Jump to content
midkin

Midkin Vs Wise

Recommended Posts

Τελικα το "ποιος κερασε ποιον" και ποσα εκατοστα του μετρου ειναι εδω ή το πως τα tsi φτανουν τα 270 Βουκεφαλατα ή Κολοκοτρωνεϊκα αλογα;

Περα απο την πλακα το ξεφτυλισσατε ετσι; Αλλαξτε θεμα και γραψτε τα αλλου, γιατι εδω πλεον κανεις δεν βγαζει ακρη αν θελει να βελτιωσει το αυτοκινητο του...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, η ουσία είναι ότι ο Νίκος έχει ένα golf που ρίχνει σε ο,τι κινείται, ο οποίος έχει πρωτοτυπήσει πολύ τεχνολογικά και έχει ανοίξει το δρόμο για εμάς τους υπόλοιπους. Επίσης, από το group στο facebook, διαπίστωσα ότι το πρόβλημα δεν είναι τόσο αν ο Νίκος έχει +20 ή +80 άλογα, αλλά γιατί ένα Golf έριξε σε Ibiza DSG, το οποίο έχει θεοποιηθεί, χωρίς λόγο. Άλλωστε, τόσο στο Ibiza όσο και στο Polo, πρέπει να είσαι κυριολεκτικά ανάπηρος για να χάσεις κόντρα με ένα αντίπαλο αμάξι με περισσότερα άλογα αλλά και κιλά! Και αυτό με χαλάει, γιατί υποτίθεται πως πρέπει να "χτυπιόμαστε" με τίποτα Pug, TypeR κτλ και όχι με γερμανικά...

Στο πρωτο σκελος του ποστ σου δηλαδη οτι ριχνει σε οτι κινειται... ασε εμεις που ασχολουμαστε λιγο με τις κοντρες να ξερουμε καλυτερα. Απο 20VT με ιδιο σεταπ τρωει ανετα.......

Οσο για το αν εχει ανοιξει τον δρομο νταξει... μην υπερβαλουμε χωρις λογο... δεν ειναι το πρωτο και ουτε και το εφτιαξε ο ιδιος... ο κριτωνας το εφτιαξε και οταν με το καλο (και του το ευχομαι) βγαλει 30.000χλμ τοτε ναι θα πουμε ολοι με μια φωνη οτι μπραβο αξιζει! Αν και για μενα δεν αξιζει με καυσαερια σαν ταξι στη μεσογειων και τερμα πλουσιο να καιει το πατο του... Σορρυ!

Το αμαξι μου φιλε μου ειναι ενα πρωτο σταδιο.... και δεν εχει θεοποιηθει για κανενα λογο... τι να πει και ο φιλος μου ο Σωτηρης που εχει Skyline 35αρι με 928 στροφαλο δηλαδη... Μπρικια εχουμε και εμεις και εσεις μπροστα σε τετοια θεϊκά αυτοκινητα.

Edited by WiSe
Link to comment
Share on other sites

ανοιξτε ενα θεμα εδω http://www.vwclub.gr...hp?showforum=44

και πειτε οτι θελετε για τις κοντρες σας ειδικα κ γενικα.

Ανοιξτε εσεις και μεταφερετε ολα τα ποστ εκει να υπαρχουν συγκεντρωμενα :) Βαλτε και ενα τιτλο και τελος! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ανοιξτε εσεις και μεταφερετε ολα τα ποστ εκει να υπαρχουν συγκεντρωμενα :) Βαλτε και ενα τιτλο και τελος! ;)

Χαχαχαχαχα! :D

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα! :D

Τι γελας εσυ βρε κ**λιαρη???

Να σου πω... αφου ξερεις οτι σε παω κατα βαθος... θα ρθεις να πατησουμε πριβε οι δυο μας νοτια?? Εγω και συ μονο... ρομαντικα! Ειμαι εχεμυθος! :D

Link to comment
Share on other sites

Τι γελας εσυ βρε κ**λιαρη???

