Jump to content
midkin

Midkin Vs Wise

Recommended Posts

Θεμη θα σου απαντησω μια και τελευταια φορα μιας και για μενα δεν εισαι ατομο που πρεπει να ασχολουμαι, γενικα μου περνας αδιαφορος μετα τα τοσα που εχεις πει.

Τι εννοεις η πολλαπλη δεν εκανε κιχ???? σε τουρμπατο αμαξι και δεν πυρωσε??? ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΑ καλα νταξει!!! Γελαει ο κοσμος ετσι...???

Το τι παιζει με την παροχη βενζινης του Κριτωνα αστο..... εχω μαθει οτι ολοι πατε για τρομπα S3 και μετα για προγραμμα.... βγαλε ακρη!

Καθολου ειρωνικος και εχω μαθει να κανω χαβαλε στη ζωη μου και να εχω χιουμορ! Αν εσυ δεν εχεις προβλημα σου! Η καχυποψια ειναι κακομοιρια.... Ουτε οταν (μιας και ειστε κριτωνεικη παρεα) σας ζητησα αν υπαρχει καποιο πρωτοσταδιατο ibiza cupra DSG απο Κριτωνα να πατησω ειμουν ειρωνικος.... Αμεσως ο κολλητος σου ομως αρπαχτηκε και μου ειπε οτι ειμουν εριστικος.... Οποιος εχει τη μυγα μυγιαζεται!!!

Τα παιρνεις οπως θες και οπως σε συμφερει μονο και μονο για να βγαλεις χολη.... οποτε και βαριεμαι να σου απαντησω. Οι λογικοι ανθρωποι και οι εξυπνοι καταλαβαινουν τι λεω πως το λεω και γιατι το λεω.

Α! μη ξεχασω... οταν εφαγες μιαμιση κολωνα απο τον Βαγγο........ τι του πες? θυμασαι? "Περιμενα να μου κανεις παραπανω... δεν πας οπως ο WiSe....." τερμα χολη και κακια... πατησατε 100 φορες μπας και μειωσεις τη διαφορα και λεω εγω μια σκεψη μου φωναχτα: μπας και κλεψεις καμια κορνιτσα και κατσεις καλυτερα??? Εισαι οτι να ναι... γιαυτο σου λεω... οτι λες για μενα ειναι μπαρουφες.... Αλλωστε δεν το λεω μονο εγω αυτο ;)

Επισης μη μου βαζεις υστερογραφα για να ριξεις λιγο ζαχαρη στη χολη... ΑΣΤΟ!

Φιλακια....

Χαλαρωσε με τον κουβα σου.

Εχει ατομα στο forum που γραφουν χρονια εχουν αμαξια και ασχολουνται με τη βελτιωση αλλα ετσι δεν κανουν.

Μπηκες να πεις κατι για τα 270αρια tsi?

Δεν επιθυμω να βλεπω τα offtopic σου γραψτε στο street racing.

Παρακαλω τον moderator να επιληφθει.

Link to comment
Share on other sites

Πες τα ρε Nikdev, τι ξυλωμενα καθίσματα, γουφερ που ειναι και δεν ειναι φορεμενα , πατησα και αφησα ,1 αμαξι οχι 2 τελικά , ελα να μετρησουμε οι δυο μας τα...αμαξια μας.. πραγματα οχι αντρίκια...

Εδω γραφουμε πραγματα τεχνικά , και ο νικος εχει προσφερει πολυ r&d στα tsi.Πληροφοριες και ινφο που ανοιγουν δρομο και βοηθανε κόσμο..

Φορα που μπαινει ο καθε πιτσιρικας ή μεγάλος με μυαλό πιτσιρικά και λέει : εχω ενα αμαξι π.χ πολο γκολφ ιμπιζα και βγαζει 230 άλογα αλλα το ξυλωσα ακοαμ και τα τασακια εβγαλα για να πηγαινει σαν ενα 260αλογο βαρύτερο και του εκανα μισό καπό αυτα για μενα ειναι αηδίες.Ωραια συγκριση..Θα φτασουμε πάλι να κανουμε αυτα που φτυναμε(honda crx vtec) με ενα καθισμα μεσα να περναει 2λιτρο πρωτο σταδιο gti .

Απορω νικο πως αφησες το δικο σου τοπικ να λερωθει ετσι..Υπαρχουν και αλλα τοπικ..

δΩΣΤΕ ΙΝΦΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΦΤΕΡΩΤΕΣ αλουμινια μαντεμια διαστασεις κωδικους μπας και παει μπροστα η βελτίωση εκτος και αν υπαρχουν πραγματα που πρεπι να κρατιουνται κρυφα λες και ειναι κρατικα μυστικα..

