Jump to content
pit696

Golf 7 σε 2 χρόνια?

Recommended Posts

Ελα Νικολάκη το νέο γκολφ 7 που θα βγει σε 2 χρόνια

 

 

v8h6yq.jpg

 

4snv3t.jpg

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 τον speedy δεν τον ξέρω καν ! Σου πε

Κάνεις οτι εγω δεν έχω φάει ποινή ;επίσης ρε

Φίλε πήρες ένα golf 7 κ γράφτηκες πριν 1 μήνα εδω μέσα κ αρχίσες τις βρισιές !

2 μάλλον τρώτε ποινή γιατί μιλάτε λες και δεν έχετε τελείωσει ουτε το δημοτικό και κάνετε προσωπικούς χαρακτηρισμούς

3 πάσατουκο γινε πιο χρησιμοσ στη κοινωνια σταματα τισ κοντεσ βρες μια δουλεια καο λεφτά κ έλα εσυ σε

Μένα !εσυ έκανες χαρακτηρισμό εγω δεν ασχολήθηκα ποτε

Μαζί σου ...τι θες

Ν σ πω οτι μας τα πριζεις με τις ανούσιες κόντρες σου ; Είναι σαν να βλέπουμε

Αγώνα με

Χελώνες σταματά ρε φίλε το αμάξι σου είναι οικογενειακό έπιπλο τη σχέση εχει με κόντρες ; Η το μικρά κ λες πως θ τ έλαφρυνεις πιο το πάσατ είναι αυτο σκέψεις ωριμου ανθρώπου ;

Chris οι

Γνώσεις σου για το κόσμος της vw μ θυμίζει τη διαφημιση π ο άλλος λέει ν τ κάνουμε φόρματ!αρχισε με

Το

Βιβλιο για τ σήματα ν μάθεις κανένα μηχανολογικό απο εκεί γ αρχή

Για άλλη μια φορά βγήκαμε off topic εγω απλα σας απαντώ μπορείτε ν μένετε καθαρά στο θέμα ;εγω γράφω μια άποψη π μπορεί απλα ν μην αρέσει σε κάποιους για τ αμάξι δεν χαρακτηρίσω τη γνώμη τ αλλού σεβαστείτε το και μην βγαινετε ΟΦ

Μια φορα ειπες να μιλησεις σοβαρα κι "εγραψες".... Respect και οσα +1000 θελεις....  Καποιοι δεν ξερουν να ξεχωριζουν τα υποκειμενικα κριτηρια απο τα αντικειμενικα... Επισης, οπως κι αν γραφει ο καθενας, ειτε εχει θεμα εκφρασης λογου, ειτε υπαρχει θεμα με πληκτρολογια κλπ ας ξεστραβωθουν.. Στο κατω κατω, υπαρχουν αρμοδιοι να κρινουν/τοποθετηθουν για να διορθωθει το καθε post ή να παρατηρησουν...

ΥΓ. Απλα να σε διορθωσω playmaker, ο Mk7_man, εχω την εντυπωση πως ειναι παλιο μελος ( ο πρωην petpinos με 5αρι GTI)... Διορθωσε με αν κανω λαθος φιλε mk7..

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

Το γεγονός ο Playmaker να έχει κάποιο πρόβλημα το σκεφτήκατε εσείς οι εξυπνάκηδες που κάθεστε και κράζετε, ενώ ουσιαστικά δεν λέει κάτι άσχημο παρά μόνο την αλήθεια χωρίς να μιλάει άσχημα.

 

Και θα ήταν καλό να υπάρχει ένας σεβασμός από τα νέα μέλη προς τα παλαιότερα.

Link to comment
Share on other sites

Ε συνεχιστε το κ θα αρχισω να μιλαω.... Για ΦΣΙ κ Αστερια..

Link to comment
Share on other sites

επειδη εχει ο μπουμπουκος μας προβλημα ολα τα νεα μελη θα πρεπει να του συμπαραστεκονται στο trolling του?
ρε πατε καλα?? forum αυτοκινησης ειναι εδω η κανενα ιδρυμα?
κραζει απο την πρωτη μερα που μπηκα στο φορουμ το 2009 (eixa allo onoma) μεχρι σημερα ασταματητα και του χαιδευεται τα αυτια....η actionaid του ειστε???