Να σου πω... αφου ξερεις οτι σε παω κατα βαθος... θα ρθεις να πατησουμε πριβε οι δυο μας νοτια?? Εγω και συ μονο... ρομαντικα! Ειμαι εχεμυθος! :D

Εδώ πατάμε με βίντεο και γίνεται τις πουτ...ας! Φαντάσου να πατήσουμε πριβέ τι θα γίνει! Εσύ γράφεις πως έφαγα κολώνα και γω πως στα 300 μέτρα πάτησα φρένο γιατί χάθηκες πίσω μ! ;)

Edited by midkin
Link to comment
Share on other sites

@Wise αφου οπως λες εισαι πρωτο σταδιο τι τις θες τις κοντρες?? κατσε στα αυγα σου!!!!

αφου δεν το αντεχεις τι το πεινεις...... (τσαι) :cray:

Σορρυ για το off topic να μεταφερθει

Καπου το χασες αγορινα.... απολαμβανω να ιδρωνω δυνατοτερα ;)

Ευχαριστω για την φιλοξενια του φορουμ

Γεια σου Νικολακι πουπουλένιε!

Φιλακια

Link to comment
Share on other sites

Καλοσόρισες Wise και εδώ !

Και τα δυο αμαξια ειναι πυροβόλα ... το καλό με το Ibiza οτι ειναι 200 κιλα ελαφρύτερο + το DSG που το κάνει να μπορεί να πατήσει μεγαλύτερα αυτοκίνητα .

Εγω πιστευω πως του Midkin ειναι πανω απο 290 αλογα οπότε και να ξαναπατήσετε δεν νομιζω να υπάρχει ελπίδα ...

Βέβαια δεν θελω να σκεφτώ ενα setup τέτοιο σαν του Midkin πανω στην καροτσα ibiza/polo τι θα κανει !!!

Επίσης ειναι ανούσιο οι μεν να κράζετε τα υβρίδια και οι άλλοι τα DSG... Αντι να πατάμε με κανένα Opel,Honda,Mitsubisi,Peugeot Καθόμαστε και τρογώμαστε μονοι μας

Edited by the_winner
Link to comment
Share on other sites

εαν δεν επιθυμουν οι 2 πλευρες να συνεχισουν πανω στο θεμα τα off θα διαφραφουν.

ΥΓ γλυκο με γαλα μου ειπες Wise?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε wise εγραψες πως σε περασε αλλα καιει πολυ, επειδη έχει πλουσιο μειγμα,πεταει καυσαερια σαν taxi και πως περιμενεις μεχρι τα 30.000χλμ για να χειροκροτησεις (δλδ η γνωμη σου ειναι οτι δεν θα τα φτασει?!)

Αν το πάρω κακοπροερετα αυτο είναι λάσπη...

αλλα θα το παρω καλοπροερετα που σημαινει οτι το έχεις ψάξει με το Φωτεινελη κ ξερετε κατι παραπανω απο εμας...

Επανερχομαστε λοιπον στο θέμα ''270αρια'' μπορεις να μας ενημερωσεις σε τί μειγμα θα επρεπε να δουλευει ο midkin?και πέρα απο το α'σταδιο εσεις τί εχετε να προτεινετε αναλυτικά, εχετε δειγματα δουλειας? Πέρα απο το α'σταδιο τί υπάρχει???

(επειδη εθεσες σαν οριο τα 30.000χλμ να ενημερωσω οτι οταν εγω εβαλα προγραμμα στο Κριτωνα,ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ δεν περναγε προγραμμα στον med 17,5! To πρωτο αμαξι ηταν του Αποστολη,μετα εγω και καποιοι άλλοι, και μετα απο μήνες... revo,abt κτλ κ εγω με προγραμμα etuners εχω ξεπερασει τα 100.000χλμ! Λίγη ιστορία καλό κάνει!)

Link to comment
Share on other sites

Κυριε κυριε κυριεεεε!!! Τελικα πιος ειναι ο King TSI?

Πάντως όχι εσύ :D :D γατάκι :D

Γιώργο και νικο,γιατί δεν πάτε σε μια ευθεία τα 2 σας,με in car video,φιλικά και καθαρά να πατήσετε?

Έχετε 2 λαδιέρες που σπέρνουν,δεν αξιζει να χαλιέστε για λαμαρίνες;)

VTEC

Θα πέσουν οι τοίχοι του vw club να σε πλακώσουν με τις ιεροσυλλίες που λές

Link to comment
Share on other sites

Φιλε wise εγραψες πως σε περασε αλλα καιει πολυ, επειδη έχει πλουσιο μειγμα,πεταει καυσαερια σαν taxi και πως περιμενεις μεχρι τα 30.000χλμ για να χειροκροτησεις (δλδ η γνωμη σου ειναι οτι δεν θα τα φτασει?!)

