Jump to content

Recommended Posts

2012-11-02_Panellinia_Synantisi_Agrinio.png

Αγαπητά μέλη,

Η Ελληνική Αγωνιστική - Αυτοκινητιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων VW οχημάτων σας καλεί στη 2η Πανελλήνια Συνάντηση 2012 που θα πραγματοποιηθεί από Παρασκευή 2 έως Κυριακή 4 Νοεμβρίου 2012 στο Αγρίνιο. Εκεί θα συναντηθούμε απο όλες τις πόλεις της Ελλάδας για να γνωριστούμε καλύτερα - παλαιά και νέα μέλη -, να διαδώσουμε την τρέλα και το πάθος μας για τα Volkswagen οχήματα, είτε βελτιωμένα είτε όχι, και σαφώς να προβάλουμε το Hellenic VWClub!

Περιληπτικό πρόγραμμα εκδρομής:

Παρασκευή

- 18:30, αναχώρηση Α' γκρούπ με προορισμό το Αγρίνιο από διάφορες πόλεις ανά την Ελλάδα (π.χ. διόδια Ελευσίνας)

- 21:30, άφιξη στο ξενοδοχείο - ελεύθερος χρόνος

Σάββατο

- 07:45, αναχώρηση Β' γκρούπ με προορισμό το Αγρίνιο από διάφορες πόλεις ανά την Ελλάδα (π.χ. διόδια Ελευσίνας)

- 09:30, πρωινό - ελεύθερος χρόνος

- 11:20, άφιξη στο ξενοδοχείο - ελεύθερος χρόνος

- 18:00, συνάντηση μελών στο café-bar του ξενοδοχείου για γνωριμία και συζήτηση

- 23:15, προ-συνάντηση στην reception για την βραδινή έξοδο στο κέντρο διασκέδασης ΜΟΡΦΕΣ

Κυριακή

- 09:30, πρωινό - ελεύθερος χρόνος

- 12:00, συγκέντρωση στην είσοδο - check out

- 12:45, φωτογράφιση έξω από το ξενοδοχείο

- 13:20, επιστροφή στις πόλεις αφετηρία

Διαμονή:

Η διαμονή μας θα γίνει στο ξενοδοχείο 4* το Agrinio Imperial, στο οποίο θα διανυκτερεύσουμε την Παρασκευή 2 και το Σάββατο 3 Νοεμβρίου, ή και όποιοι θέλουν την Κυριακή tongue.gif.

Κόστος συμμετοχής:

VIP Members - ανά άτομο ανά διανυκτέρευση (με πρωινό)

Μονόκλινο: 45,00 ευρώ

Δίκλινο: 27,50 ευρώ

Τρίκλινο: 25,00 ευρώ

Junior Suite : 50,00 ευρώ

Στα VIP μέλη θα ισχύει με την επίδειξη της ΚΑΡΤΑΣ ΜΕΛΟΥΣ 10% έκπτωση στο εστιατόριο του ξενοδοχείου επι των αναγραφόμενων τιμών.

Members - ανά άτομο ανά διανυκτέρευση (με πρωινό)

Μονόκλινο: 50,00 ευρώ

Δίκλινο: 30,00 ευρώ

Τρίκλινο: 27,00 ευρώ

Junior Suite : 55,00 ευρώ

*Η τιμή συμμετοχής περιλαμβάνει τα έξοδα διανυκτέρευσης, χώρου στάθμευσης, πρωϊνού, πρόσβαση στο Internet και τυχόν άλλα έξοδα εκδήλωσης. Εάν και εφόσον υπάρξει πλεόνασμα από το κόστος συμμετοχής αυτό θα κατατεθεί στο ταμείο της λέσχης για την οικονομική της ενίσχυση.

** Λόγω της οικονομικής κατάστασης το Δ.Σ. αποφάσισε ότι τα VIP μέλη που θα φέρουν την/τον σύντροφο τους θα πληρώσουν ως κόστος συμμετοχής ίδιο με τα VIP μέλη.

Η ειδική αυτή τιμή δεν περιλαμβάνει φίλους μελών και σαφώς δεν σημαίνει ότι θα καθιερωθεί σε επόμενες Πανελλήνιες Συναντήσεις.

