Jump to content
playmaker

Kenwood Dnx 520Vbt

Recommended Posts

η νεα μου πηγη παιδια photo σε λιγο..εχω ομως ενα προβλημα!βαζω χαρτες με sd card img garmin unlocked και μου λειτουργουν κανονικα αλλα δεν εχεις τουσ δρομους σχηματα κτλ οπως θα πρεπε αλλα μονο ονοματα με γραμματα...τι παιζει?

κανενας που μπορει να με βοηθησει να βαλω τους χαρτες...αλλιως με βλεπω να τους αγοραζω...

Link to comment
Share on other sites

τι αναλυση εχει?εμενα δεν μου εκαναν οι χαρτες λογω υψηλης αναλυσης σε 800 x 480.μονο με το igo8 επαιξε τελικα.

αν θελεις να σου στειλω εγω το igo8 να δοκιμασεις.(βρες μου τροπο ομως!)

Edited by tolisgti
Link to comment
Share on other sites

τι αναλυση εχει?εμενα δεν μου εκαναν οι χαρτες λογω υψηλης αναλυσης σε 800 x 480.μονο με το igo8 επαιξε τελικα.

αν θελεις να σου στειλω εγω το igo8 να δοκιμασεις.(βρες μου τροπο ομως!)

μπαινει το igo8 σε garmin????

800x480 ειναι!xmmm πρεπει να το ανεβασεις rapdishare η κανα link?

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου κατα τι γνωμη μη μου για τα αυτοκινητα μας ειναι ι πιο κορυφεα οθονη!!πες μας που και ποσο την πηρες εκτος αν ειναι μεταχειρισμενη γτ πουλαγε καπιος σε αλο club..

Link to comment
Share on other sites

μπαινει το igo8 σε garmin????

800x480 ειναι!xmmm πρεπει να το ανεβασεις rapdishare η κανα link?

το μηχανημα σου δεν εχει ρυθμισεις στο navi για να επιλεξεις το αρχειο που φερει εκεινη τη στιγμη η SD σου?

Link to comment
Share on other sites

εδω τιμη

http://www.skroutz.gr/s/290852/Kenwood-DNX-520VBT.html?keyphrase=Kenwood+Dnx+520Vbt+

890 ξρκιναει απλη νομιζω.....

Link to comment
Share on other sites

εχεις εδω...http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=47131

εδω τα παντα για πηγες http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=35434

εδω τα καλυτερα λογιαhttp://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=32612....για το συγκεκριμενο μοντελο και αλλα

Link to comment
Share on other sites

το μηχανημα σου δεν εχει ρυθμισεις στο navi για να επιλεξεις το αρχειο που φερει εκεινη τη στιγμη η SD σου?

εχει αλλ ολα αυτα δεν ειναι garmin?...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας για να μην ανοίγω καινούριο ποστ γράφω εδώ. 

 

Αγόρασα πρόσφατα ένα kenwood dnx 521 από το ebay. 

Όλα καλά εκτός του ότι στον χάρτη ενώ το menu είναι κανονικά σε ελληνικά, οι δρόμοι οι πόλεις κτλ είναι σε greeklish.

 

Ξέρετε πως διορθώνεται αυτό? Έτσι είναι αν το αγοράσεις και από την Ελλάδα ?

Έχει του 12 το χάρτη φορτωμένο.

έχει κανείς του 13 το χάρτη να μας πει αν είναι σε greeklish ή όχι?

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα απαντώ μόνος μου 

"

ναι υπάρχει η δυνατότητα για ελληνικούς χαρακτήρες και όχι greeklish μέσω αναβάθμισης (100 €). Για περισσότερες πληροφορίες θα πρέπει να επικοινωνήσεις με το τμήμα τεχνικής εξυπηρέτησης της Kenwood. Οι μέρες και ώρες λειτουργίας είναι από Δευτέρα έως Παρασκευή 09:30 με 16:00 στο 2310888890. "

Link to comment
Share on other sites

Αυτήν την αναβάθμιση θα έπρεπε να στην προσφέρουν δωρεάν αλλά προφανώς λόγω του ότι δεν το αγόρασες από αυτούς ζητάνε 100 €.

 

Εγώ στην θέση σου θα έστελνα και ένα mail στο εργοστάσιο, κάποιο customer support θα έχουν.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους.Το εχω περιπου 5 χρονια με χαρτες της autodrive hellas.Απο τοτε που το εχω βαλει δεν εχω κανει ποτε update τους χαρτες και εχω ακομα την 2.00Τ εκδοση και εχε κυκλοφορησει η 4.00Τ .Στο site της autodrive hellas οσες φορες εχω μπει για να κατεβασω καποια ενημερωμενη εκδοση γραφει οτι για το συγκεκριμενο μοντελο ηχοσυστηματος δεν υποστηριζεται.Θελω να σε ρωτησω αν εχει κανει καποιος update τους χαρτες της autodrive και αν ναι αν μπορεις να μου πει απο που τους βρηκες η αν εχει κατεβασει καποια νεοτερη εκδοση και αν μπορει να μου την στειλει.Και κατι τελευταιο τους χαρτες Garmin city europe που εχει στην μνημη του kenwood πως τους κανω και αυτους update? γιατι και αυτη η εκδοση ειναι παλια.Συγνωμη αν εχω βαλει το post μου σε λαθος θεμα.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.