Αν το πάρω κακοπροερετα αυτο είναι λάσπη...

αλλα θα το παρω καλοπροερετα που σημαινει οτι το έχεις ψάξει με το Φωτεινελη κ ξερετε κατι παραπανω απο εμας...

Επανερχομαστε λοιπον στο θέμα ''270αρια'' μπορεις να μας ενημερωσεις σε τί μειγμα θα επρεπε να δουλευει ο midkin?και πέρα απο το α'σταδιο εσεις τί εχετε να προτεινετε αναλυτικά, εχετε δειγματα δουλειας? Πέρα απο το α'σταδιο τί υπάρχει???

(επειδη εθεσες σαν οριο τα 30.000χλμ να ενημερωσω οτι οταν εγω εβαλα προγραμμα στο Κριτωνα,ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ δεν περναγε προγραμμα στον med 17,5! To πρωτο αμαξι ηταν του Αποστολη,μετα εγω και καποιοι άλλοι, και μετα απο μήνες... revo,abt κτλ κ εγω με προγραμμα etuners εχω ξεπερασει τα 100.000χλμ! Λίγη ιστορία καλό κάνει!)

To εγραψα τελειως καλοπροαίρετα και το εχω ξαναγραψει και αλλου και το εχει παραδεχτει και ο Νικος αυτο, οτι αν φτασει 30.000χλμ και δεν κανει κιχ θα χειροκροτησουμε ολοι ΚΑΙ την αξιοπιστια του σεταπ. Γιατι κατα την ταπεινη μου αποψη κ03 που να δουλευει 2μπαρα εχει σαφως κατα πολυ μειωμενη ζωη και ισως να μην ειναι μονο αυτη....

Ελπιζω ο Κριτωνας να σας πληρωνει ολους καλα με τοση διαφημιση :) Βλεπω τον εξυμνείτε με καθε ευκαιρια! :)

Εσυ τι προγραμμα εβαλες? πρωτου σταδιου ή υβριδιου?

Οταν με το καλο βγουν ενισχυμενα δισκακια για το αμαξι μου τοτε θα δουμε τι μπορει να κανει ενα υβριδιο κουπρα με αυτο το σασμαν..... εως τοτε πρωτο σταδιο χαλαρα και κανουμε το χομπι μας με τα 250 αλογακια :) Οπως και να εχει ομως και 1500 αλογα να φτασεις ενα αμαξι παντα θα υπαρχει πιο γρηγορος απο σενα! Νομος αυτο....

Εγω δεν αντιπροσωπευω καμια εταιρεια βελτιωσης φιλε μου... ουτε για μειγματα εχω διαθεση να μιλησω. Ο καθε ενας ειναι υπευθηνος για τις δικιες του γνωσεις και αν αυτες ειναι καλες ή οχι. Δεν θα ηθελα εδω να παραθεσω την αποψη μου περι μειγματων γιατι εκτος του οτι πρεπει να σου γραψω κατεβατο και βαριεμαι....ειναι μια συζητηση παρα πολυ σχετικη πανω σε αυτο το θεμα.

Θα σου πω ομως οτι εαν ο Νικος ηταν σφυριλατος τοτε θα μιλαγαμε για καλυτερα μειγματα... Αρα λοιπον αυτο ειναι χαζο.... γιατι τα λεφτα που δινει σε βενζινες μπορει να τα δωσει για σφυρια και να καιει σαν κανονικο αυτοκινητο..... Θα κανει αποσβεση σε 6 μηνες το πολυ!!!

Κυριε κυριε κυριεεεε!!! Τελικα πιος ειναι ο King TSI?

Κυριε κυριε κυριε??? Τελικα ποιος εχει καουρα για τις κορωνες??? ;)

Σβήστα φίλος και συγνώμη από μέρους μου απλά σε όποιο φόρουμ και αν γράφω γίνεται μέλος και γράφει και αυτός!!!

