Jump to content
skaraviaios

Weekly Night Out @Αττική - 18/10 - Κυψέλη

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη,

Για αυτή τη Πέμπτη, σας ετοιμάζουμε κάτι καινούργιο. Το μαγαζί που θα μας υποδεχθεί και θα μας υποστηρίξει στην όλη προσπάθεια, λέγεται Soulatso Cafe, και βρίσκεται επί της Φωκίωνος Νέγρη 34, στη Κυψέλη!

Λόγω της δυσκολίας που έχει η περιοχή για πάρκινγκ, έχουμε κανονίσει πάρκινγκ στη Μηθύμνης 1, με 4,00€/αυτοκίνητο.

Εκεί περιληπτικά, στα decks και στα ηχητικά θα είναι ο γνωστός σε όλους μας georgedj, έχει κανονιστεί ειδικό σημείο να κάτσει όλη η λέσχη (ζητάμε τη συμμετοχή σας για την υποστήριξη αυτού του εγχειρήματος) και τέλος θα υπάρχουν 2 γιγαντοοθόνες, που θα παίζουν βίντεο της λέσχης!

Ελάτε, είτε με το εργοστασιακό είτε με το βελτιωμένο Volkswagen σας! Φέρτε μαζί και τη παρέα σας να απολαύσετε το ποτάκι σας!

Ώρα συνάντησης: 21:15 έξω από το μαγαζί!

Δηλώστε συμμετοχή με το γνωστό τρόπο: nickname + αρ. ατόμων!

Συμμετοχές:

  1. skaraviaios
  2. georgedj +1
  3. methana +1
  4. Maria_Vor
  5. PanosVR6
  6. Golfaki4
  7. passatrella
  8. nik-GTI +1
  9. Λευ kouliss
  10. BECKMAN +2
  11. chrissp +1 + :heart:
  12. passatebos+1
  13. captdog69

Edited by skaraviaios_potasas
Link to comment
Share on other sites

Ε ΝΑ ΕΡΘΩ Κ ΕΓΩ, Ε ???

ΕΚΤΟΣ ΤΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΑΣ, ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΓΡΑΨΕΤΕ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΣΑΣ !!! (ΟΧΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΙΣ ΑΚΟΥΣΕΤΕ :hyper: :hyper: :hyper: !!!)

Link to comment
Share on other sites

Αν οι μουσικες επιλογες του Georgedj ειναι σαν το cd που μας μοιρασε στο ταξιδι της Γερμανιας κ τα 4 στικακια USB που μου εχει γραψει τοτε η βραδια θα στεφθει με απολυτη αποτυχια !!!!!

Για αυτο το λογο θα δωσω το ΠΑΡΩΝ +1 για να το απολαυσω για αλλη μια φορα το αστειρευτο ΤΑΛΕΝΤΟ του ΜΠΑΡΜΠΑ-ΓΙΩΡΓΟΥ !!!!!!!!!!!

Και φυσικα για να απολαυσω τα 15 λεπτα δημοσιοτητας μου απ το dvd της λεσχης ........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και κατι ακομα , οι μουσικες μου επιλογες : requiem Verdi , Pavarotti Figaro , Μακη Νικοπουλο κτλ.........

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ΜΠΑΡΜΠΑ ΓΙΩΡΓΟ?? ωωωωω αυτό σηκώνει πολλά!!! χαχαχαχα

Σηκωνει αλλα λογω ηλικιας δεν νομιζω να κανει τπτ !!! Καταλαβαινεις ...............

Γεια σου μπαρμπα !!!!!!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ SOULATSO CAFE BAR ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ 2 ΔΩΡΕΑΝ ΠΟΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ VW CLUB ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΒΡΕΘΕΙ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΕΠΙΘΥΜΕΙ.

ΤΟ ΤΥΧΕΡΟ ΜΕΛΟΣ ΘΑ ΑΝΑΔΕΙΧΘΕΙ ΚΑΤΟΠΙΝ ΚΛΗΡΩΣΗΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΠΑΡΕΥΡΙΣΚΟΜΕΝΩΝ. ΕΝΑΣ ΑΚΟΜΗ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ !!!

ΑΝΤΕ ΣΑΣ ΕΦΤΙΑΞΕ ΠΑΛΙ Ο ΜΠΑΡΜΠΑ-ΓΙΩΡΓΟΣ.

ΟΣΟ ΓΙΑ VERDI & PAVAROTΤI ΜΑΛΛΟΝ ΜΑΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ SOULATSO CAFE BAR ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ 2 ΔΩΡΕΑΝ ΠΟΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ VW CLUB ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΒΡΕΘΕΙ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΕΠΙΘΥΜΕΙ.

ΤΟ ΤΥΧΕΡΟ ΜΕΛΟΣ ΘΑ ΑΝΑΔΕΙΧΘΕΙ ΚΑΤΟΠΙΝ ΚΛΗΡΩΣΗΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΠΑΡΕΥΡΙΣΚΟΜΕΝΩΝ. ΕΝΑΣ ΑΚΟΜΗ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ !!!

ΑΝΤΕ ΣΑΣ ΕΦΤΙΑΞΕ ΠΑΛΙ Ο ΜΠΑΡΜΠΑ-ΓΙΩΡΓΟΣ.

ΟΣΟ ΓΙΑ VERDI & PAVAROTΤI ΜΑΛΛΟΝ ΜΑΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ !!!

Θες να πεις δλδ οτι 1 μελος θα πιει 2 ποτα ή 1 μελος +1 ακομα θα πιει απο 1 ποτο ;;;; Οχι τπτ αλλο αλλα προσπαθω να το κοψω το ποτο !!!!

Αφου δεν εχει Verdi κ Pavarotti εχει τπτ σε Παπαλαμπρενα μερια ;;;

Link to comment
Share on other sites

Guest maria_Vor

Θες να πεις δλδ οτι 1 μελος θα πιει 2 ποτα ή 1 μελος +1 ακομα θα πιει απο 1 ποτο ;;;; Οχι τπτ αλλο αλλα προσπαθω να το κοψω το ποτο !!!!

Αφου δεν εχει Verdi κ Pavarotti εχει τπτ σε Παπαλαμπρενα μερια ;;;

Εγώ είπα και στο Facebook ένα πράγμα...

(προς τον ΜΠΑΡΜΠΑ ΓΙΩΡΓΟ)

Ευελπιστώ να μην τα κερδίσεις εσύ γιατί έχεις πάρει όλους τους διαγωνισμούς αμπάριζα.... Δικαιούμαστε κάτι και εμείς...

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΟΛΟΙ Ο DJ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙ ΜΕΡΟΣ!!!

(Θα είναι άδικο για τους υπολοίπους....!)

Link to comment
Share on other sites

Το video από την 5η Μυστική Συνάντηση στη ΡΑΦΗΝΑ είναι πλέον στον "αέρα"...

Ευχαριστούμε όλους όσους συμμετείχαν και σας περιμένουμε και σε επόμενες συναντήσεις!!!

Link to comment
Share on other sites

VWclubήτες καλα να περασετε... Θα ερχομουνα και εγω αλλα σημερα εμεινα απο συμπλεκτη γαμω τη γκαντεμια μου.... Θα τα πουμε στην επομενη συναντηση...!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.