Jump to content
De_Mits

Bbs Ch Vs Oz Ultraleggera

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια..εχω ενα μαυρο golf 6 122ps και θα ηθελα την βοηθεια σας μιας και ηρθε η ωρα να αλλαξω ζαντες..

ειμαι αναμεσα σε αυτες τις 2 :

BBS Ch silver 17" : http://www.rimstyle.com/data/products/types/bbs_ch_bs/xlarge/1.jpg

OZ Ultraleggera silver 17" : http://siriocenter.gr/sites/default/files/imagecache/lightboxing/OZ%20ULTRALEGGERA%20SILVER.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα παιρνα τις bbs σε 18" και ανθρακί χρώμα αλλά δική σου επιλογή :Ρ

Από τις 2 προτιμώ τι bbs

Edited by Tonyantony
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια..εχω ενα μαυρο golf 6 122ps και θα ηθελα την βοηθεια σας μιας και ηρθε η ωρα να αλλαξω ζαντες..

ειμαι αναμεσα σε αυτες τις 2 :

BBS Ch silver 17" : http://www.rimstyle....bs/xlarge/1.jpg

OZ Ultraleggera silver 17" : http://siriocenter.g...GERA SILVER.jpg

Φιλαρακι αν θελεις παντως να δεις πως φαινονται οι ΟΖ σε golf vi μαυρο,ριξε μια ματια στη παρουσιαση του αυτοκινητου μου,ειναι και μενα 17"

Link to comment
Share on other sites

BBS και αν μπορεις 18αρες αφενος μεν για να <<δειξει>> το ολο συνολο αφετερου δε για να <<γεμισουν>> και οι θολοι.

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα θα δειχνει πιο ωραιο με τις 18αρες αλλα δεν ξερω πιστευω οτι ειναι "υπερβολη" για το 122αρι μου..

Εχω βρει μεταχειρισμενες BBS CH Silver 650ευρω και απ οτι βλεπω στις φωτο φαίνονται αριστες. Ειναι καλα τα χρηματα πιστευεται?

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα θα δειχνει πιο ωραιο με τις 18αρες αλλα δεν ξερω πιστευω οτι ειναι "υπερβολη" για το 122αρι μου..

Εχω βρει μεταχειρισμενες BBS CH Silver 650ευρω και απ οτι βλεπω στις φωτο φαίνονται αριστες. Ειναι καλα τα χρηματα πιστευεται?

Μεταχειρισμενες 17αρες κ χωρις λαστιχα στα 650 ευρω μου φαινονται ακριβες..Ψαξτο καλυτερα κ αν αντεχει η τσεπη σου για 18αρα,προχωρα

Edited by kOrMi-6
Link to comment
Share on other sites

Μεταχειρισμενες 17αρες κ χωρις λαστιχα στα 650 ευρω μου φαινονται ακριβες..Ψαξτο καλυτερα κ αν αντεχει η τσεπη σου για 18αρα,προχωρα

Με λαστιχα..αλλα δεν ξερω ποσα km εχουν κανει..και δεν ξερω κατα ποσο ειναι original οι ζαντες.. Πως μπορω να το καταλαβω αυτο?

Edited by De_Mits
Link to comment
Share on other sites

Δεν ταιριαζει το καρε στο αυτοκινητο σου, φορας 5χ 112

Link to comment
Share on other sites

Δεν ταιριαζει το καρε στο αυτοκινητο σου, φορας 5χ 112

Golf Mk6 ειναι και τα 2 αυτοκινητα. 5Χ112 ειναι οι ζαντες. (λαθος το 4Χ112 στην αγγελία)

Link to comment
Share on other sites

Σωστη η παρατηρηση σου nikdev.. δεν το ειχα προσεξει.. αλλα λογικα θα ισχιει αυτο που ειπε ο φιλος Ringo106R.

Ετσι κ αλλιως φαινεται κ απο τις φωτο οτι προκειται για πενταμπουλωνες ζαντες

Τη φθορα των ελαστικων μπορεις να τη διαπιστωσεις απο το "αυλακωμα" κ το σημαδι που φαινεται οτι το ελαστικο φτανει στο τελευταια του

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά οι Ultraleggera oi 17"δεν ταιριάζουν στο καρέ των Golf ? νομίζω έχω 5x112 

Edited by AlexkSeRRes
Link to comment
Share on other sites

μην νομίζεις φίλε alexserres.

5x112 φοράς. βρες ultraleggera αφού σ αρέσουν, με καρέ 5χ112 και είσαι κομπλέ !

Link to comment
Share on other sites

αντε μην ακουω οτι να ναι..τελος μονο οζ...η bbs δεν ειναι ομορφη,δεν ειναι ελαφρια,ειναι βαριες και τις εχουν ολοι,,, μονο οζ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.