:D

Σιγα εσυ!!!!!! Σε ακολουθω παντου... χαλαρωσε βρε ντιβε!!!!!! αχαχαχαχα.... Τελικα στο ρομαντικο τετατετ θα βρεθουμε???? εγω και εσυ και δεν θα μαθει κανεις τιποτα... εκτος και αν η λεξη εχεμυθος ειναι αγνωστη στο λεξιλογιο σου..... Ειδες για τα καθισματα κρατηθικα και δεν το ειπα πουθενα... αλλο αν μετα φερθηκες ανωριμα... ;)

Παντως Νικολακη χαλαρωσε λιγο δεν πεφτει να σε φαει κανεις! Τη τρελα μας κανουμε οσο καλυτερα μπορουμε ;)

Γιαυτο παρε τηλ οποτε γουσταρς και κατεβα να κερασω και μπυρα Κερατεα ;) No worries my friend!

Πάντως όχι εσύ :D :D γατάκι :D

Γιώργο και νικο,γιατί δεν πάτε σε μια ευθεία τα 2 σας,με in car video,φιλικά και καθαρά να πατήσετε?

Έχετε 2 λαδιέρες που σπέρνουν,δεν αξιζει να χαλιέστε για λαμαρίνες ;)

Με προλαβες φιλε μου..... αυτο λεω στο απο πανω ποστ μου!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτο παρε τηλ οποτε γουσταρς και κατεβα να κερασω και μπυρα Κερατεα ;) No worries my friend

Σε έχω καταλάνει από καιρό! Θες να με ποτίσεις μπύρα, να φουσκώσω για να μην πάει το αμάξι! :D

Υ.Γ. Το αμάξι "καίει" σε φουλ γκάζι κατά τα άα μια χαρά οικονομικό είναι!

Link to comment
Share on other sites

Σε έχω καταλάνει από καιρό! Θες να με ποτίσεις μπύρα, να φουσκώσω για να μην πάει το αμάξι! :D

Υ.Γ. Το αμάξι "καίει" σε φουλ γκάζι κατά τα άα μια χαρά οικονομικό είναι!

Οχι ρε φουστη μου με καταλαβε! :D

Και τοτε γιατι οταν συναντηθήκαμε μου ελεγες να παμε χαλαρα γιατι καιει το πατο του ρε???? :p :p :p

Παντως εμενα και σε φουλ πατημα καιει σαν smart... (ελα πετα τη κακια σου τωρα σου δινω πατημα!)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στο Forum και καλως σας βρηκα. Ειναι η πρωτη φορα που γραφω εδω και λυπαμαι που γραφομαι επειδη πληροφορήθηκα οτι εχουν γραφτει ανακριβιες και λογια προσβλητικά... θα ηθελα να ηταν αλλιως και να ειχα μπει για αλλο λογο... αλλα αφου ειναι ετσι τα πραγματα ας ειναι.

Καταρχην Θεμη μιας και γνωριζομαστε να σου πω οτι δεν με εκπλησουν τα λογια σου.... και πολλες φορες δεν ξερεις τι λες και λυπαμαι για λογαριασμο σου φιλε που ριχνεις λασπη δημοσια σε επαγγελματιες.

Καταρχην απορω πως ανεχεται η διαχερηση του συγκεκρημενου φορουμ να προσβαλουν επωνυμα επαγγελματιες... και ενας λογος παραπανω που δεν ειναι καν γραμμενοι ωστε να εχουν την ευκαιρια να απαντησουν.

Κατα δευτερον η φιλία μου με τον Γιαννη τον Φωτεινελη δεν εχει να κανει με τη δουλεια του σε καμια περιπτωση. Ειναι ενα καταξιωμενο δυμαμομετρο με απειρη πελατεια και δικαιωματικα εχει ανακυρηχθει ατυπα ως Dynoday dyno.

Για την ιστορια λοιπον να πω οτι μιλαγαμε στο τηλ με τον Νικο οταν του προτεινα να ερθει να μετρησει εκει μιας και γνωριζω την αξιοπιστια του σαν δυναμομετρο απο τις επαλειμμένες μετρησεις του δικου μου και αλλων αυτοκινητων. Οταν φτασαμε εκει ο Νικος ζητησε οπως μου ειχε πει ηδη απο το τηλ να μετρηθει με οσο το δυνατον λιγοτερα φορτια. Το αμαξι ανεβηκε δεθηκε και μετρήθηκε...