Link to comment
Share on other sites

αξιζει καποιοσ να δωσει τα παραπανω λευτα για την ''ειδικη'' εκδοση του gti ?ξερει καποιος τι διαφορες εχει?



Πανο εγω περναω απαρατηρητος???  :acute:

ζηλιαρη!

Link to comment
Share on other sites

Πηγα και εγω στην έκθεση αλλα ειδα αυτο, τι γίνετε άλλα δείχνουν σε μενα αλλα σε σενα?

dsc00168ju.jpg

 

 

 

 

 

Ελα Νικολάκη το νέο γκολφ 7 που θα βγει σε 2 χρόνια

 

 

v8h6yq.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι αυτος που εφτιαξε το gol5 και ιδικά το R32 ειχε πολλα κέφια.

 

Εκτος αυτου δεν πιστευω πλεον να ξανα κατασκευαστεί ενα παρόμοιο αυτοκίνητο, κατι η οικονομική κριση, κατι τα πράσινα άλογα(πράσινη αναπτυξη sorry) κατι οι βενζίνες, ο ηλεκτρισμός κλπ

 

Ειναι το τελευταίο αυτοκίνητο αυτου του επίπεδου(gofl δλδ) το οποίο πήγε τόσο ψιλά

vw-golf-r32-2-big.jpg

 

7198712.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Άκου μπούλι,αν έχω δουλειά και λεφτά το ξέρω εγώ και όχι εσύ,αμα στα πρίζω με της ανούσιες κόντρες μην μπαίνεις να διαβάζεις,εσύ πατάς το κουμπί και μπαίνεις στο θέμα,άν δεν σου αρέσει πήγαινε σε Forum για κυλώτες και σουτιέν.

Επίσης,όποτε θέλεις στείλε μου μύνημα να πάμε καμια διαδρομή καλή να δούμε πως στρίβει η χελώνα και πώς η pss10 του μπαμπά.

Οι δικές σου γνώσεις για την VW σε έφτασε στο σημείο να πάρεις το βραβείο ΠΑΠΑΡΙΩΝ 2013.

Αυτός που πρέπει να πάρει βιβλίο και να ξεκινήσει απο την αρχή ορθογραφία είσαι εσύ που κάθε φράση θέλει διερμυνέα.

 

Υ.Γ Ένα συγνώμη προς τους διαχειριστές και τα υπόλοιπα μέλη για τα παραπάνω λόγια.

 

 

1 τον speedy δεν τον ξέρω καν ! Σου πε
Κάνεις οτι εγω δεν έχω φάει ποινή ;επίσης ρε
Φίλε πήρες ένα golf 7 κ γράφτηκες πριν 1 μήνα εδω μέσα κ αρχίσες τις βρισιές !
2 μάλλον τρώτε ποινή γιατί μιλάτε λες και δεν έχετε τελείωσει ουτε το δημοτικό και κάνετε προσωπικούς χαρακτηρισμούς
3 πάσατουκο γινε πιο χρησιμοσ στη κοινωνια σταματα τισ κοντεσ βρες μια δουλεια καο λεφτά κ έλα εσυ σε
Μένα !εσυ έκανες χαρακτηρισμό εγω δεν ασχολήθηκα ποτε
Μαζί σου ...τι θες
Ν σ πω οτι μας τα πριζεις με τις ανούσιες κόντρες σου ; Είναι σαν να βλέπουμε
Αγώνα με
Χελώνες σταματά ρε φίλε το αμάξι σου είναι οικογενειακό έπιπλο τη σχέση εχει με κόντρες ; Η το μικρά κ λες πως θ τ έλαφρυνεις πιο το πάσατ είναι αυτο σκέψεις ωριμου ανθρώπου ;
Chris οι
Γνώσεις σου για το κόσμος της vw μ θυμίζει τη διαφημιση π ο άλλος λέει ν τ κάνουμε φόρματ!αρχισε με
Το
Βιβλιο για τ σήματα ν μάθεις κανένα μηχανολογικό απο εκεί γ αρχή
Για άλλη μια φορά βγήκαμε off topic εγω απλα σας απαντώ μπορείτε ν μένετε καθαρά στο θέμα ;εγω γράφω μια άποψη π μπορεί απλα ν μην αρέσει σε κάποιους για τ αμάξι δεν χαρακτηρίσω τη γνώμη τ αλλού σεβαστείτε το και μην βγαινετε ΟΦ

Link to comment
Share on other sites

Αιντε τελειωστε το..