Παράδειγμα για 1 δίκλινο με 1 VIP μέλος και την συνοδό του το κόστος είναι 55 ευρώ. Ενώ 1 δίκλινο με 1 VIP μέλος και ένα φίλο του 57,50 ευρώ. 1 δίκλινο με δυο απλά μέλη 60 ευρώ.

Κατοικίδια:

Εάν κάποιο μέλος φέρει κατοικίδιο αυτό δεν θα πρέπει να κυκλοφορεί ελεύθερο ή να μένει σε κοινόχρηστους χώρους. Η παραμονή του κατοικιδίου εντός του δωματίου επιτρέπεται εφόσον τηρούνται αυστηρά οι κανόνες υγιεινής. Τα μέλη που θα φέρουν κατοικίδιο θα πρέπει να το δηλώσουν στον υπεύθυνο της εκδρομής (kouliss).

Τεχνικός έλεγχος:

Η εταιρεία MRD TUNING παρέχει δωρεάν τεχνικό έλεγχο στα οχήματα που θα συμμετάσχουν στην εκδρομή.

Πριν την επίσκεψη θα πρέπει να έχετε κλείσει ραντεβού στο 210 99 46 960, Λεωφ. Αργυρουπόλεως 73.

1330455838.jpg

Διαδικασίες συμμετοχής:

Όσοι επιθυμείτε να συμμετάσχετε στο μοναδικό τριήμερο δηλώστε την συμμετοχή σας καταβάλλοντας τα χρήματα (μια και θα πρέπει να προκαταβληθούν στο ξενοδοχείο) στον υπεύθυνο της εκδρομής kouliss. Η καταβολή του χρηματικού ποσού γίνεται με μετρητά ή μέσω των τραπεζών ΕΘΝΙΚΗΣ, EUROBANK και ALPHABANK, μετά απο επικοινωνία. Σημειώστε ότι στην περίπτωση κατάθεσης θα πρέπει να στέλνετε το αποδεικτικό ή τα στοιχεία της κατάθεσης για επαλήθευση. Τα λεφτά μπορείτε να τα δώσετε σε μια απο τις επόμενες προγραμματισμένες συναντήσεις.

Προθεσμίες:

Συμμετοχές στην εκδρομή: Πέμπτη 25 Οκτωβρίου

Η ημερομηνία λήξης σχετίζεται με τον αριθμό των 15 δεσμευμένων δωματίων. Σε περίπτωση εξάντλησης δεν θα υπάρχει δυνατότητα συμμετοχής.

*** Αναλυτικό πρόγραμμα της εκδρομής ***

Στο επισυναπτόμενο αρχείο μπορείτε να βρείτε το αναλυτικό πρόγραμμα της εκδρομής. Επίσης περιλαμβάνονται μερικοί βασικοί κανόνες, στοιχεία επικοινωνίας, οι διαδρομές που θα ακολουθήσουν τα μέλη για την άφιξη τους στο Αγρίνιο. Αν βρίσκεσται σε κάποια κοντινή πόλη επικοινωνήστε με τα κατάλληλα άτομα για να έλθετε όλοι μαζί.

Η έκδοση οδηγού εκδρομής είναι 1.0.7/1-11-2012 και θα τροποποιηθεί αν αλλάξουν οι οδηγίες. Ελέγχετε ότι έχετε διαβάσει τη νεότερη έκδοση.

Excursion_instructions_1_0_7_Agrinio.pdf

* για την προβολή του χρειάζεστε το Adobe Acrobat (www.adobe.com)

Λίστα Συμμετεχόντων:

Όσοι καταβάλλουν τα χρήματα θα αναγράφονται εδώ σε αυτή τη δημοσίευση με μορφή λίστας όπως ακριβώς γίνεται και στις συναντήσεις.

