Jump to content
Billgr4

Γιατι Εγγραφηκατε Στο Vwclub.Gr

Γιατι εγγραφηκατε στο vwclub.gr  

4 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

μου αρεσει οτι εχει ροδες και ειναι VW :thumbsup2: Τωρα η πλακα ειναι πως οταν πειρα το πρωτο golf mk2 εν ετη 1995 στον πισω προφυλακτηρα ειχε ενα σημα GOLFclub και ειχα την περιεργεια να μαθω αν υπαρχει αυτο το club.Οταν εφτασε και στο χωριο το ιντερνετ αρχισα να ψαχνω και τσουπ σας βρηκα αν και εχω σοβαρευτει η χαρα μου ηταν μεγαλη. μπαινω σχεδον καθιμερινα στο VWclub και το χαιρομαι

Edited by GIORGOS VR6
Link to comment
Share on other sites

Ηταν μια δύσκολη νύχτα του Σεπτέμβρη, όπου ένιωθα μια μοναξιά, ένα κενό, μια περίεργη γενικότερα κατάσταση. Είχα αφοσιωθεί θυμάμαι στην αναζήτηση και στην περισυλλογή των κομματιών του εαυτού μου, όμως μάταια δεν μπορούσα να τα καταφέρω μόνος μου. Ετσι εντελώς τυχαία googlaροντας για εφημερεύoν online νοσοκομείο τεχνικών και πάσης φύσεως προβλημάτων ανακάλυψα το vwclub.... Οπως καταλαβαίνετε η συγκίνηση ήταν μεγάλη γιατί επιτέλους είχα βρει κάποιο νόημα στην ανούσια ζωή μου και ήδη αυτό με βοήθησε να "ξεφύγω στην καθημερινότητα που βιώνω"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

προσωπικα γιατι τοτε ηταν πολυ δυσκολα να βρεις ομοιδεατες που ασχολουνταν με το σπορ ερασιτεχνικα και φιλικα χωρις να θελουν τρελα λεφτα που οπου και αν πηγαινες στην αρχη που δεν ξεραμε ζηταγανε την μανα και το πατερα σε χρυσαφι...ενω μεσω του κλαμπ μας ανοιξε τα ματια για ολες τις πτυχες του αυτοκινητου μας και οπου προτεινονταν ανθρωποι εβλεπες μερακι και νορμαλ τιμες...

+λατρης vw στην οικογενεια....3 γκολφ+1 φοχ του 80+τζετα το τετραγωνο ποιο παλια και μια κλουβα αγγλικη(χιπικο αμαξι)

εχω ακουσει και για γαμους μεσω του κλαμπ....ομως!

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Ηταν μια δύσκολη νύχτα του Σεπτέμβρη, όπου ένιωθα μια μοναξιά, ένα κενό, μια περίεργη γενικότερα κατάσταση. Είχα αφοσιωθεί θυμάμαι στην αναζήτηση και στην περισυλλογή των κομματιών του εαυτού μου, όμως μάταια δεν μπορούσα να τα καταφέρω μόνος μου. Ετσι εντελώς τυχαία googlaροντας για εφημερεύoν online νοσοκομείο τεχνικών και πάσης φύσεως προβλημάτων ανακάλυψα το vwclub.... Οπως καταλαβαίνετε η συγκίνηση ήταν μεγάλη γιατί επιτέλους είχα βρει κάποιο νόημα στην ανούσια ζωή μου και ήδη αυτό με βοήθησε να "ξεφύγω στην καθημερινότητα που βιώνω"

Φιλικε υποπτευομαι πως εκεινη η καταθλιπτικη νυχτα του Σεπτεμβρη ηταν καταλυτικη στην διαδικασια περισυλλογης των κομματιων του εαυτου σου.. Απο μια συνταρακτικη κατα τα αλλα περιοδο αναγεννηθηκαν οι ανελπιστες προσπαθειες σου για για τη συνθεση του παζλ του ψυχολογικου σου κοσμου..Ελπιζω πως αυτα τα 4 ετη απο εκεινη την μαυρη νυχτα του Σεπτεμβρη εως το σημερα να αποκομισες μονο θετικες αναμνησεις και συναισθηματα...

προσωπικα γιατι τοτε ηταν πολυ δυσκολα να βρεις ομοιδεατες που ασχολουνταν με το σπορ ερασιτεχνικα και φιλικα χωρις να θελουν τρελα λεφτα που οπου και αν πηγαινες στην αρχη που δεν ξεραμε ζηταγανε την μανα και το πατερα σε χρυσαφι...ενω μεσω του κλαμπ μας ανοιξε τα ματια για ολες τις πτυχες του αυτοκινητου μας και οπου προτεινονταν ανθρωποι εβλεπες μερακι και νορμαλ τιμες...

+λατρης vw στην οικογενεια....3 γκολφ+1 φοχ του 80+τζετα το τετραγωνο ποιο παλια και μια κλουβα αγγλικη(χιπικο αμαξι)

εχω ακουσει και για γαμους μεσω του κλαμπ....ομως!

Σιγουρα, ειδικα το τελευταιο που αναφερεις ειναι απο τα πλεον σπανια παραδοξα και συναμα χαρμοσυνα συμβαντα ενος forum..

Link to comment
Share on other sites

Γράφτηκα στο vwclub.gr διότι θέλω να αποκτήσω περισσότερες γνώσεις σχετικά με τα διάφορα θέματα του αυτοκινήτου. Πολλά συγχαρητήρια σε αυτούς που τους ανήκει η συγκεκριμένη ιδέα και φυσικά σε όλους εμάς που βοηθάμε ο ένας τον άλλον όποτε το έχουμε πραγματικά ανάγκη...

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο θεματάκι! Congrats στον original poster για την σκέψη :)

Να έχουμε και ένα "στατιστικό".

Εννοείται πως δεν ψήφισα αλλά επέλεξα να δω απλά τα results (ε θα ήταν λίγο κουλό να ψηφίσω ε; :) ).

Απλά μετέφερα το θέμα στα "Διάφορα" και άφησα και λινκ στο αρχικό σημείο.

Link to comment
Share on other sites

για να ανταλασω ιδεες, για καμια συναντηση που γινεται, για κανενα προβλημα που ισως εχω καποια στιγμη. και γενικα γιατι ειμαι τρελος GOLFAKIAS

Link to comment
Share on other sites

Παρε τα vagclub με τιν σειρα εγω παντως μπικα στο club απο καποιες αναζιτισεις που εκανα για το καρ μου και λεω βρε κατσε εδω θελω ποπ κορν και γιαλια...ακομα δεν εχω βαρεθει να διαβαζω!και κατι ακομα(αν και σε λαιος τοπικ) το tapatalk βοηθαει!!!βλεπεις τα παντα ενο απτο κανονικο-pc θες λιγο παραπανο ψαξιμο :) μραβο στον-στους διμιουργους και το μονο - για μενα ειναι οτι ειναι δορεαν!!!γιατι τοσα μαθενουμε ρε αδερφε...γιατι να πλιρονει μονο ενας τον σινδρομη?κιαλο οφ τοπικ σορυ!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.