Jump to content
kouliss

#3 Αγώνας

Recommended Posts

όλα κανονικά σήμερα;

Αναβολή Γιώργο! Κοίτα στα πιο πάνω post.

Το κάνει επίτηδες ο Λιβάνιος για να χάσουμε τη φόρμα μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Αναβολή Γιώργο! Κοίτα στα πιο πάνω post.

Το κάνει επίτηδες ο Λιβάνιος για να χάσουμε τη φόρμα μας!!!

:diablo:

Edited by georgedj
Link to comment
Share on other sites

Λόγω συνθηκών της πίστας ο αγώνας αναβάλλεται για την Τετάρτη το βράδυ. Επίσης αλλάζει το πρόγραμμα της συνάντησης ως ακολούθως:

- 21:20, προσέλευση

- 21:35, κλήρωση οχημάτων

- 21:40, αγώνας της 1ης κατηγορίας

- 22:00, αγώνας της 2ης κατηγορίας

- 22:25, αγώνας της 3ης κατηγορίας

- 22:30, συλλογή αποτελεσμάτων και απόδοση βαθμών

- 22:35, λήξη αγωνιστικής ημέρας

Έως τις 18:00 της Τετάρτης θα υπάρχει νεότερη ενημέρωση σε περίπτωση που υπάρχει βροχόπτωση.

Link to comment
Share on other sites

όσο περνάει ο καιρός θα το βάζουμε και πιο αργά?????

Ναι βρε Μαρία! Αφού με τις τόσες αναβολές θα έρθουν τα Χριστούγεννα και ακόμα θα τρέχουμε, τουλάχιστον να έχει πάει πιο αργά η ώρα για να κάνουμε ρεβεγιον στη πίστα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε Μαρία! Αφού με τις τόσες αναβολές θα έρθουν τα Χριστούγεννα και ακόμα θα τρέχουμε, τουλάχιστον να έχει πάει πιο αργά η ώρα για να κάνουμε ρεβεγιον στη πίστα!!!!

χαχαχαχαχαχαχα πετυχημένο :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Guest maria_Vor

Ναι βρε Μαρία! Αφού με τις τόσες αναβολές θα έρθουν τα Χριστούγεννα και ακόμα θα τρέχουμε, τουλάχιστον να έχει πάει πιο αργά η ώρα για να κάνουμε ρεβεγιον στη πίστα!!!!

Δεν έχεις και άδικο...!!! Πάντως αν ο καιρός έχει κεφάκια προβλέπεται ή να πηγαίνουμε και να μείνουμε οι καρυάτιδες του KART-Land ή να τελειώσουμε με Βασιλόπιτα....!!!!!!!

Στην κυριολεξία στην πίστα εεε?? χαχχαχαχαχα

Edited by maria_Vor
Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε Μαρία! Αφού με τις τόσες αναβολές θα έρθουν τα Χριστούγεννα και ακόμα θα τρέχουμε, τουλάχιστον να έχει πάει πιο αργά η ώρα για να κάνουμε ρεβεγιον στη πίστα!!!!

ΤΟΣΟ ΑΡΓΑ ΠΟΥ ΠΑΣ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΣΕ ΒΡΟΥΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ, ΜΗ ΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ !!!!

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ άπαντες να ενημερώσετε αν θα μπορούσατε να έρθετε για τον 4ο αγώνα αυτή την Δευτέρα.

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ άπαντες να ενημερώσετε αν θα μπορούσατε να έρθετε για τον 4ο αγώνα αυτή την Δευτέρα.

ΝΑΙ, ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ.

ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Ο 5ος ΑΓΩΝΑΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΕΜΠΤΗ (ΚΑΙΡΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΩΝΤΟΣ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ), ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΔΙΑΣΤΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ CLUB, ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΕΛΗ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΤΟ EVENT ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΝΟΜΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ.

ΑΝ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ, ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΟΠΩΣ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΠΑΡΕΥΡΕΘΩ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ (ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΟΤΙ ΛΟΓΩ ΠΑΡΑΠΟΝΩΝ ΤΩΝ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΩΝ ΜΟΥ, ΘΑ ΤΥΠΩΣΩ ΤΟ NICK NAME ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΠΙΣΩ ΜΕΡΙΑ ΤΗΣ ΜΠΛΟΥΖΑΣ ΜΟΥ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΙΟΣ ΤΟΥΣ ΠΕΡΝΑΕΙ !!!! )

Link to comment
Share on other sites

και γω μπορώ κανονικά...

όσο για το αίτημα του γιώργου ας τον ξυπνήσει η Βίκη....Κοιμάται τον ύπνο του διακίου....χαχαχαχαχαχ.... Α ρε ferrari που θες να στρώσεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ 3ου ΑΓΩΝΑ.........

Link to comment
Share on other sites

Guest maria_Vor

ΤΟΣΟ ΑΡΓΑ ΠΟΥ ΠΑΣ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΣΕ ΒΡΟΥΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ, ΜΗ ΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ !!!!

Θα σε σκίσω ... τι είναι αυτά που λες?? ετσι εεε??? καλααααααααααα

Στο τελος του τουρνουα θα κανουμε μια κοντρα οι 2 μας να σου πω εγω...!!!

Παρακαλώ άπαντες να ενημερώσετε αν θα μπορούσατε να έρθετε για τον 4ο αγώνα αυτή την Δευτέρα.

Απο μεριάς μου, Ναι!

Link to comment
Share on other sites

Θα σε σκίσω ... τι είναι αυτά που λες?? ετσι εεε??? καλααααααααααα

Στο τελος του τουρνουα θα κανουμε μια κοντρα οι 2 μας να σου πω εγω...!!!

Απο μεριάς μου, Ναι!

ΙΔΟΥ Η ΠΙΣΤΑ, ΙΔΟΥ ΚΑΙ Η ΚΟΝΤΡΑ !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.