Και κατεβηκε μετα απο παρακληση του Νικου ο οποιος ειχε γουρλωσει τα ματια οταν ειδε το πυρωμενο χταποδοτουρμπινο, ειπε οτι δεν το εχει ξαναδει πυρωμενο και να κατεβει αμεσως!!!!!! Οταν προσπαθουσαμε να του εξηγησουμε οτι αυτο ειναι φυσιολογικο σε υβριδιο κ03 με 2bar over και 1,7 κοφτη φωναζε πως στο δικο του δεν πυρωνει ποτε... μονο οταν ειδε οτι επιμενουμε τον ειδα να το ξανασκεφτεται. Αρα λοιπον δεν κατεβηκε επειδη δεν εβγαλε το νουμερο που ηθελε.

Το συγκεκρημενο δυναμομετρο στην τιμη της δυναμομετρησης ξερω οτι επιτρεπει δυο πατηματα και γιατι οχι αν δεν εχει καπακια ραντεβου και τριτο πατημα. ΑΝ ΓΙΑ ΤΟΝ Χ-Ψ ΛΟΓΟ το δυναμομετρο εβγαλε εσφαλμενα ενα νουμερο ζηταμε επαναληψη. Ετσι οπως εγινε και με το δικο μου το οποιο οταν ανεβηκε να μετρηθει τον Μαιο εβγαλε 238 στο πρωτο πατημα και ζητησα να γινει επαναληψη αφου κρυωσει το αμαξι εντελως. Και ετσι λοιπον εβγαλε το 245HP.

Δεν θα μπω στην διαδικασια της διαμαχης που μπαινουμε στο κοντροφορουμ..... Απλως να σε ενημερωσω οτι ο "μπροστα" ποτε δεν εχει καλη μεζουρα για το ποσο ριχνει. Γιαυτο λοιπον επειδη ειμουν πισω σου λεω οτι ηταν 1,5 κενο μεχρι εκει που κοψαμε.

Στο συγκεκρημενο κοντροστεκι εχουν βγει απειρες φορες κουλα αποτελεσματα επειδη οποιος ειναι στην εσωτερικη της στροφης παντα εχει μεγαλο πλεονεκτημα. ......Υποψην δεν λεω οτι σε περναω....... Αλλα σε εχω προκαλεσει σε επαναληπτικο πατημα στην γνωστη ευθεια στα νοτια η οποια ειναι ισωμα εντελως....ξηλωμενοι και οι δυο σωστοτερα και πιο δικαια να βγει συμπερασμα για να μην εχουμε παρεξηγησεις. Αλλα φως δεν βλεπω! Οχι οτι με νοιαζει και πολυ... μιας και εισαι μια σκαλα πανω σε μενα απο θεμα setup αλλα ετσι για να ληθουν οι αποριες.

Αυτα και συγνωμη για το εντονο υφος που ισως διαβασουν μεροικοι οτι εχω. Επειδη τα γραφομενα παρεξηγουνται παντα και το ξερω εδω και 7 σχεδον χρονια που γραφω σε φορουμ να πω οτι ειμαι απολυτα ηρεμος και χωρις καμια διαθεση για διαμαχες.

Να χαιρεστε το φορουμ σας ειναι πολυ ομορφο και με πολλες πληροφοριες απο οτι βλεπω

Φιλικα Γιωργος.

