Jump to content
skaraviaios

Weekly Day Out @ Αττική - Λουτράκι! 02/09/2012

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη,

Το καλοκαίρι έφτασε στο τέλος του!

Που αλλού θα μπορούσαμε να το αποχαιρετίσουμε, αλλά και να υποδεχθούμε δυναμικά τη νέα σεζόν συναντήσεων του VWClub, εκτός από το Λουτράκι!!!!

Εκεί λοιπόν, έχουμε κλείσει το γνωστό στους περισσότερους μαγαζί Level 2, όπου θα μας φιλοξενήσει δίπλα στην όμορφη πισίνα που διαθέτει! Όποιος θέλει, υπάρχει και θάλασσα στα 10 μέτρα!!!

Φέρτε λοιπόν, μαγιώ, διάθεση, νεροπίστολα, νεροσφεντόνες (όποιος έχει) και ελάτε να δώσουμε μια νέα δυναμική στις συναντήσεις μας!!!

Εννοείται πως είτε βελτιωμένο, είτε εργοστασιακό αμάξι είναι καλοδεχούμενο!

Το πρόγραμμα λοιπόν διαμορφώνεται ως εξής:

- Προσυνάντηση στα διόδια της Ελευσίνας (μόλις πληρώσετε δεξιά) μέχρι τις 10:45.

- Άφιξη στο μαγαζί στις 11:15.

**Παρακαλούμε να τηρήσετε την ώρα, γιατί έχει κρατηθεί πάρκινγκ ειδικά για μας.**

Δηλώστε συμμετοχή με το γνωστό τρόπο: nickname + αρ. ατόμων.

Συμμετοχές:

  1. skaraviaios
  2. PanosVR6
  3. skodaman
  4. georgedj
  5. akisfer +2
  6. pentarakos+1
  7. GOLFAKI4 +1
  8. Timos3081
  9. Giannisgolf_

Edited by skaraviaios_potasas
προστέθηκαν συμμετέχοντες
Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

Σωστα τα λεει ο φιλτατος σκαραβαιος!μετα απο πολλες απουσιες..μεσα κ γω επιτελους!για παμε ολοι να ξεκινησουμε παλι τις επισημες συναντησεις της λεσχης μας δυναμικα!και το κυριοτερο να περασουμε ομορφα οπως μονο εμεις ξερουμε..τα λεμε απο κοντα την κυριακη guys..;)

Στάλθηκε από το IDEOS X5 μου

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Θα έρθω και εγώ με τη γυναίκα για να γνωριστούμε!

skodaman+1

ΥΓ-Μένω Λουτράκι οπότε θα σας δω στο μαγαζί κατευθείαν!

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον μέσα κ εγώ συν 1

Μάλλον μέσα κ εγώ συν 1

Μάλλον μέσα κ εγώ συν 1

Link to comment
Share on other sites

Οκ μέσα για το τελευταίο μου μπάνιο του καλοκαιριού!!Μάλλον μόνος μου θα έρθω θα δούμε!

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

Ελα να βλεπω συμμετοχες..μονο τοσοι λιγοι;το vwclub εχει πολυ λαο!!!για να δω περισσοτερο κοσμο..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.