Jump to content
Guest πανος-gti

Κλειδι Απλο Σε Τηλεχειρισμου

Recommended Posts

Guest πανος-gti

παιδια γεια εχω το μκ4 κ εχω απλο κλειδι με κεντρικο κλειδωμα κ θελω να μαθω πως μπορω να να κανω κλειδι με τηλεχειρισμο δλδ το κουτακι με το πτυσσομενο κλειδι αλλα κ να δουλευει το κλειδωμα ξεκλειδωμα με το τηλεχειριστηριο.

βρηκα τετοιο κοτι με κλειδι να μου το φτιαξουν αλλα τα κουμπια που εχει επανω θα ειναι διακοσμητικα.υπαρχει τροπος να δουλευουν κ να ξεκλειδωνουν κ να κλειδωνουν χωρις το κλειδι στη κλειδαρια?θελει καπιον εγκεφαλο ?η κλειδαριες αλλες?ευχαριστω κ περιμενω π.μ.!

Link to comment
Share on other sites

παλια στο δικο μου 4αρι αγορασα απο την www.saveltrade.com ενα συναγερμο οπου το τηλεχειριστηριο του ηταν ηδιο με το μαμα κλειδι το πτυσομενο και ειχε τη λαμα και πηγαινες και την εκοβες,και επεισης εβγαζες απο το παιο κλειδι του το ιμομπιλαισερ και το εβαζες στο νεο,ηταν πολυ ομορφο και σου δινει 2 μεσα στη συσκεβασια αλλα ειναι κακης πιοτητας και θελουν προσοχη γιατι σπανε ή παρε αλα κανα 2 καβατζα.

Link to comment
Share on other sites

http://www.vwclub.gr...topic=33062&hl=

http://www.saveltrade.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=559&category_id=78&option=com_virtuemart&Itemid=1

Το λινκ του saveltrade δεν είναι για golf 4 στείλε του ένα μειλ γιατί δε βλέπω να έχει πια το ανάλογο για το 4άρι. Το ίδιο σετάκι θα το βρεις στη μισή τιμή στο ebay.

Edited by archon_rc
Link to comment
Share on other sites

το πλαστικο κλειδι γιατι ακριβος ειναι οταν σου δινουν  το αμαξι εμενα παντως ο πρωην κατοχος δεν το ειχε μαζι και τον κωδικο του ιμο μπορω να παω στην vw και να ζητησω κλειδι πλαστικο και τον κωδικο μαζι με την αδεια και την ταυτοττιτα μου ευχαριστω και περιμενω

Link to comment
Share on other sites

το πλαστικο κλειδι ειναι σε περιπτωση που χασεις και τα 2 κλειδια, για να βγαλεις αντικλειδι να ξεκλειδωσεις ακομα και να βαλεις μπρος το αμαξι, τον κωδικο του ιμμο αν δεν τον εχεις, σε περιπτωση κωδηκοποιησης νεου κλειδιου,  στο βρησκει η αντιπροσωποια αλλα πληρωνεις κοινως σε τραβανε τα νεφρα, επισης αντικλειδια βγαζουν το ιδιο ευκολα και κλειδαραδες με αναλογο εξοπλισμο,

Link to comment
Share on other sites

δλδ μπορει οποιος εχει το μαυρο κλειδακι μου απο τους πρωην κατοχους να ερθει και να το βαλει και να φυγει? εχει εγκεφαλο μεσα το πλαστικο κλειδι 100 ευρω ζηταει η αντιπροσοπεια για νεο Key μαζι με την κοδικωποιηση απο γερμανια το πλαστικο κλειδι θα μου το φερουν ομως και το καρτελακι

Link to comment
Share on other sites

ναι, με το μαυρο το απλο το κλειδι περνει μπροστα το αμαξι κανονικα, εχει ιμμομπιλαιζερ σαν τα κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

εχω 3 golf 4 εδω στην περιοχη μου με το ειδιο χρωμα με το δικο μου δεν πυστευω να μπορει καποιος με το δικο του κλειδι να μπορει να ανοιξει το δικο μου αμαξι ετσι

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.