Νικο θελω να μ εξηγησεις γτ θεωρεις το R32 τοσο τελειο (θετικα/αρνητικα) κ τι το κανει καλυτερο απο το καινουριο R"20"..?

Εκτος κ αν εννοεις τα κοψιματα+ηχο του Ρ32 π παω πασο τοτε.. (Π κ παλι δν ειναι κρητιριο να αγορασεις ενα αμαξι επειδη κανει ωραιο θορυβο αλλα να χουμε να λεμε..

Link to comment
Share on other sites

Ρεεεεεεε ελεος, κοψτε το, δηλαδή δεν παίζεστε, τα παιδια του δημοτικού μιλανε καλύτερα. τοσα χρονια πρωτη φορα βλεπω τετοια χυδαιολογία.

 

Αν κανετε συνέχεια ο ενας στον αλλο παραθέσεις, δεν θα τελειωση ποτε η κοντρα σας, δωστε ενα ραντεβού εξω και πλακωθείτε στο ξυλο να τελειώνουμε.

 

 

Μετα νομιζω οτι το θεμα ειναι πεπερασμένο, και πρεπει να κλειδωθεί δια παντως, το "golf7 σε 2 χρονια" ειναι εδω και τέλος.

Link to comment
Share on other sites

...

 

Μετα νομιζω οτι το θεμα ειναι πεπερασμένο, και πρεπει να κλειδωθεί δια παντως, το "golf7 σε 2 χρονια" ειναι εδω και τέλος.

 

EEEE!!! Mα τότε να το κάνουμε Golf Viii σε δυο χρόνια, να μη χαλάσει και η ροή του θέματος.

 

Συγγνώμη, αλλά δεν κρατήθηκα... :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Αν οι γνωστοι σταματήσουν να γλυφονται μεταξύ τους θα τελειώσει η κόντρα και κάθε κόντρα. Ελεος ότι ναναι γράφετε. Λες και υπάρχει γκέτο εδώ μέσα με 10-20 άτομα.

Kαλό θα ήταν οι παλιοί να μιλάνε καλύτερα για να προσελκυουν τα νέα μέλη να θέλουν να μπουν στο φόρουμ. Εφόσον κάθεστε να απαντησετε, γράψτε χωρίς ειρωνία. Και εγώ όταν πρώτο γράφτηκα πριν δυο τρία χρόνια τα ίδια έλαβα. Δεν σας υποχρεώνει κανείς γιαυτο αλλά καλύτερα να μην σχολιάζετε μόνο για τρολλαρισμα!!!! Λέω εγω τώρα!

Επίσης όχι ο playmaker δεν έχει δικαίωμα να τρολλαρει. Και θα επρεπε να εχει φαει ban πριν χρονια για αυτο που κανει. Αν θέλετε τρολλ πάτε κάντε μια σελίδα και και ξεφτυλιστειτε μεταξύ σας. Εδώ ο κόσμος μπαίνει για να μάθει και να ακούσει γνώμες για ότι θέλει όσο βλακεία και αν ειναι αυτό που θα ρωτήσει.

Edited by AlexkSeRRes
Link to comment
Share on other sites

το καλυτερο γκολφ ηταν το 1.....NNNOOOOTTTTT
Eχετε κολλησει λιγο με το ρ32...το κακο ειναι οτι σε λιγο θα μπορει να παρει ιστορικες πινακιδες....αρχαιοκαπηλια πιααα...
ο κοσμος παει μπροστα...ειχε 3200κιβυκα και τωρα με τα 2000κιβυκα το golf vii gti performans το δινει παντου καλυτερο, (ρεπριζ,σταση,στην πιστα) ΠΑΝΤΟΥ!!
Γιατι απλα ειναι οτι καλυτερο καταφεραν να βγαλουν σημερα...και η συγκριση που κανω ειναι λαθος γτ συγκρινω το κορυφαιο μοντελο με το new gti!
εχετε ενα φοβο με την τεχνολογια ε? 

