Jump to content
pit696

Golf 7 σε 2 χρόνια?

Recommended Posts

Ως νεος κατοχος του golf 6 ειδα οτι ειναι πολυ πιθανον η 7η γενια toy golf να βγει 2 χρονια νωριτερα απο το κανονικο, ενας λογος που πηρα το golf απο καποιο αλλο αυτοκινητο ειναι οτι ειναι καινουργιο μοντελο και μολις ειδα το δημοσιευμα παγωσα. Παρακατω δινω και link.. http://www.autoblog.gr/2009/02/25/rumors-g...ets-into-shape/

Link to comment
Share on other sites

ε ειναι γνωστο.τα αυτοκινητα εχουν γινει μπλουζακια.σημασια δεν εχει να χεις το νεο μοντελο αν ειναι να μπεις σαυτη τη λογικη δν τελιωνεις ποτε αλλα στα παιρνουν χροντρα οι εταιριες.σημασια εχει να διαμορφωσεις το δικο σου να το προσεχεις και να το κρατησεις ενα σεβαστο διαστημα.Παιρνεις ενα μοντελο που σου αρεσει οχι ενα μοντελο επειδη ειναι καινουργιο!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

Ποιό golf έμεινε στην παραγωγή 3 χρόνια? Αν δεν φτάσει στα 5 χρόνια το 6άρι δεν πιστεύω να έρθει το 7άρι.

Για fl το συζητάμε

Link to comment
Share on other sites

Ποιό golf έμεινε στην παραγωγή 3 χρόνια? Αν δεν φτάσει στα 5 χρόνια το 6άρι δεν πιστεύω να έρθει το 7άρι.

Για fl το συζητάμε

το 5

Link to comment
Share on other sites

Ως νεος κατοχος του golf 6 ειδα οτι ειναι πολυ πιθανον η 7η γενια toy golf να βγει 2 χρονια νωριτερα απο το κανονικο, ενας λογος που πηρα το golf απο καποιο αλλο αυτοκινητο ειναι οτι ειναι καινουργιο μοντελο και μολις ειδα το δημοσιευμα παγωσα. Παρακατω δινω και link.. http://www.autoblog.gr/2009/02/25/rumors-g...ets-into-shape/

Αν και ποτε μην λες ποτε, δε το βρισκω πιθανο. Και να γινει ομως ποιο ειναι το προβλημα? Εδω ακομα πουλαει το Golf V γιατι οπως πολλοι γνωστες, ετσι και εγω, θεωρω οτι ειναι το καλυτερο Golf μετα το MKI. Δεν σημαινει οτι καθε καινουργιο μοντελο ειναι και καλυτερο απο το προηγουμενο ;) Sorry αλλα θεωρω το VI ενα αποτυχημενο f/l. Ας βγαλουν επομενως τον διαδοχο συντομοτερα!!!!!!!!!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν και ποτε μην λες ποτε, δε το βρισκω πιθανο. Και να γινει ομως ποιο ειναι το προβλημα? Εδω ακομα πουλαει το Golf V γιατι οπως πολλοι γνωστες, ετσι και εγω, θεωρω οτι ειναι το καλυτερο Golf μετα το MKI. Δεν σημαινει οτι καθε καινουργιο μοντελο ειναι και καλυτερο απο το προηγουμενο ;) Sorry αλλα θεωρω το VI ενα αποτυχημενο f/l. Ας βγαλουν επομενως τον διαδοχο συντομοτερα!!!!!!!!!!! tongue.gif

Το vi το πηρα γιατι μου αρεσε αλλιως δεν θα το παιρνα tongue.gif οσο γι αυτο που λες οτι οτιδηποτε νεο δεν ειναι καλυτερο απο το προηγουμενο ειναι σωστο...παντως μεχρι στιγμης ειμαι απολυτα ευχαριστημενος απο το αυτοκινητο ειδικα στην οδηγικη του συμπεριφορα...

Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L

Δεν ξέρω αν το πρόσεξες αλλά στο άρθρο που έδωσες η πρώτη λέξη είναι: "Φήμες".

Όταν βρεις είδηση από σοβαρή πηγή όπως

http://www.volkswagenag.com/vwag/vwcorp/co...t/en/press.html

https://www.volkswagen-media-services.com/m...ntlichkeit.html

το συζητάμε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το πρόσεξες αλλά στο άρθρο που έδωσες η πρώτη λέξη είναι: "Φήμες".

Όταν βρεις είδηση από σοβαρή πηγή όπως

http://www.volkswagenag.com/vwag/vwcorp/co...t/en/press.html

https://www.volkswagen-media-services.com/m...ntlichkeit.html

το συζητάμε.

Απλα το ειδα και ειπα να το συζητησω μαζι σας...γιατι μου εκανε εντυπωση.

Link to comment
Share on other sites

πάντως τα 6αρια έχουν αρχίσει να εμφανίζονται σαν τα μυρμήγκια .... ένα κατακόκκινο είναι παρκαρισμένο στην γειτονιά μου με τα χαρτάκια στα παρμπρίζ .....