Παράδειγμα: nick, +1, 2κλινο 1 κρεβάτι, βραδινή έξοδο, εκδήλωση

Εδώ θα σημειώνονται και οι επισκέπτες του Σαββάτου.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Λευ kouliss + karpathoulinos, 2κλινο, 2 διανυκτρεύσεις, μπουζούκια Ναι 2, φωτογράφιση Ναι 2

doumasj+1 :heart: , 2κλινο, 1 διανυκτερεύση, μπουζούκια Ναι 2, φωτογράφιση Ναι 2

ta6ape + svouras, 2κλινο, 3 διανυκτρεύσεις, μπουζούκια Ναι 2, φωτογράφιση Ναι 2

passatoumpas+1 :heart: , 2κλινο, 1 διανυκτερεύση, μπουζούκια Ναι 2,φωτογράφιση Ναι 2

Pagouristas+1 :heart: , 2κλινο, 1 διανυκτερεύση, μπουζούκια Ναι 2, φωτογράφιση Ναι 2

Captdog69+1, 2κλινο, 2 διανυκτρεύσεις, μπουζούκια Ναι 2, φωτογράφιση Ναι 2

GOLFAKI 4 + PassaTrela, 2κλινο, 2 διανυκτρεύσεις, μπουζούκια Ναι 2, φωτογράφιση Ναι 2

nik-GTI+1 :heart: , 2κλινο,1 διανυκτερεύση, μπουζούκια Ναι 2, φωτογράφιση Ναι 2

lupakos+liberte, 2κλινο, 2 διανυκτρεύσεις, μπουζούκια Ναι 2, φωτογράφιση Ναι 2

PASSATEBOS + spaFUNpass, 2κλινο,2 διανυκτρεύσεις, μπουζούκια Ναι 2, φωτογράφιση Ναι 2

ntinapnikos+1 :heart: , 2κλινο, 2 διανυκτρεύσεις, μπουζούκια Ναι 2, φωτογράφιση Ναι 2

CHRISMHT+1 :heart: , 2κλινο, 2 διανυκτρεύσεις, μπουζούκια Ναι 2, φωτογράφιση Ναι 2

jimtic +1 :heart: , φωτογράφιση Ναι 2

Όσοι δεν δηλώσουν την παρουσία τους θα πρέπει να έχουν υπόψη τους ότι ενδέχεται να μην εξυπηρετηθούν.

Σύντομες οδηγίες για την εκδρομή

Όλοι όσοι συμμετάσχουν στην εκδρομή θα πρέπει να έχουν κάνει τις απαραίτητες ενέργειες για την συντήρηση των οχημάτων τους (λάδια, λάστιχα, υγρά, κλπ). Πριν φτάσουν τα οχήματα στο σημείο συνάντησης για να αναχωρήσουμε για την πόλη προορισμό θα πρέπει να έχουν βενζίνη ώστε να τηρηθεί το πρόγραμμα που θα δημοσιευτεί με τις προκαθορισμένες στάσεις. Η αναχώρηση από τα σημεία συνάντησης θα γίνει στην ώρα που θα ανακοινωθεί και δεν θα παρεκκλίνει του προγράμματος. Προκειμένου να μην προκληθεί πρόβλημα στην διαδρομή ή σε άλλους οδηγούς, τα οχήματα μας θα σχηματίζουν μικρές ομάδες που θα αποτελούν το κομβόι. Στο κομβόι θα υπάρχει ο αρχηγός που θα οφείλει να ελέγχει την ταχύτητα και την πρόοδο της διαδρομής. Ανάμεσα στα οχήματα θα υπάρχουν οδηγοί με ασυρμάτους / PMR που θα ενημερώνουν τον αρχηγό του κομβόι για τυχόν προβλήματα. Οποιοδήποτε όχημα χρειαστεί να σταματήσει καλό θα είναι να ενημερώνει τον αρχηγό του κομβόι ώστε να καθορίζει την ταχύτητα ή να βοηθήσει τους επιβάτες του αν απαιτηθεί.