Link to comment
Share on other sites

Το MKV R32 και το MKV golf GTI Ed 30  πιστευω οτι ειναι μακραν τα ποιο ομορφα και επιβλητικα Golf , επισης με τρελαινει απιστευτα το mk6 R το οποιο ειναι επος σε ομορφια . Ειμαι κατοχος mk6 αλλα το mk5 ειναι πολυ ποιο ομορφο αυτοκινητο . Για το 7...εχω πει πολλες φορες ,προσωπικα λογω εμφανισης δεν θα το επαιρνα..δεν μου αρεσει εγινε υπερβολικα ουδετερο θα ελεγα . Κατα τα αλλα  αποτελει ενα πολυ ποιοτικο και οικονομικο  golf με εμφαση στην οικονομια καυσιμου και τηνα σφαλεια .

 

Μονο ονειρα μπορω να κανω πλεον ! Γιατι και 100Κ να ειχα στην τραπεζα δεν θα πετουσα Τωρα 25Κ για αυτοκινητο...

Και μενω στο ονειρο

 

Edited by thanos katsas
Link to comment
Share on other sites

Μια φορα ειπες να μιλησεις σοβαρα κι "εγραψες".... Respect και οσα +1000 θελεις....  Καποιοι δεν ξερουν να ξεχωριζουν τα υποκειμενικα κριτηρια απο τα αντικειμενικα... Επισης, οπως κι αν γραφει ο καθενας, ειτε εχει θεμα εκφρασης λογου, ειτε υπαρχει θεμα με πληκτρολογια κλπ ας ξεστραβωθουν.. Στο κατω κατω, υπαρχουν αρμοδιοι να κρινουν/τοποθετηθουν για να διορθωθει το καθε post ή να παρατηρησουν...

ΥΓ. Απλα να σε διορθωσω playmaker, ο Mk7_man, εχω την εντυπωση πως ειναι παλιο μελος ( ο πρωην petpinos με 5αρι GTI)... Διορθωσε με αν κανω λαθος φιλε mk7..

Σωστά λες. Και πιο συγκεκριμένα είμαι και δέκα μήνες παλαιότερος.

Μια φορα ειπες να μιλησεις σοβαρα κι "εγραψες".... Respect και οσα +1000 θελεις....  Καποιοι δεν ξερουν να ξεχωριζουν τα υποκειμενικα κριτηρια απο τα αντικειμενικα... Επισης, οπως κι αν γραφει ο καθενας, ειτε εχει θεμα εκφρασης λογου, ειτε υπαρχει θεμα με πληκτρολογια κλπ ας ξεστραβωθουν.. Στο κατω κατω, υπαρχουν αρμοδιοι να κρινουν/τοποθετηθουν για να διορθωθει το καθε post ή να παρατηρησουν...

ΥΓ. Απλα να σε διορθωσω playmaker, ο Mk7_man, εχω την εντυπωση πως ειναι παλιο μελος ( ο πρωην petpinos με 5αρι GTI)... Διορθωσε με αν κανω λαθος φιλε mk7..

Σωστά λες. Και πιο συγκεκριμένα είμαι και δέκα μήνες παλαιότερος.

Πλάκα κάνεις ότι έχεις φάει ποινή έτσι??

Δεν κάνω πλάκα. Εχω φάει ποινή πριν μερικές μέρες.

Πρώτη φορά μου συμβαίνει σε σάιτ που αφορά την VW αρκετά μέλη να βγάζουν ´´χολή´´ για τα αυτοκίνητα τους. Εκτός και αν έχουν άλλη μάρκα και μπαίνουν και εδώ για τη πλάκα τους. Είμαι γραμμένος σε αρκετά σάιτ εξωτερικού με θέμα την vw αλλά αύριο που συμβαίνει εδώ με μερικούς ειναι απαράδεκτο

Link to comment
Share on other sites

ο playmaker μας κοροιδευει όλους με τα γραφόμενα του (εκτός των λίγων και σοβαρών ποστ που τον βοηθάει να τα γράψει ο μπαμπάς).

Μ απαντάει να ξεκινήσω απ το βιβλίο με τα σήματα... ποιος ???   ο playbaker !!!!  

και σεις οι υπόλοιποι μιλάτε οτι εμείς οι υπόλοιποι φταίμε που του λέμε να σοβαρευτεί ??

πάτε καλά ρε??

όταν γράφει κάτι και το κανει copy paste  3 φορες απο κάτω στο ίδιο ποστ  ποιος φταίει ????    δεν είναι σπάσιμο αρχιδ@#ΩΝ και μη σεβασμό προς τους άλλους ??

και μετά ντεμέκ πετάει και μια και καλά σοβαρή ερώτηση και ψαρώνετε κάποιοι απο σας και παίρνετε το μερος του.

