Jump to content
Ntinos

Βενετσιανος Service

Recommended Posts

Παιδες καλησπερα. Εφτασε ο καιρος για το δευτερο ΚΤΕΟ και σκεφτομουν να κανω και το σερβις των 60.0000 ( καθε χρονο κανω βασικα γιατι ποτε δεν πιανω τα κμ) Πονοκεφαλιαζοντας μεταξυ αντιπροσωπιων και καθε λογης εξουσιοδοτημενου και εξιδεικευμενου ειπα να δοκιμασω ενα εντελως καινουριο συνεργειο που μου συστησανε στο Μοσχατο. Ο τυπος απ οτι μου ειπε δουλευε πριν στη Seat φαινεται λιγο πορωμενος με τη δουλεια του και πρεπει να το κατεχει. Για μολις μια βδομαδα ανοιχτο μεσα στον Αυγουστο ειχε κινησουλα και αυτοκινητα για φτιαξιμο. Πολυ καλη επικοινωνια και συνενοηση δεν ειχε προβλημα να ειμαι μπροστα στο σερβις και μου εξηγουσε τι γινεται. Γενικα δε θελω να ενθουσιαζομαι αλλα νομιζω οτι θα ξαναπαω και του χρονου χαλαρα. Ελπιζω να μην πεφτω εξω και σας παρω στο λαιμο μου και να μην αλλαξει και ο ιδιος οταν παλιωσει στο χωρο οπως κανουν οι περισσοτεροι. Στο ψητο τωρα για λαδια, μπουζι, φιλτρα, καθαρισμο Α/C, και γενικο ελεγχο κατω απο 200 ευρω.

Δε βρηκα σελιδα του στο ιντερνετ μονο στο facebook δυστυχως

http://www.**********.com/pages/Βενετσιάνος-Service/398573783535824?ref=ts

Καλο θα ηταν να το δοκιμασει και κανας αλλος να εχουμε σφαιρικη αποψη.

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο πολυ καιρο και επειτα απο πολλες επισκεψεις με δυο αυτοκινητα του group στον Κωστα μπορω να πω με βεβαιοτητα οτι προκειται για ενα καλο και αξιοπιστο συνεργειο με καλες τιμες. Ελπιζω η πολυ δουλεια που εχει να μην ριξει ποτε το υψηλο επιπεδο της εργασιας του. Φιλικη συμβουλη προς ολους: μην δισταζετε να ζητατε αυτα ακριβως που θελετε απο την αρχη και οχι αφοτου παραλαβετε το αυτοκινητο σας. Ολα γινονται! 

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

σήμερα πήγα πρώτη φορά από το συνεργείο του Κώστα, για κάτι μικρό, μια αλλαγή καθρέφτη. πρώτες εντυπώσεις θετικές και από τον χώρο και τον ίδιο. Θα πάω και για λάδια φίλτρα από εκεί σε 2 μήνες που θα είναι η ώρα τους (να είμαστε βέβαια καλά πρώτα), και θα επανέλθω πιο αναλυτικά  

Link to comment
Share on other sites

On 3/4/2020 at 9:33 ΠΜ, Kostas_Tr said:

καλημέρα,

σήμερα πήγα πρώτη φορά από το συνεργείο του Κώστα, για κάτι μικρό, μια αλλαγή καθρέφτη. πρώτες εντυπώσεις θετικές και από τον χώρο και τον ίδιο. Θα πάω και για λάδια φίλτρα από εκεί σε 2 μήνες που θα είναι η ώρα τους (να είμαστε βέβαια καλά πρώτα), και θα επανέλθω πιο αναλυτικά  

Γεια σου φίλε τελικά πήγες για σέρβις;;; γιατί σκέφτομαι να το πάω και γω εκεί και θα ήθελα μια γνώμη...

Link to comment
Share on other sites

On 1/5/2021 at 2:35 AM, konst said:

Γεια σου φίλε τελικά πήγες για σέρβις;;; γιατί σκέφτομαι να το πάω και γω εκεί και θα ήθελα μια γνώμη...

ναι πηγα, απλα επειδη δεν εχω χλμ λογω κοβιντ το μονο που μου ειπε οτι ηθελε αλλαγη ηταν τα λαδια μου, τωρα απο μια αλλαγη λαδιων δεν λες τον αλλον μαστορα, αλλά από φίλο που του έκανε επισκευη σασμαν σε μια μερα (seat leon 1.4 tsi) γιατι επρεπε να φυγει ταξιδι έχω καλές εντυπώσεις

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.