Jump to content
midkin

Midkin Vs Wise

Recommended Posts

Μπραβο στο Midkin και στο Wise για τα αυτοκινητα τους.Midkin οσο ειχα το 14αρι ηθελα να σου μοιασω για να πω την αληθεια αλλα επελεξα να ανεβω σε κυβικα.Wise παντα τα ibiza τα εβλεπα σαν κατωτερα,ισως γιατι δεν ετυχε να συγκριθω με καποιο 'καλο' η ισως ειμαι εγω πισω απ τον ηλιο,οχι οτι τωρα εκανα στροφη αλλα μου αρεσε πραγματικα το αμαξι σου!εγω για να μιλησω ειλικρηνα δεν πιστεψα πανω σε αυτον το κινητηρα,εσεις ομως αποδειξατε το αντιθετο,οποτε ξανα μπραβο σας.

εγω αυτα θα κρατησω απο ολες αυτες τις σελιδες που διαβαζω.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο στο Midkin και στο Wise για τα αυτοκινητα τους.Midkin οσο ειχα το 14αρι ηθελα να σου μοιασω για να πω την αληθεια αλλα επελεξα να ανεβω σε κυβικα.Wise παντα τα ibiza τα εβλεπα σαν κατωτερα,ισως γιατι δεν ετυχε να συγκριθω με καποιο 'καλο' η ισως ειμαι εγω πισω απ τον ηλιο,οχι οτι τωρα εκανα στροφη αλλα μου αρεσε πραγματικα το αμαξι σου!εγω για να μιλησω ειλικρηνα δεν πιστεψα πανω σε αυτον το κινητηρα,εσεις ομως αποδειξατε το αντιθετο,οποτε ξανα μπραβο σας.

εγω αυτα θα κρατησω απο ολες αυτες τις σελιδες που διαβαζω.

Ευχαριστούμε πολύ ρε φίλε!

Πραγματικά τα αμάξια και των 2 είναι κορυφή!

Αν το ibiza δεν είχε το dsg και είχε παρόμοιο setup με το δικό μου, θα ήταν πολύ μπροστά!

Εν πάση περιπτώσει όμως δεν παύει να είναι το δυνατότερο full 1ο στάδιο στα 1.4 tsi

Edited by midkin
Link to comment
Share on other sites

Οπότε αν πατήσω σωστά στο πάτα και δεν κάνω γτπ π...τσο αλλαγές, στην ανάβαση παίζει να μην σου ανοίξω πάνω από 2 κενά!

Α ρε τέος! :D

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από εμενα , μπράβο και στους 2 για τα αυτοκίνητα σας.....

midkin πολλή καλο το εργαλείο σου φιλε να το χαίρεσαι και πάντα απροβλημάτιστο να είναι ....μπράβο σου που είχες τα @@ να πας ένα αμάξι 200 κιλά λιγότερο και dsg από στάση και τόσα λίγα μετρα ....

όσο για τα αλλα δεν σχολιάζω γιατί θα γίνω κακός με τον wise και θα γραφτούν ακόμα 50 σελίδες άδικα ....

καλή συνεχεια και πολλή δύναμη το 320 εεε το 265.....

Link to comment
Share on other sites

με κανατε να κανω login μετα απο κανα χρόνο που απλα διάβαζα undercover.

δεν μπορω να το πιστεψω οτι εν ετη 2012 με οσα βιώνουμε το τερματίζετε τοσο με ολο αυτο...

Edited by Dynamite
Link to comment
Share on other sites

με κανατε να κανω login μετα απο κανα χρόνο που απλα διάβαζα undercover.

δεν μπορω να το πιστεψω οτι εν ετη 2012 με οσα βιώνουμε το τερματίζετε τοσο με ολο αυτο...

Γιατι διαβαζες undercover? σε ψαχνει κανεις??????

Και τι εννοεις με αυτο που λες?

Link to comment
Share on other sites

με κανατε να κανω login μετα απο κανα χρόνο που απλα διάβαζα undercover.

δεν μπορω να το πιστεψω οτι εν ετη 2012 με οσα βιώνουμε το τερματίζετε τοσο με ολο αυτο...

Πανο.. Ε ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ!?! Αν καμια μερα π κοιτας undercover με δεις ονλινε πατα ενα τσατ να σ ρωτησω 2-3 πραγματακια..

Link to comment
Share on other sites

παναγιωτη πραγματικα χαθηκες...εγω ελεγα το πουλησες και μας ξεχασες!

Link to comment
Share on other sites

Πανο.. Ε ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ!?! Αν καμια μερα π κοιτας undercover με δεις ονλινε πατα ενα τσατ να σ ρωτησω 2-3 πραγματακια..

Να γιατί κρύβεται! :D

Link to comment
Share on other sites

ειναι πολυ απλο το ενα ειναι VW golf και το αλλο seat ibiza.... τι να λεμε!και τα αμαξια δεν ειναι μονο ευθεια!οτι και να κανει ο αλλοσ θα εχει ημιακαμπτο απο πισω αυτο και μονο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.