Μ'αρεσει να μου απαντας γιωργο.παμε τωρα να τα βαλουμε σε μια ταξη. 1ον) ημουν μπροστα οταν ρυθμισε ο νικος και σε πανω απο 4 πατηματα η πολλαπλη δεν εκανε κιχ. Τι εγινε στον φωτεινελη δεν ξερω. 2ον)τις μλκιες με τα μειγματα που λεει ο βαγγος αστες.ουτε εγω ουτε ο midkin ουτε ο blackman βγαζουμε ντουμανια.και το μειγμα ειναι σωστο.τα αμαξια δουλευουν καθε μερα ολη μερα και σε απανωτα πατηματα.και 1000μετρα οχι 500.λαμπακι μονο απο ελειψη βενζινης βλεπουμε.ακομα το trip μου χωρις μηδενισμο δειχνει 6,2 μεση.οποτε ολα οσα λες ακυρα! 3ον)οταν σε συναντησα στην γεφυρα ησουν τετμα ειρωνικος.που ειναι το υβριδιο να με περασει και σαλια.δεν ειπα κουβεντα.ηρθε σε περασε στα 450 πατησες φρενο και οταν ζητησε επαναληψη ειπες δεν εχει νοημα.δεν ειχες woofer!μετα γραφεις στο street οτι ειχες woofer.τεσπα αστο ν παει στο διαολο.4ον)λες για λασπη προς επαγγελματιες.εσυ στον κριτωνα τι κανεις?που λες σε φορουμ και στις γεφυρες που ειναι τα κριτωνεικα και δεν πανε και δεν δουλευει κανενα και μλκιες.μου λες δεν υπαρχει υβριδιο που να δουλευει...ηρθε σε περασε και μετα?μετα ξεκινας καραμελα να δουμε ποσα χιλιομετρα θα βγαλει και μλκιες.εχει βγαλει απο 160 αλογα μαμα 260-280-300-320 οσα θες πες,και μετα λεμε για αξιοπιστια?τα 2πλασια αλογα?5ον)μετα ξεκινας την καραμελα για μεθανολες και να ψαχτουν τα αμαξια.ο κριτωνας δεν θελει ουτε μεθανολες ουτε bc για να ρυθμισει υβριδιο!!!

υ.γ. θελω να λεω τα πραγματα με το ονομα τους.το αμαξι σου ειναι το καλυτερο Ibiza cupra.τελος. μπραβο και σε εσενα και στον προγραμματιστη του.αλλα πρεπει μερικοι να αντιμετωπιζεται την αληθεια.μετα το πατημα κυριος και χαβαλε και στα φορουμ αλλα..

υ.γ.2 αμα με θες κατι εμενα,και κανενα αλλο.οχι σε 3ους 4ους.ξερεις που θα με βρεις.

Edited by themisSs13
Link to comment
Share on other sites

Μ'αρεσει να μου απαντας γιωργο.παμε τωρα να τα βαλουμε σε μια ταξη. 1ον) ημουν μπροστα οταν ρυθμισε ο νικος και σε πανω απο 4 πατηματα η πολλαπλη δεν εκανε κιχ. Τι εγινε στον φωτεινελη δεν ξερω. 2ον)τις μλκιες με τα μειγματα που λεει ο βαγγος αστες.ουτε εγω ουτε ο midkin ουτε ο blackman βγαζουμε ντουμανια.και το μειγμα ειναι σωστο.τα αμαξια δουλευουν καθε μερα ολη μερα και σε απανωτα πατηματα.και 1000μετρα οχι 500.λαμπακι μονο απο ελειψη βενζινης βλεπουμε.ακομα το trip μου χωρις μηδενισμο δειχνει 6,2 μεση.οποτε ολα οσα λες ακυρα! 3ον)οταν σε συναντησα στην γεφυρα ησουν τετμα ειρωνικος.που ειναι το υβριδιο να με περασει και σαλια.δεν ειπα κουβεντα.ηρθε σε περασε στα 450 πατησες φρενο και οταν ζητησε επαναληψη ειπες δεν εχει νοημα.δεν ειχες woofer!μετα γραφεις στο street οτι ειχες woofer.τεσπα αστο ν παει στο διαολο.4ον)λες για λασπη προς επαγγελματιες.εσυ στον κριτωνα τι κανεις?που λες σε φορουμ και στις γεφυρες που ειναι τα κριτωνεικα και δεν πανε και δεν δουλευει κανενα και μλκιες.μου λες δεν υπαρχει υβριδιο που να δουλευει...ηρθε σε περασε και μετα?μετα ξεκινας καραμελα να δουμε ποσα χιλιομετρα θα βγαλει και μλκιες.εχει βγαλει απο 160 αλογα μαμα 260-280-300-320 οσα θες πες,και μετα λεμε για αξιοπιστια?τα 2πλασια αλογα?5ον)μετα ξεκινας την καραμελα για μεθανολες και να ψαχτουν τα αμαξια.ο κριτωνας δεν θελει ουτε μεθανολες ουτε bc για να ρυθμισει υβριδιο!!!