 

Υ.Γ.

playmaker  παίξε με τα αυτοκινητάκια των playmobil και όταν μάθεις να γράφεις και να εκφράζεσαι και όταν παρεις 1 πληκτρολόγιο (γιατί αυτό έφερες ως δικαιολογία)  τότε συνέχισε να μας ρωτάς..

Link to comment
Share on other sites

Κόλλησε το forum οπως εχει κολλήσει παλιότερα κ σε αλλα μέλι κ μ τ βγάλε περισσότερες φορές έχω τόσα πόστ 2 φορές έγινε και δεν έφταιγα!

Εγω Chris θ προτιμούσα χίλιες φορές μ γράφεις κάτι 10 φορές κ καλο παρά 1 κ ανούσιο κ απλά όπου τελειώνουν τ επιχειρήματα σ για την αυτοκίνηση αρχίζεις δ ψυχολογικά σου τόσο ζήλια ε; Πήρες ένα golf κ κάτι έγινε ..

Κ επικαλούμε τους mods να δούμε ποιος μιλάει με επιχειρήματα η μονο γι αυτοκίνητα κ ποιος για πατέρες οικογένειες ποιος χαρακτηρίζει παιδάκι μπουλι κτλ

Πραγματικά ουτε τ δημοτικό δεν έχετε βγάλει κάποιοι;

Εγω δεν ξανασχολουμε με ολα αυτα απλα είναι φόρουμ αυτοκίνησης και κρίνουμε αυτοκίνητα όχι οδηγού να κρίνουμε ανθρώπους !

Νίκο Dimake τ κόβω αλλα οπότε λέω κάτι για κάτι για ένα αυτοκίνητο κ δεν αρέσει σε 2 3 άτομα ας μην αρέσει κ σε 100 τι να κάνουμε πετάγονται με προσωπικούς χαρακτηρισμούς μα καλά τέτοιο επίπεδο ;

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

Σωστά λες. Και πιο συγκεκριμένα είμαι και δέκα μήνες παλαιότερος.

Σωστά λες. Και πιο συγκεκριμένα είμαι και δέκα μήνες παλαιότερος. Δεν κάνω πλάκα. Εχω φάει ποινή πριν μερικές μέρες.

Πρώτη φορά μου συμβαίνει σε σάιτ που αφορά την VW αρκετά μέλη να βγάζουν ´´χολή´´ για τα αυτοκίνητα τους. Εκτός και αν έχουν άλλη μάρκα και μπαίνουν και εδώ για τη πλάκα τους. Είμαι γραμμένος σε αρκετά σάιτ εξωτερικού με θέμα την vw αλλά αύριο που συμβαίνει εδώ με μερικούς ειναι απαράδεκτο

 

ΟΚ, είναι ένα θέμα αυτό. Πάντως μετέφερε στο παρακάτω topic τις εντυπώσεις σου, ας μπει και κανένας άνθρωπος να διαβάσει και να δει και 2-3 γραμμές από κατόχους, όλοι οι υπόλοιποι καλώς ή κακώς θεωρίες αναπτύσσουμε, μόνο οι κάτοχοι ξέρουν τι αυτοκίνητο οδηγούν.

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=55084&page=2#entry534355

Link to comment
Share on other sites

να επικαλεστείς και τον άγιο Ονούφριο αν θελεις.  Τρολ ε τ τρολλ !!!

 

τώρα το ποιος έχει πρόσφατα απειλήσει για σπίτια κλπ.  το ξέρεις καλά.  Εσύ ήσουν σε άλλο μέλος. !!  και καλά μετά απάντησες οτι το κάνες για πλάκα...

ωραίες πλάκες σε έμαθαν να κάνεις.

όταν εγώ οδηγούσα το mk2 εσύ απλά δεν υπήρχες.

iq  ραδικιού έχεις.  κλάψε λίγο θα έχεις την στήριξη κάποιων..  Συνέχισε. ο στόχος σου να εκνευρίζεις τους άλλους και να τους την σπας με το στυλάκι σου.  πέτυχε.