Link to comment
Share on other sites

Ότι θέλετε να μάθετε ρωτάτε! Ποτέ δεν έκρυψα τίποτα! Πάντα απαντάω σε pms κλπ!

Είμαι στη διάθεση όλων!

Link to comment
Share on other sites

το θεμα συνεχιζει εδω

:thumbsu: Σ'ευχαριστούμε !

Link to comment
Share on other sites

Τον πέρασε και το Scirocco του μάκη τον wise :D

Το scirocco φοράει κρίτωνα με μόνο μπρος φτερωτή! :)

Link to comment
Share on other sites

Τον πέρασε και το Scirocco του μάκη τον wise :D

Το scirocco φοράει κρίτωνα με μόνο μπρος φτερωτή! :)

Kαντε και σεις ενα πατηματακι δε χανεις τιποτα ;) Να δω πως θα πας μαζι του... ;) Και οταν δεις το αποτελεσμα ελα να με ρωτησεις αποριες :D

Θεμης :lolu: .... η ανακριβια σε ολο της το μεγαλειο και το ψεμα παει συννεφο :bad: ! Θεμακο τραμπαριφα...... ελα να μου τα πεις απο κοντα αυτα να ειναι και ο Βαγγος μπροστα.

Και οσο για το φιλο που δε γουσταρει να βλεπει τα offtopic..... ας μη τα βλεπει! :D8)

συγνωμη απο το φορουμ που του χαλασα την αισθητικη! :suicide: I am too mainstream for you! :crazy:

Εγω ενα πρωτο σταδιο εχω χωρις πισω καθισματα τα οποια ειναι στη σοφιτα απο το Σεπτεμβριο... απλα! Σιγα μη κατσω να χαλασω το αμαξι μου για να περασω ενα γκολφ που για να με περασει πρεπει να ξυραφιασει τουρμπινα! :yawn:

Εγω μπηκα με απολυτα φιλικη διαθεση (φανηκε στο πρωτο ποστ μου) αλλα επειδη βαρεθηκα να απανταω σε επιθεσεις μιας και ειναι πολλες και απο πολλα μελη χωρις καν να με ξερουν..... δεν θα απαντησω σε τιποτε αλλο.....

Καλη συνεχεια στο φορουμ!

Φιλικα και παλι

Γιωργος.

Edited by WiSe
Link to comment
Share on other sites

Μιλησα με τον βαγγο και μου λεει αλλα.και οτι ολα αυτα τα εβγαλες απο το μυαλο σου.δεν πειραζει αφου τα βρισκω εγω με τον βαγγο μου φτανει.απο εκει κ περα δεν θελω να συνεχιστει η αντιπαραθεση μας εδω μεσα.θα στα πω κ απο κοντα.

Link to comment
Share on other sites

φίλε wise παρεκτρέπεσαι και δεν σε τιμάει αυτό. Εσύ λες έβγαλες τα καθίσματα και αναφέρθηκε ότι έβγαλες και τα ηχεία...

Τουλάχιστον αστεία μας φαίνονται όλα αυτά.

Ωραία, τα πατήσατε και έχασες (και μην ξαναναφερθείς στην εσωτερική γιατί ήταν στο τελείωμα, όταν φρέναρες). Ολοι ξέρουμε τι σημαίνει εσωτερική, αλλά όχι και γι αυτήν που αναφέρεσαι ! Στο στίβο στα 400 μέτρα σπριντ δίνουν και αβάντζο σ αυτόν που έχει την εξωτερική.... (βλέπε Yousain Bolt = Μidkin )

Εχασες και τελείωσε. δέξου το σαν άντρας. Τι μεγαλύτερη τιμή να χάνει κάποιος και να δέχεται την ήττα του με περηφάνεια και ανδρισμό.

σόρρυ αλλα κάνεις σαν μικρό παιδί, και όσα περισσότερα γράφεις τόσο χαμηλώνεις το επίπεδο...

Edited by chrispant
Link to comment
Share on other sites

Αχ... μπαινω παλι στο τρυπακι να απαντησω.... ελπιζω για τελευταια φορα γιατι κουραστικα....

φίλε wise παρεκτρέπεσαι και δεν σε τιμάει αυτό. Εσύ λες έβγαλες τα καθίσματα και αναφέρθηκε ότι έβγαλες και τα ηχεία...

Τουλάχιστον αστεία μας φαίνονται όλα αυτά.