υ.γ. θελω να λεω τα πραγματα με το ονομα τους.το αμαξι σου ειναι το καλυτερο Ibiza cupra.τελος. μπραβο και σε εσενα και στον προγραμματιστη του.αλλα πρεπει μερικοι να αντιμετωπιζεται την αληθεια.μετα το πατημα κυριος και χαβαλε και στα φορουμ αλλα..

υ.γ.2 αμα με θες κατι εμενα και κανενα αλλο.οχι σε 3ους 4ους.ξερεις που θα με βρεις.

Θεμη θα σου απαντησω μια και τελευταια φορα μιας και για μενα δεν εισαι ατομο που πρεπει να ασχολουμαι, γενικα μου περνας αδιαφορος μετα τα τοσα που εχεις πει.

Τι εννοεις η πολλαπλη δεν εκανε κιχ???? σε τουρμπατο αμαξι και δεν πυρωσε??? ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΑ καλα νταξει!!! Γελαει ο κοσμος ετσι...???

Το τι παιζει με την παροχη βενζινης του Κριτωνα αστο..... εχω μαθει οτι ολοι πατε για τρομπα S3 και μετα για προγραμμα.... βγαλε ακρη!

Καθολου ειρωνικος και εχω μαθει να κανω χαβαλε στη ζωη μου και να εχω χιουμορ! Αν εσυ δεν εχεις προβλημα σου! Η καχυποψια ειναι κακομοιρια.... Ουτε οταν (μιας και ειστε κριτωνεικη παρεα) σας ζητησα αν υπαρχει καποιο πρωτοσταδιατο ibiza cupra DSG απο Κριτωνα να πατησω ειμουν ειρωνικος.... Αμεσως ο κολλητος σου ομως αρπαχτηκε και μου ειπε οτι ειμουν εριστικος.... Οποιος εχει τη μυγα μυγιαζεται!!!

Τα παιρνεις οπως θες και οπως σε συμφερει μονο και μονο για να βγαλεις χολη.... οποτε και βαριεμαι να σου απαντησω. Οι λογικοι ανθρωποι και οι εξυπνοι καταλαβαινουν τι λεω πως το λεω και γιατι το λεω.

Α! μη ξεχασω... οταν εφαγες μιαμιση κολωνα απο τον Βαγγο........ τι του πες? θυμασαι? "Περιμενα να μου κανεις παραπανω... δεν πας οπως ο WiSe....." τερμα χολη και κακια... πατησατε 100 φορες μπας και μειωσεις τη διαφορα και λεω εγω μια σκεψη μου φωναχτα: μπας και κλεψεις καμια κορνιτσα και κατσεις καλυτερα??? Εισαι οτι να ναι... γιαυτο σου λεω... οτι λες για μενα ειναι μπαρουφες.... Αλλωστε δεν το λεω μονο εγω αυτο ;)

Επισης μη μου βαζεις υστερογραφα για να ριξεις λιγο ζαχαρη στη χολη... ΑΣΤΟ!

Φιλακια....

Edited by WiSe
Link to comment
Share on other sites

λοιπον επειδη το χοντρενεις. 1ον) ο βαγγος ηταν ξυλομενος και μου εριξε 2-2.5 κενα. οταν τον ρωτησα εκανε την κοτα.και μου λεει ειμαι ντυμενος.αλλα εγω ειχα δει και ηξερα παλιο ποντικια. ειμαι 1350+ και ο βαγγος ξυλομενος και μου εριξε 2-2.5κενα. 2ον) ο βαγγος ειχε κριτωνα και δεν δουλευε. λογο προγραμματος.πηγε cupraman δουλευει? και μου λεει χθες ο κριτωνας μου εκαψε 2 αντλιες. λες και ειμαι χθεσινος.απλα τι ν πει οτι αλλαξε προιγραμμα εδωσε 700 και τελικα ηταν αντλια? 3ον)λες για τρομπες ρε τρομπα? ποιες τρομπες? ποιο τσι φοραει τρομπα? μονο τα 5αρια και ξερεις γιατι? γτ εχουν μικροτερη παροχη αλλα που να ξερεις οτι σου λενε λες. 4ον) χθες ο βαγγος τον ηπιε απο τον adrenaline(κριτωνεικο) με μαμα dp!!!!!!!και ντυμενος!!!!και δεν ψεκαζει!!!! ο κοσμος γελαει με αλλους.

Edited by themisSs13
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.