Link to comment
Share on other sites

Αν και ποτε μην λες ποτε, δε το βρισκω πιθανο. Και να γινει ομως ποιο ειναι το προβλημα? Εδω ακομα πουλαει το Golf V γιατι οπως πολλοι γνωστες, ετσι και εγω, θεωρω οτι ειναι το καλυτερο Golf μετα το MKI. Δεν σημαινει οτι καθε καινουργιο μοντελο ειναι και καλυτερο απο το προηγουμενο ;) Sorry αλλα θεωρω το VI ενα αποτυχημενο f/l. Ας βγαλουν επομενως τον διαδοχο συντομοτερα!!!!!!!!!!! tongue.gif

+10000000000!!Αν και το 7άρι δεν μου αρέσει καθόλου,έχει(κατα την γνώμη μου) τα μπροστινά φανάρια απο audi,κάτω μάσκα απο scirocco και απο πίσω είναι σαν το seat kai to colt μαζί!!Γενικά δεν μου αρέσει καθόλου!! B)

Link to comment
Share on other sites

πάντως τα 6αρια έχουν αρχίσει να εμφανίζονται σαν τα μυρμήγκια .... ένα κατακόκκινο είναι παρκαρισμένο στην γειτονιά μου με τα χαρτάκια στα παρμπρίζ .....

¶ντε Θοδωρή σαν να σε βλέπω με ένα κοκκινάκι 6άρι και το body kit της ΑΒΤ να σκας μύτη στην επόμενη συνάντηση!

Link to comment
Share on other sites

+10000000000!!Αν και το 7άρι δεν μου αρέσει καθόλου,έχει(κατα την γνώμη μου) τα μπροστινά φανάρια απο audi,κάτω μάσκα απο scirocco και απο πίσω είναι σαν το seat kai to colt μαζί!!Γενικά δεν μου αρέσει καθόλου!! ;)

Που το ειδες το 7ρι?

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρη πηγη που να αναφερει οτι θα βγει το 7αρι σε 2 χρονια δεν προκειται να βρειτε διοτι πολυ απλα δεν συμφερει να το πουν.Απο την αλλη ομως, πολλοι σε συζητησεις μας ειχαμε την υποψια οτι επειδη το 6αρι δεν ειναι ενα εντελως νεο γκολφ, απο την αρχη κατασκευασμενο σε αλλη βαση, αλλα στηριζεται στο 5αρι με καποιες εμφανισιακες και λοιπες διαφορες, γιαυτο υπαρχει σοβαρη πιθανοτητα να μην το κρατησουν για 5 χρονια.Το ποσο θα το κρατησουν εχει να κανει και με τον ανταγωνισμο.Παντως η δικη μου αποψη ειναι οτι δεν θα μεινει οσο το 5αρι.Πιστευω το πολυ 3 χρονια θα το κρατησουν.

Link to comment
Share on other sites

Που το ειδες το 7ρι?

Ναι,για να το καταλάβεις καλύτερα....Από το λινκ που έδωσε το παλικάρι(pit696) και μπήκα και είδα τις φωτό κρίνω και λέω δεν μου αρέσει καθόλου!!Τώρα από την άλλη αν απλά διμοσιεύουν φωτό έτσι απλά για να δουν εντυπώσεις από μελλοντικούς αγοραστές,τι να πώ???Δεν ξέρω...... ;)

Link to comment
Share on other sites

¶ντε Θοδωρή σαν να σε βλέπω με ένα κοκκινάκι 6άρι και το body kit της ΑΒΤ να σκας μύτη στην επόμενη συνάντηση!

xaxaxa λες ??? ¶ντε μακάρι !! Απ το στόμα σου και στου Θεού τ αυτί … ;)

Link to comment
Share on other sites

Παδια εγω πιστευω παντως οτι θα αργησει να βγει το 7αρι. Και βεβαια μεχρι να βγει θα δουμε πολλα και διαφορα σχεδια να παρουσιαζονται σε πολλα site!!!

Link to comment
Share on other sites

πάντως τα 6αρια έχουν αρχίσει να εμφανίζονται σαν τα μυρμήγκια .... ένα κατακόκκινο είναι παρκαρισμένο στην γειτονιά μου με τα χαρτάκια στα παρμπρίζ .....

ένα δεύτερο στην γειτονιά μ , έκανε την εμφάνιση του ..... λευκό αύτη την φορά !!!

Link to comment
Share on other sites

ένα δεύτερο στην γειτονιά μ , έκανε την εμφάνιση του ..... λευκό αύτη την φορά !!!

εχω βαρεθει να βλεπω 6αρια....

Link to comment
Share on other sites

Σε τι χρώμα ? tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Μην αγχωνεσαι.Το δικο σου χρωμα σπανιζει.Σε μαυρο και ασημι χανεις τον λογαριασμο :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.