Jump to content
sodimitris

Εχει Καπιος Το Destinator Για Το Κινεζακι Να Μο Στειλει?

Recommended Posts

κανεις?????????????????

Win ce 5 ή 6? Για να κοιτάξω τα αρχεία μου. Αν δε τα εδώ σβήσει όμως, οι χάρτες θα είναι 3-4 χρόνων, γιατί δεν έχω ασχοληθεί με το dest από τότε. Μιλάς πάντα για το 7 έτσι? Πες μου και τι ανάλυση έχει το κινεζακι σου. 800χ480? Έχω και το 8 και το 9 αλλά δε στα προτείνω. Αν είσαι με wince6 ίσως να έχεις πρόβλημα με τις γραμματοσειρές και να θέλουν πείραγμα κάποια αρχεία. Γιατί όμως dest? Το igo είναι πολύ ανώτερο πια. Για να δουλέψει σωστά το destinator σε 7" με 800χ480 πρέπει το κινεζακι να έχει πάνω από 350 επεξεργαστή και τουλάχιστον 128 μνήμη, αλλιώς ειδικά σε μεγάλους χιλιομετρικα σχεδιασμούς διαδρομών θα κολλάει πολύ

Sent from my XT910 using Tapatalk 2

Edited by archon_rc
Link to comment
Share on other sites

εχω ce 5 το ψαχνω γτ με βολεβει καλυτερα στειλε μου οτι νεοτερο εχεις οσο για τισ ρυθμθσεις του 9 εχω τα αρχεια,το προγραμμα και οι χαρτεσ λοιπουν.αν θελεις θα ειμαι υποχρεος

Link to comment
Share on other sites

Οκ θα δω τι έχω όταν γυρίσω σπίτι στον υπολογιστή και θα σου πω αργά το βραδάκι.

Sent from my XT910 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Εχω και εγω. Dest 7 και 9. Θα προσπαθήσω το βραδυ ή αυριο να τα κανω καπου upload.

Link to comment
Share on other sites

εισαι αρχηγος!!!!!

Λοιπόν βρήκα αρκετά 9άρια. Επειδή ειλικρινά δεν θυμάμαι τι παίζει με όλα αυτά που έχω αποθηκευμένα, θα ξεκινήσω το ανέβασμα όλων σε dropbox και σου στέλνω με πμ λινκ. Ελπίζω να μη σε μπερδέψω. Κάποια μπορεί να είναι και ακριβώς τα ίδια.

EDIT: Έχεις PM

Edited by archon_rc
Link to comment
Share on other sites

Εχω και εγω. Dest 7 και 9. Θα προσπαθήσω το βραδυ ή αυριο να τα κανω καπου upload.

κανε αι εσυ τον κοπο φιλε!!!

Λοιπόν βρήκα αρκετά 9άρια. Επειδή ειλικρινά δεν θυμάμαι τι παίζει με όλα αυτά που έχω αποθηκευμένα, θα ξεκινήσω το ανέβασμα όλων σε dropbox και σου στέλνω με πμ λινκ. Ελπίζω να μη σε μπερδέψω. Κάποια μπορεί να είναι και ακριβώς τα ίδια.

EDIT: Έχεις PM

τωρα το ειδα αλλα ειμαι απο κιν αργοτερα θα το κοιταξω!!! παιδια σας ευχαριστω πολυ!!
Link to comment
Share on other sites

To destinator 9 μπορείτε να το κατευάσετε απο εδώ: https://rapidshare.com/files/4217026587/Dest9.rar

Σε λίγο θα αναίβει και το 7...

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω θα το κοιταξω!

Έβγαλες άκρη με αυτά που ανέβασε ο Μάνος? Πάντως δε βρήκα κάτι συγκεκριμένο για ce6. Λογικά αυτό με τα θέμαρα που λέει και ο φίλος παραπάνω πρέπει να φταίει. Δοκίμασε το carbon και σιγουρέψου σε τι ανάλυση παίζει η οθόνη σου. Όλα τα θέματα στα αρχεία που κατέβασες από μένα έχουν 2-3 θέματα για όλες τις αναλύσεις μέχρι 800χ480. Δε θυμάμαι όμως καθόλου αν μπορείς να επιλέξεις θέμα μέσα από το dest ή πρέπει να το φτιάξεις στον φάκελο πριν το τρέξεις. Θα το κοιτάξω και θα σου πω. Με την ενεργοποίηση έκανες κάτι? Στα links που σου έδωσα είναι prepatched.

Link to comment
Share on other sites

κομπλε με ολα μα ολα εκτος αυτο που ειπα,ειναι η γραμματοσειρα αν και δε μεασ νοιζει για αρχη,το θεμα ειναι οτι ανοιγει κανονικοτατα και το κραταει 4--5 δευτερολεπτα μετα παλι στην αρχηκη οονη το κσαναπαταω κ εχει μινει κει που το αφησα το προγραμμα,εχουν 800χ480 που χρειαζομαι εγςω ολοι οι φακελοι κανονικα αλλα δεν,εσβησα ολους τους αλλους και αφησα μεσα μονο το 800χ480 και παλι δεν..δεν μπορω να καταλαβω τι παιζετε

Link to comment
Share on other sites

Κάτι θυμαμαι με ένα αρχείο που έπρεπε να πειράξεις σε ce6 κάποιο launcher.exe κάτι τέτοιο, για να μη σε πετάει έξω. Στη συσκευή σου μπορείς να μπεις σε περιβάλλον wince? Το πιο πιθανό είναι όταν σου κλείνει να σου πετέι κάποιο μνμ error αλλά αν δε μπορείς να μπεις στο desktop του wince δε θα φαίνεται.

Create a folder on the root of your sd card called.....Navigation..............in notepad write this

\sdmmc\Navigation\Navigation.exe then save as ...shell.ini

Put all files in the Navigation Folder

It should fire up.

Edited by archon_rc
Link to comment
Share on other sites

Φτιάξε ένα φάκελο μέσα στην SD κάρτα μνήμης και ονόμασε τον Navigation.

Άνοιξε το Notepad και γράψε \sdmmc\Navigation\Navigation.exe μετά πάτα αποθήκευση ως και βάλε όνομα shell.ini

Αυτό το αρχείο που μόλις έφτιαξες βάλτο μέσα στον φάκελο Navigation της κάρτας που έφτιαξες στην αρχή.

Φαντάζομαι ότι στον ίδιο φάκελο θα πρέπει να βάλεις και το πρόγραμμα του Navigation που έχεις.

Link to comment
Share on other sites

σε εμένα το 9 από τον Μάνο παίζει δεν το άβαλα να με πάει πουθενά αλλα βρήκε στιγμα αμέσως

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.