Jump to content
Κοσμάς

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη 20/9 Carrefour Μακεδονία

Recommended Posts

Πέμπτη 20/9 θα έχουμε συνάντηση στο Carrefour Μακεδονία 9:30 η ώρα ευτυχώς με καλό καιρό !

ανεβασε ρε ''κοκκινοσκουφιτσα'' κ καμια φωτο,να βλεπουν κ τα νεα μελη να μαζευομαστε πιο πολλοι αλλη φορα...!!!!! :thumbsup2:

Link to comment
Share on other sites

άσπρα,κόκκινα, μπλε,ασημί, γκρι,μπλε ήταν εκεί όλα όμορφα !!!!!!! και η μπυρίτσα εκει δίπλα με θέα τα μπουμπουκάκια μας, ήταν ακόμα πιο όμορφη !! :good:

όταν ανοίγω μια απ τις πανω φώτο...στο κάτω μέρος ...κάτι άλλες εικονίτσες μου βγαίνουν......)))

μόνο σε μένα συμβαίνει αυτο ?????

:question: :question: ;) ;) ;) ;)

Edited by chrispant
Link to comment
Share on other sites

άσπρα,κόκκινα, μπλε,ασημί, γκρι,μπλε ήταν εκεί όλα όμορφα !!!!!!! και η μπυρίτσα εκει δίπλα με θέα τα μπουμπουκάκια μας, ήταν ακόμα πιο όμορφη !! :good:

όταν ανοίγω μια απ τις πανω φώτο...στο κάτω μέρος ...κάτι άλλες εικονίτσες μου βγαίνουν......)))

μόνο σε μένα συμβαίνει αυτο ?????

:question: :question: ;) ;) ;) ;)

άσπρα,κόκκινα, μπλε,ασημί, γκρι,μπλε ήταν εκεί όλα όμορφα !!!!!!! και η μπυρίτσα εκει δίπλα με θέα τα μπουμπουκάκια μας, ήταν ακόμα πιο όμορφη !! :good:

όταν ανοίγω μια απ τις πανω φώτο...στο κάτω μέρος ...κάτι άλλες εικονίτσες μου βγαίνουν......)))

μόνο σε μένα συμβαίνει αυτο ?????

:question: :question: ;) ;) ;) ;)

και σε μενα το ιδιο
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.