Jump to content
activious

Weekly Day Out @ Λάρισα - 21/10/12 - 11:30

Recommended Posts

Μιας και έχουμε αρκετό καιρό να τα πούμε ..

Η Ελληνική Αυτοκινητιστική και Αγωνιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων Volkswagen διοργανώνει την Κυριάκη 21/10/2012 και ώρα 11:30 συνάντηση για καφεδάκι στο mediamarkt που βρίσκεται στο Pantheon Plaza στην Λαρισα.

στο παρκινγκ που βρισκεται δεξια κοιτωντας την κυρια εισοδο του Pantheon Plaza.

Εκεί θα έχουμε την ευκαιρία οι παλιοί γνώριμοι να πούμε τα νέα μας και θα χαρούμε πολύ να γνωρίσουμε τα νέα μέλη της παρέας μας!

μετα θα αποφασισουμε που μπορουμε να παμε για καφεδακι....με μια ιδεα να παμε προς "studio 3"...μιας και ειναι ,ισως, το μοναδικο μερος το οποιο μας ανεχεται... :crazy:

Να υπενθυμίσουμε τέλος πως σας περιμένουμε όλους στην παρέα μας, είτε είστε φίλοι-κάτοχοι αυτοκινήτων Volskwagen σε εργοστασιακή μορφή είτε βελτιωμένων.

Φυσικά όπως σε κάθε μας συνάντηση έτσι και σε αυτή μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με την παρέα σας μια και οι συζητήσεις μας δεν περιορίζονται στο τομέα της αυτοκίνησης!

Εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

μιας και ειχαμε καιρο να βρεθουμε...παρακαλω οποιο μερος μπορει να ειδοποιηση και αλλα μελη ή μη μελη για την συναντηση.......

Link to comment
Share on other sites

Παιδες δυστυχως δεν θα μπορεσω να ερθω...εκεινη την ημερα :) μακαρι να περασετε καλα...στην επομενη εγω!

Link to comment
Share on other sites

εκτος εξαιρετικου απροοπτου, και γω μεσα παιδια!!! θα ξερω σιγουρα στις αρχες της επομενης εβδομαδας και θα ενημερωσω,

αντε και εχουμε καιρο να τα πουμε!!! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε παιδες,παμε δυνατα! Εγω ειμαι Σκυρο, μολις πιασω πουρναρι θα ακολουθησω, καθως το golf ετοιμαστηκε. Οι πιο παλιοι ξερουν...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ειμαστε ολοι στην ωρα μας γιατι δεν εχω πολυ χρονο στη διθεση μου..Αντε να ειμαστε μια φορα στην ωρα μας ολοι...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ειμαστε ολοι στην ωρα μας γιατι δεν εχω πολυ χρονο στη διθεση μου..Αντε να ειμαστε μια φορα στην ωρα μας ολοι...

:acute:

Φανηηηηηηηηηηηηη............

:crazy: :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Φανούκοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο....

γινεσαι κακος...........

Link to comment
Share on other sites

ακομα μια συναντηση με μεγαλη επιτυχια τελειωσε....

ηρθαν πολλα ατομα...

γνωρισαμε νεους φιλους του vwclub αλλα και οι παλιοι ειμασταν εκει και τα ειπαμε μετα απο πολυ καιρο....και καποιοι οι οποιοι ειδαν κοσμο αρκετο ρωτουσαν τι εγινε και καθησαν για την φωτογραφηση...

μαζευτηκαμε αρκετα αυτοκινητα....πολλα ασπρα....πολλα μαυρα...αρκετα γκρι....ΚΑΙ 1 ΚΟΚΚΙΝΟ :crazy: ...

περασαμε πολυ ωραια...

ειμαστε εν αναμονη της νεας συναντησης μας...

αν ειναι ευκολο να ανοιχτει και το album....για τις φωτογραφιες...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.