Ωραία, τα πατήσατε και έχασες (και μην ξαναναφερθείς στην εσωτερική γιατί ήταν στο τελείωμα, όταν φρέναρες). Ολοι ξέρουμε τι σημαίνει εσωτερική, αλλά όχι και γι αυτήν που αναφέρεσαι ! Στο στίβο στα 400 μέτρα σπριντ δίνουν και αβάντζο σ αυτόν που έχει την εξωτερική.... (βλέπε Yousain Bolt = Μidkin )

Εχασες και τελείωσε. δέξου το σαν άντρας. Τι μεγαλύτερη τιμή να χάνει κάποιος και να δέχεται την ήττα του με περηφάνεια και ανδρισμό.

σόρρυ αλλα κάνεις σαν μικρό παιδί, και όσα περισσότερα γράφεις τόσο χαμηλώνεις το επίπεδο...

Επισης αστειος πρεπει να σου φαινεται και ο συμφορουμιστας σου ε? γιατι και αυτος ετρεξε να ξηλωσει καθισματα και ρεζερβες πριν ερθει να πατησει μαζι μου ;)

Καλα για την εσωτερικη δεν το σχολιαζω... και λαθος να εκανα (που λεει ο λογος) ζητησα επαναληψη να δω πραγματικα τι διαφορα εχουμε....

Φυσικα και την δεχομαι την ηττα! Αυτο ελειπε! Απλα απανταω σε βλακιες! Και ναι! Εχεις δικιο οτι ριχνω το επιπεδο μου... Οπως λεει και ενα ρητο: Ποτε μην τα βαζεις με ενα βλακα, θα σε ριξει στο επιπεδο του και μετα θα σε νικησει λογο εμπειριας (δεν αναφερομαι σε καποιον συγκεκρημενα...)

Μιλησα με τον βαγγο και μου λεει αλλα.και οτι ολα αυτα τα εβγαλες απο το μυαλο σου.δεν πειραζει αφου τα βρισκω εγω με τον βαγγο μου φτανει.απο εκει κ περα δεν θελω να συνεχιστει η αντιπαραθεση μας εδω μεσα.θα στα πω κ απο κοντα.

Χριστε μου... ποσο ψεμμα αντεχει ενα ποστ? Πριν για σουβλακια ειμουν με το Βαγγο και τα λεγαμε...........αστο!!!

Τι να πουμε απο κοντα πλακα μου κανεις? Εχω καλυτερα πραγματα να ασχοληθω παλικαρι μου......

Edited by WiSe
Link to comment
Share on other sites

τα αυτοκινητα είναι πολύ καλα και τα δυο,μπραβο στους ιδιοκτητες για τις επιτυχημένες βελτιωσεις που εχουν κάνει :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Wise το μαμησεσ και ψόφησε το θέμα φιλε μου,πολύ ανάλυση για το τίποτα,πατήσατε είσαι πίσω και τέλος(είναι καλύτερος πως να το κάνουμε τώρα,να τους υπερβούμε και σε αυτό το forum τους νομους της φυσικής?).μπορείς να παραδώσεις τα σκήπτρα πλέον king!ααα και με blackman τι Εγινε ρε για πες μας!specks μετρα που πατήσατε xaxaxa.

Φιλάκια ρουφιχτα(χωρις παρεξηγηση)

Φιλικά πάντα ε

Link to comment
Share on other sites

offtopic τελιως: Wise αν δεν κανω λαθος ειχες πατησει με ενα 20Vt ( του Kaloburn )και ησουν πισω. Ποση διαφορα πιστευεις θα εχει το Golf το 6αρι με δαυτο? (sorry παντως αν σε μπερδευω και δεν εισαι συ που εκανες το πατημα)

Link to comment
Share on other sites

καλα βρε γραψατε και φωνες...δεν παλευεστε...λολ για μια κοντρα...να βρασω τα καρρα μας

Link to comment
Share on other sites

Wise dεν σε ξέρω και ούτε θέλω να ταχθώ υπέρ ή κατά κάποιου αλλά το ότι έχεις ένα αυτοκίνητο χωρίς πίσω καθίσματα δείχνει πόσο δεν χαλάς το αμάξι σου και κατά πόσο σε νοιάζει να έχεις ένα ταπεινό 1ο στάδιο.Εγώ πάντως δεν θα έβγαζα ούτε το μπουκάλι με το νερό από μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Wise dεν σε ξέρω και ούτε θέλω να ταχθώ υπέρ ή κατά κάποιου αλλά το ότι έχεις ένα αυτοκίνητο χωρίς πίσω καθίσματα δείχνει πόσο δεν χαλάς το αμάξι σου και κατά πόσο σε νοιάζει να έχεις ένα ταπεινό 1ο στάδιο.Εγώ πάντως δεν θα έβγαζα ούτε το μπουκάλι με το νερό από μέσα...

+1000

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.