Jump to content
konsapok

Κρεμασε Η Οροφη

Recommended Posts

Καλησπερα!!! Εχει κρεμασει η οροφη στο αμαξι. Μου ειπαν οτι η επισκευη παει γυρω στα 200 ευρω. Γινεται να κανω τιποτα μονος μου η δεν την γλιτωνω?

ναι φιλε γινεται να το κανεις μονος σου, το εχω κανει στο δικο μου και πραγματικα ηταν σαν να το εκανε επαγγελματιας λιγο λεπτοδουλεια και υπομονη θελει και με 40 ευρουλακια εχει γινει
Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε γινεται να το κανεις μονος σου, το εχω κανει στο δικο μου και πραγματικα ηταν σαν να το εκανε επαγγελματιας λιγο λεπτοδουλεια και υπομονη θελει και με 40 ευρουλακια εχει γινει

Μπορείς να δώσεις λεπτομέριες; Ευχαριστώ

Sent from my XT910 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δώσεις λεπτομέριες; Ευχαριστώ

Sent from my XT910 using Tapatalk 2

ναι μπορω αλλα επειδη ειναι πολλα αυτα που πρεπει να κανεις αν θες καποια στιγμη να μιλησουμε απο κοντα αν εισαι κοντα απο τηλ αν εισαι μακρια
Link to comment
Share on other sites

ναι μπορω αλλα επειδη ειναι πολλα αυτα που πρεπει να κανεις αν θες καποια στιγμη να μιλησουμε απο κοντα αν εισαι κοντα απο τηλ αν εισαι μακρια

ναι μπορω αλλα επειδη ειναι πολλα αυτα που πρεπει να κανεις αν θες καποια στιγμη να μιλησουμε απο κοντα αν εισαι κοντα απο τηλ αν εισαι μακρια

Σε ευχαριστώ να σαι καλά! Βαρη βάρκιζα βούλα γλυφάδα αργυρούπολη κλτ. εκεί γυρνάω καθημερινά. Αν είσαι κάπου κοντά ευχαρίστως να τα πούμε από κοντά γιατί δεν είμαι τώρα για 200άρια και έχει παραπέσει ο ουρανός. Στείλε πμ αν θές.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι που ειμαι απο Θεσσαλονικη και δεν μπορω να σας βρω??? :sorry: :sorry: :sorry: Τι υλικα θελει ξερεις??? Επισης γινεται να αλλαξω τελειως το υφασμα γιατι εχει ενα καψιμο απο τσιγαρο σε ενα σημειο και με την ευκαιρια αν γινοταν να το αλλαζα και αν ναι ποσο περιπου κοστιζει??? Ευχαριστω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι που ειμαι απο Θεσσαλονικη και δεν μπορω να σας βρω??? :sorry: :sorry: :sorry: Τι υλικα θελει ξερεις??? Επισης γινεται να αλλαξω τελειως το γιατι εχει ενα καψιμο απο τσιγαρο σε ενα σημειο και με την ευκαιρια αν γινοταν να το αλλαζα και αν ναι ποσο περιπου κοστιζει??? Ευχαριστω!!!!

και στον archon_rc ολο το υφασμα θα αλλαξει, δεν φτιαχνεται αλλιως, το υφασμα κανει 15-20ευρο και η κολλα 30 ευρο περιπου αλλα αυτο δεν ειναι τιποτα η διαδικασια ειναι το δυσκολο γιατι αν δεν μπει σωστα το υφασμα μετα θα ειναι χαλια

Σε ευχαριστώ να σαι καλά! Βαρη βάρκιζα βούλα γλυφάδα αργυρούπολη κλτ. εκεί γυρνάω καθημερινά. Αν είσαι κάπου κοντά ευχαρίστως να τα πούμε από κοντά γιατί δεν είμαι τώρα για 200άρια και έχει παραπέσει ο ουρανός. Στείλε πμ αν θές.

φιλε εγω Ζωγραφου μενω οποτε θες και μπορω να συναντηθουμε Edited by nik-GTI
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.