Jump to content
kouliss

#1 Hellenic Vwclub Πρωτάθλημα Kart

Recommended Posts

KART_CUP_LOGO_MINI.png

Φίλοι μας,

Η Ελληνική Αγωνιστική - Αυτοκινητιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων VW οχημάτων σας προσκαλεί στο 1ο Hellenic VWClub Πρωτάθλημα ΚΑΡΤ που θα διεξαχθεί το διάστημα από 8 Οκτωβρίου μέχρι 8 Νοεμβρίου 2012 στην πίστα KARTLAND στην Παλλήνη.

Μια δυνατή και ευχάριστη δραστηριότητα που έρχεται αποκλειστικά απο το Hellenic VWClub και θα την λατρέψουν οι λάτρεις της γρήγορης οδήγησης και όχι μόνο!

Όλοι μπορούν να συμμετάσχουν σε αυτό το πρωτάθλημα και ίσως κερδίσουν ένα απο τα δώρα που μας παρέχουν οι χορηγοί μας! Αρκεί να πραγματοποιήσετε τον ταχύτερο γύρο στην κατηγορία κιλών που ανήκετε. Μάθετε περισσότερες πληροφορίες για την δήλωση συμμετοχής στο αντίστοιχο φόρουμ συζητήσεων κάνοντας κλικ εδώ!

Τα έπαθλα των νικητών είναι τα εξής:

  • 1η κατηγορία
    • 1η θέση : Οδήγηση 6’ αγωνιστικού καρτ ROΤΑΧ, χορηγός KARTLAND ΕΠΕ.
    • 2η θέση : Βιολογικός καθαρισμός σαλονιού, χορηγός DELUX.
    • 3η θέση : T-Shirt τυπωμένο με δικό σας σχέδιο, χορηγός In-Shirt.

    [*]2η κατηγορία

    • 1η θέση : Οδήγηση 15’ PORCHE 911 Carrera, χορηγός FerrariDrive.gr.
    • 2η θέση : Μια αλλαγή λαδιών σε VW όχημα και δωρεάν τεχνικός έλεγχος, χορηγός MRD Tuning.
    • 3η θέση : Μπλούζα φούτερ & κασκόλ Hellenic VWClub, χορηγός ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ ΝΤΟΥΜΑΣ.

    [*]3η κατηγορία

    • 1η θέση : Οδήγηση 15’ FERRARI 360 Modena, χορηγός FerrariDrive.gr.
    • 2η θέση : Γυάλισμα και κέρωμα αμαξιού, χορηγός DELUX.
    • 3η θέση : Πετσέτα μπάνιου σώματος Hellenic VWClub, χορηγός ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ ΝΤΟΥΜΑΣ.

Σας καλούμε να δηλώσετε το ενδιαφέρον σας ώστε να προετοιμαστούμε καλύτερα για το γεγονός. Μην ξεχνάτε να δηλώνετε περίπου τα κιλά σας ώστε να γίνει ο πρώτος διαχωρισμός. Η τελική ταξινόμηση θα γίνει στον πρώτο αγώνα μετά απο ζύγιση.

Χορηγοί

KART_CUP_LOGO_KARTLAND.png

www.kartland.gr

ferrardrive.gr.png

www.ferraridrive.gr

mrdtuning.jpg

www.mrdtuning.gr

ntoumas.jpg

www.ntoumas.gr

inshirt.png

www.inshirt.gr

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και θα είμαι παρών και όποιος θέλει ας με πιάσει στην Κατηγορία 3...ιχιχιχιιχ

Οπότε: doumasj (ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3η)

Link to comment
Share on other sites

Κύριε Γιάννη... στην 3η κατηγορία θα είναι και ο Λευ kouliss! Όμως απο εδώ και στο εξής θα κάνω εντατικά μαθήματα... για να σε κερδίσω!

Οπότε: Λευ kouliss (ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3η)

Link to comment
Share on other sites

Παρων και εγω στιν κατηγορια 2 (69) κιλα χωρις καρνος και στολη 73 με πληρη εξαρτξιση

Οποτε nik-GTI (ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2η)

Edited by nik-GTI
Link to comment
Share on other sites

κι εγω μεσα παιδια αλλα εγω ειμαι φαγανος....

Link to comment
Share on other sites

Δηλώνω τη συμμετοχή μου αλλά στα κιλά ειμαι ενδιαμεσα σε 1η και 2η κατηγορια.