Link to comment
Share on other sites

Το MKV R32 και το MKV golf GTI Ed 30 πιστευω οτι ειναι μακραν τα ποιο ομορφα και επιβλητικα Golf , επισης με τρελαινει απιστευτα το mk6 R το οποιο ειναι επος σε ομορφια . Ειμαι κατοχος mk6 αλλα το mk5 ειναι πολυ ποιο ομορφο αυτοκινητο . Για το 7...εχω πει πολλες φορες ,προσωπικα λογω εμφανισης δεν θα το επαιρνα..δεν μου αρεσει εγινε υπερβολικα ουδετερο θα ελεγα . Κατα τα αλλα αποτελει ενα πολυ ποιοτικο και οικονομικο golf με εμφαση στην οικονομια καυσιμου και τηνα σφαλεια .

Μονο ονειρα μπορω να κανω πλεον ! Γιατι και 100Κ να ειχα στην τραπεζα δεν θα πετουσα Τωρα 25Κ για αυτοκινητο...

Και μενω στο ονειρο

απο τους λίγους αντικειμενικούς συμφωνώ σε ολα απλα το 6 Άρι μαρεσε λίγο πιο πολύ στη βασική έκδοση σε σχέση με το βασικό 5αρι αλλα γούστα είναι αύτα ! Σου εύχομαι να το αποκτήσεις Θάνο αλλα όλοι έτσι λένε και μόλις εχουν τ λεφτά πανε στο s3! Είναι ένας Ρουμάνος στο golfmk6.com π το χει κάνει πιο όνειρο το ζεις υπόψην σου ; Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, είναι ένα θέμα αυτό. Πάντως μετέφερε στο παρακάτω topic τις εντυπώσεις σου, ας μπει και κανένας άνθρωπος να διαβάσει και να δει και 2-3 γραμμές από κατόχους, όλοι οι υπόλοιποι καλώς ή κακώς θεωρίες αναπτύσσουμε, μόνο οι κάτοχοι ξέρουν τι αυτοκίνητο οδηγούν.

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=55084&page=2#entry534355

Το γνωρίζω το λινκ φίλε μου και έχω ποστάρει αρκετές φορές.

Εν κατακλείδι επειδή πολύ πρόσφατα πήρα το 7αρι και παράλληλα πολύ πρόσφατα αποχωρίστηκα το 5αρι gti dsg stage2 έχω απόλυτη γνώση και γνώμη ταυτόχρονα και για τα δύο αμάξια. Δεν θα μπω στη διαδικασία να κρίνω και να συγκρίνω τις επιδόσεις  διότι μιλάμε για διαφορετική φιλοσοφία και διαφορετικές εκδόσεις (κυβικά).

Επειδή όμως η κουνιάδα μου έχει ένα 5αρι gt sport, άρα υπάρχει μέτρο σύγκρισης, σας λέω με κάθε ειλικρίνεια ότι το 7αρι είναι τουλάχιστον 1 με 2 κλικ καλύτερο. Τώρα αν κάποιος έχει το 6αρι δεν έχει λόγο να πάει στο αντίστοιχο 7αρι καθόσον οι ουσιαστικές διαφορές είναι ελάχιστες. Βέβαια δεν μπορούμε να αμφισβητήσουμε ότι το μεγαλύτερο ατού στο 7αρι είναι η νέα πλατφόρμα MQB.

Πάντως και από τα δύο στρίβει και φρενάρει καλύτερα.

Τώρα ας πάμε στις gti εκδόσεις. Το 7αρι gti στην έκδοση performance διαθέτει το νέο ηλεκτρονικό διαφορικό VAQ το οποίο δίνει άλλη διάσταση στο αμάξι. Να σκεφτεί κανείς μόνο ότι στη πίστα του Nurburgring είναι πιο γρήγορο κατά 8’’ από το 6αρι gti !!! άσε δε τις πολλές επιλογές ρύθμισης οδήγησης που έχει.

Τέλος για το θέμα της εξωτερικής εμφάνισης, αυτό είναι καθαρά υποκειμενικό και εξαρτάται πως το βλέπει ο καθένας από εμάς. Θα συμφωνήσω με μερικούς που το θεωρούν πιο ουδέτερο σε εμφάνιση από τα δύο προηγούμενα μοντέλα αλλά θα πω επίσης ότι είναι καινούργιο πάντα στην αρχή δεν μας αρέσει είτε επειδή δεν το έχει συνηθίσει το ‘’μάτι’’ μας είτε επειδή μας αρέσει αυτό που κυκλοφορούμε και όχι ο αντικαταστάτης του.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.