Οι προσπεράσεις θα γίνονται ταυτόχρονα από όλα τα οχήματα. Επίσης όλοι όσοι έχουν PMR θα πρέπει να τα φέρουν μαζί τους, φορτισμένα και με εφεδρικές μπαταρίες αν απαιτείται. Θα χρησιμοποιούνται οι προκαθορισμένες συχνότητες για την επικοινωνία μας (αναγράφονται στον οδηγό της εκδρομής). Απαγορεύονται αυστηρά όλες οι επιδείξεις οδηγικής ικανότητας ή η οδήγηση μετά απο κατανάλωση αλκοόλ σε μη επιτρεπτά επίπεδα. Σε αντίθετη περίπτωση το όχημα θα αποσύρεται άμεσα από το κομβόι. Εντός του ξενοδοχείου που μας φιλοξενεί θα πρέπει να τηρούμε τους κανονισμούς του και κυρίως η συμπεριφορά μας να μην ενοχλεί τους υπόλοιπους πελάτες του. Η χρήση της πισίνας και του γυμναστηρίου γίνεται με δική σας ευθύνη. Επίσης στην πισίνα απαγορεύεται η χρήση της μετά απο κατανάλωση αλκοόλ. Όλα τα παραπάνω αναλύονται περισσότερο στον οδηγό - πρόγραμμα της εκδρομής που έχει δημοσιευτεί. Θα πρέπει όλοι να τηρήσουμε αυτούς τους κανόνες ώστε να διασκεδάσουμε, να περάσουμε καταπληκτικά αυτό το τετραήμερο και να γυρίσουμε ΟΛΟΙ ασφαλείς.

* Το αρχικό θέμα θα ενημερώνεται τακτικά με νέα στοιχεία... για τον λόγο αυτό σας προτείνουμε να το ελέγχετε τουλάχιστον 2 φορές την εβδομάδα.

Ευχαριστούμε:

- Τα VIP μέλη που είναι πάντα κοντά στο Hellenic VWClub και φροντίζουν για την συνεχή λειτουργία του!

- όλους τους φίλους/επισκέπτες που θα συμμετάσχουν και σε αυτή την εκδήλωση!

- τους χορηγούς που ενισχύουν την λέσχη μας και χωρίς αυτούς θα μπορούσαμε λιγότερα!

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

πανελληνια στα μερη μου ???? :thumbsup2: εννοειται πως ναι!!! λεπτομερεις για ατομα, διανυκτερευσεις κτλ εντος των ημερων!!!

Link to comment
Share on other sites

πανελληνια στα μερη μου ???? :thumbsup2: εννοειται πως ναι!!! λεπτομερεις για ατομα, διανυκτερευσεις κτλ εντος των ημερων!!!

Εννοείται θα κρατήσετε 1 δίκλινο για μένα και τον Παναγίωτη!

Θα γράψουμε εντός των ημερών και πόσες διανυκτερεύσεις!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πρόσεξα όμως οτι ΔΕΝ ΕΧΕΙ SPA!!!

Γιατί μου το κάνετε αυτό ?? πως θα χαρώ εγώ την συνάντηση???? ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ????????

:sorry:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

KOSTASMK5 +1, 2κλινο ? διανυκτερευσεις,ναι,ναι

Link to comment
Share on other sites

εγω και η κυρα μου μεσα για 2 διανυκτερευσεις και οπως λενε και οι αγαπημενοι μας 300 ναι σε ολα!!!

Link to comment
Share on other sites

Τα πρώτα 10 δωμάτια έχουν κλειδώσει. Έχουμε στην διάθεση μας άλλα 5 δωμάτια!! Όποιος θέλει θα πρέπει έγκαιρα να με ενημερώσει.

Link to comment
Share on other sites

Εγω κ το ταιρι μου θα δωσουμε το παρων εννοειται .

Passatebos + SpaFunPass ! 2κλινο 1 κρεβατι , 2 διανυκτερευσεις ναι , ναι .

Κυριε Κοσμα δεν απαντησατε ομως στην ερωτηση που εχει τεθει στο post 6 !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα απαντήσω... Μόλις εχω νεότερα....

Εστάλη απο φορητή συσκεύη.

Link to comment
Share on other sites

Pagouristas + 1 ναι σε ολα :heart: :heart: :heart: :heart: :wub: :wub: :wub:

Jimtic + 1 ναι σε ολα :heart: :heart: :heart: :heart: :wub: :wub: :wub:

Και τα δυο τα δωματια ειναι για διανυκτερευση Σαββατου.

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

doumasj+ :heart:2κλινο(διπλό), 1 διανυκτρεύση, Ναι :heart: , Ναι :heart::bug::wub::cheer:

Και ως υπεύθυνος κομβόι σαββάτου θα φύγουμε ακριβώς στην ώρα μας. Φροντίστε για την έγκυρη προσέλευσή σας...