Δεν ξερω τι με συμφερει ...

Να κανω διαιτα και να μεινω στους light ή να την πεσω στα σουβλάκια :super: για να είμαι ο πιο ελαφρύς στη 2η ? :frantics:

Υ.Γ. : να υπογράψουμε το «Έντυπο Συμμετοχής» και να το παραδώσουμε μαζί με το χρήμα ... πού ??? :question:

Edited by Ringo106R
Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα με το πλήθος των συμμετοχών ίσως τροποποιηθούν τα κιλά των κατηγοριών ώστε να μοιραστούν οι οδηγοί. Σε ότι αφορά την παράδοση του Εντύπου Συμμετοχής αυτό μπορεί να γίνει σε κάποια επόμενη συνάντηση της λέσχης, π.χ. την προσεχή Πέμπτη. Επικοινωνήστε μαζί μου με κάποιο ΠΜ για να το δούμε.

Link to comment
Share on other sites

georgedj ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2η (με ροπή προς 3η !!!).

Αν καθυστερήσει το πρωτάθλημα, βλέπω να φτιάχνουμε και 4η !!!

ΠΕΙΝΑΕΙ ΤΟ ALIEN !!!

FERARRI η PORCHE ???

Όπως καταλαβαίνετε όλοι δεν υπάρχει ανταγωνισμός.

...and the WINNER is......georgedj

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα παρα πολυ να συμμετασχω αλλα διαθετω 104,94 kg (ζυγαρια ακριβειας) κ φοβαμαι μηπως παιζω μονος με τον georgedj στην 4η !!!! Μολις μαθω το προγραμμα της δουλειας θα ενημερωσω , βλεπετε πρεπει που κ που να δουλευω κ γω !!!!!

Link to comment
Share on other sites

georgedj ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2η (με ροπή προς 3η !!!).

Αν καθυστερήσει το πρωτάθλημα, βλέπω να φτιάχνουμε και 4η !!!

ΠΕΙΝΑΕΙ ΤΟ ALIEN !!!

FERARRI η PORCHE ???

Όπως καταλαβαίνετε όλοι δεν υπάρχει ανταγωνισμός.

...and the WINNER is......georgedj

Μέσα και εγώ, κατηγορία 2 προς 3.......

Όχι τπτ άλλο να μην αλωνίζει ο dj......

A, και κάτι άλλο: εχθρός δεν είναι ο χρόνος αλλά όποιος είναι μπροστά μου.....δε βλέπετε τι γίνεται στη φομουλα 1? Τα μονοθέσια πετάνε.....

Link to comment
Share on other sites

και γω μεσα.....αλλα εχω αδυναμια να τυπωσω την δηλωση....χαχαχα

afterdark(ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3η)

Link to comment
Share on other sites

o co admin λευ κουλις εβαλε τη ferrari σαν επαθλο στην κατηγορια του. η παραγκα δεν θα εξαφανιστει ποτε???χαχαχαχαχααχα :spiteful:

καλα να περασετε παιδια μακαρι να μπορυσα να παρεβρεθω αλλα ειμαι πολυ μακρια.

πιστευω θα εχει τρελη φαση!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Για να βλέπω συμμετοχές να υπάρχει ανταγωνισμός στην πίστα....

Καλα λεει να υπαρχουν συμμετοχες γιατι αλλο να κερδισω 5 ατομα αλλο 10 θελω.. να εστανθω τι χαρα τις νικης ποιο εντονα δεν ξερω αν με καταλαβαινετε...
Link to comment
Share on other sites

Την εβδομάδα αυτή θα είναι καλό να δώσουν οι συμμετέχοντες τα χρήματα και το σχετικό έντυπο.

Link to comment
Share on other sites

με το να συμπληρώσει την αίτηση και να δώσει τα λεφτά μέχρι αύριο στον kouliss....

Μπορεί να γίνει στο σημείο προσυγκέντρωσης στη Renault στο αυριανό secret meeting ή κατόπιν συνεννόησης...

Link to comment
Share on other sites

Όσοι θέλουν, μπορούν μέχρι την Κυριακή το απόγευμα να δηλώσουν την συμμετοχή τους! Καθώς παρατήρησα ότι αρκετοί το άφησαν για την τελευταία στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Ε... ξέρω... κάποιους (γκουχ γκουχ).

Πάντως όποιος θέλει ας επικοινωνήσει μαζί μου.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.