά πρόλαβα μια μονάδα από συνεργάτη τους στην Κύπρο 210€. Το εγκατέστησα και είναι φοβερό! Επιτέλους έχω όλες τις ενδείξεις που έλειπαν.

Θερμοκρασία λαδιού, στάθμη λαδιού, θερμοκρασία κινητήρα, παραφλού κτλ κτλ.

Επίσης έχει ένδειξη ιπποδύναμης και ροπής. Το δικό μου έδειξε 197cv=194hp πολύ αισιόδοξο..!

Τέλος, ξέρουμε ποιες είναι οι προβλεπόμενες τιμές θερμοκρασίας για μοτέρ και λάδια σε MK5 GT 170;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον καλα νεα για τους 6ριδες

Polar FIS+ - Firmware Update v0.3.0b0

We are proud of present our new firmware update for VAG vehicles with COLOR and WHITE dot.

As you know, FIS ADVANCED only supported (till today) RED dot, but we started support for rest of clusters.

This is the initial firmware ready for this kind of clusters, so lets start with it ...

Πλεον με το νεο λογισμικο υποστηριζει και λευκες και εγχωμες οθονες κατραν απο οσα τις εχουν... :thumbsup:

Την τιμή δεν την είδες όμως που από 180euro πήγε στα 249 euro χαχαχαχα

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.