Jump to content
tasossline

Passat Cc 1.8Tsi Cda Apr Tuned Stage 2

Recommended Posts

Λοιπον φιλε ειναι αψογο βαλτο με κλειστα τα ματια ειναι γραμμικο πατας απο χαμηλα και εχει τραβηγμα μεχρι και τις 6500 ανοιγει πολυ ωραια και δεν θα εχεις κανενα μα κανενα προβλημα στο λεω αυτο γιατι ο αδερφος μου το φοραει στο δικο του πασσατ και το εχω καθε μερα στα χερια μου 

 

Σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση!

Έχει και τα Modes μέσω του cruise control? Επίσης, έχει βάλει και το Carbonio ή μόνο το πρόγραμμα?

Μήπως έχεις κάποια δυναμομέτρηση για να δώ τη λειτουργία του προγράμματος?

Με ενδιαφέρει η γραμμικότητα του προγράμματος και η καλή λειτουργία του κινητήρα.

 

Βασικά είμαι μεταξύ APR Και ΑΒΤ...και δεν ξέρω τι να επιλέξω.

Link to comment
Share on other sites

apr με κλειστα τα ματια φιλε .το αμαξι φοραει εξατμηση ,εισαγωγη ,σκαστρα forge ,ιντερκουλερ s3 ,πολλαπλασιαστες αλλαγμενους απο golf gti 6 (f) ,μπουζι ενα βαθμο ψυχροτερα απο τα μαμα (bosch fr5 kpp 332s) .επισης μπορεις να βαλεις και τις ρυθμησεις στο cruise control .

Link to comment
Share on other sites

apr με κλειστα τα ματια φιλε .το αμαξι φοραει εξατμηση ,εισαγωγη ,σκαστρα forge ,ιντερκουλερ s3 ,πολλαπλασιαστες αλλαγμενους απο golf gti 6 (f) ,μπουζι ενα βαθμο ψυχροτερα απο τα μαμα (bosch fr5 kpp 332s) .επισης μπορεις να βαλεις και τις ρυθμησεις στο cruise control .

 

Από ότι βλέπω έχουμε τα ίδια αυτοκίνητα! Και εγώ A3! Το Εχεις πειράξει καθόλου?

Πόσα χιλιόμετρα έχει κάνει o αδερφός σου με το πρόγραμμα?

Είναι απόλυτα ευχαριστημένος? Είχε πέρα-δώθε μέχρι να δουλέψει το πρόγραμμα ή έπαιξε με τη μιά?

Είναι κάτι που πρέπει να προσέξω κατά τη μετατροπή?

Επίσης τί εισαγωγή φοράει?

 

 

Σόρρυ για τον πυροβολισμό ερωτήσεων, αλλα δεν έχω κάποιο γνωστό που φοράει το πρόγραμμα...

 

Σε ευχαριστώ πολύ!

Διονύσης

Link to comment
Share on other sites

Από ότι βλέπω έχουμε τα ίδια αυτοκίνητα! Και εγώ A3! Το Εχεις πειράξει καθόλου?

Πόσα χιλιόμετρα έχει κάνει o αδερφός σου με το πρόγραμμα?

Είναι απόλυτα ευχαριστημένος? Είχε πέρα-δώθε μέχρι να δουλέψει το πρόγραμμα ή έπαιξε με τη μιά?

Είναι κάτι που πρέπει να προσέξω κατά τη μετατροπή?

Επίσης τί εισαγωγή φοράει?

 

 

Σόρρυ για τον πυροβολισμό ερωτήσεων, αλλα δεν έχω κάποιο γνωστό που φοράει το πρόγραμμα...

 

Σε ευχαριστώ πολύ!

Διονύσης

20VT είναι το Passat ?

Link to comment
Share on other sites

20VT είναι το Passat ?

για να εχει ασπρη οθονη ειναι τ ακαινουργια τσι

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.