Link to comment
Share on other sites

Και μιας και τακτοποιηθηκε και το θεμα των ημερων και του δωματιου......μετραω αντιστροφα :db: :db:

Link to comment
Share on other sites

Πάντα τελευταίος μου φαίνεται είμαι

Chrismht+mommygti, 1 2κλινο, 2 διανυκτέρευσεις ναι σε όλα κ εννοείται αν τους βρούμε κ spa ναι κ σε αυτό γιατί δεν παλευονται

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pagouristas + 1 ναι σε ολα :heart: :heart: :heart: :heart: :wub: :wub: :wub:

Jimtic + 1 ναι σε ολα :heart: :heart: :heart: :heart: :wub: :wub: :wub:

Και τα δυο τα δωματια ειναι για διανυκτερευση Σαββατου.

Ειστε νεα μελη ;;; Θα χαρουμε να σας γνωρισουμε !!!! Με το καλο να μας ερθετε !!!!!!!!!!!!!!!

Πολυ ερωτας εκει στα Ιωαννινα ..... Κολλησατε κ τον ΑΡΧΗΓΟ του κομβοι του Σαββατου !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Την Πέμπτη θα πρέπει να δώσετε τα χρήματα όσοι έχετε δηλώσει προφορικά την παρουσία σας, ώστε να κλείσει το θέμα με το δωμάτιο.

Σε ότι αφορά την απάντηση που χρωστάω στις κυρίες... να πω ότι πλησίον του ξενοδοχείου δεν υπάρχει κάτι σε SPA. Έχω εντοπίσει 1-2 κέντρα αισθητικής μέσα στο Αγρίνιο που ίσως έχουν κάτι σχετικό. Θα επανέλθω με πληροφορίες.

Link to comment
Share on other sites

Ειστε νεα μελη ;;; Θα χαρουμε να σας γνωρισουμε !!!! Με το καλο να μας ερθετε !!!!!!!!!!!!!!!

Πολυ ερωτας εκει στα Ιωαννινα ..... Κολλησατε κ τον ΑΡΧΗΓΟ του κομβοι του Σαββατου !!!!!!!!!

:acute: :acute: έλα να συγκεντρωνόμαστε.....εγώ κοσμά θα στα δώσω το βράδυ στα καρτ...

Link to comment
Share on other sites

:acute: :acute: έλα να συγκεντρωνόμαστε.....εγώ κοσμά θα στα δώσω το βράδυ στα καρτ...

Γιάννη γιατί δεν μπορώ να βρω το pdf?

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει αναρτηθεί. Θα το βρεις εντός των ημερών.

Εστάλη απο φορητή συσκεύη.

Link to comment
Share on other sites

Το βράδυ του Σαββάτου θα πάμε σε μπουζούκια της περιοχής. Επειδή θα δεσμευτούν τραπέζια θα πρέπει να δηλώσετε την συμμετοχή σας. Επίσης το κόστος για το πρώτο μπουκάλι θα προ-καταβληθεί. Σύντομα θα υπάρξουν νεότερα στοιχεία.

Link to comment
Share on other sites

Την Πέμπτη θα πρέπει να δώσετε τα χρήματα όσοι έχετε δηλώσει προφορικά την παρουσία σας, ώστε να κλείσει το θέμα με το δωμάτιο.

Σε ότι αφορά την απάντηση που χρωστάω στις κυρίες... να πω ότι πλησίον του ξενοδοχείου δεν υπάρχει κάτι σε SPA. Έχω εντοπίσει 1-2 κέντρα αισθητικής μέσα στο Αγρίνιο που ίσως έχουν κάτι σχετικό. Θα επανέλθω με πληροφορίες.

κανόνισε ο Σωτηρης φουλ προγράμματα κ θα τους κάνουμε εμείς !!!!!! Είμαστε τώρα για αλλά έξοδα;;;;

Link to comment
Share on other sites

κανόνισε ο Σωτηρης φουλ προγράμματα κ θα τους κάνουμε εμείς !!!!!! Είμαστε τώρα για αλλά έξοδα;;;;

Στις 05,56 το πρωι τι εκανες μανα μου ;;; Αυπνιες ειχες ;;; Αστα δεν μπορουμε να βρουμε τπτ σε spa !!!! Μια πανελληνια περιμενουμε κ μεις αλλα .............

Μου φαινεται θα παω να αγορασω λαδακια , αρωματακια κ κερακια κ θα κανω εγω μασαζ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!.......

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.