Jump to content

Recommended Posts

Την Τετάρτη 14 Νοεμβρίου θα πραγματοποιηθεί ο 5ος και τελευταίος αγώνας του πρωταθλήματος.

Στο τέλος θα γίνει η απονομή των αναμνηστικών τροπαίων και των δώρων.

Ακολουθεί αναλυτικά ο προγραμματισμός της συνάντησης:

- 20:50, προσέλευση

- 21:05, κλήρωση οχημάτων

- 21:15, αγώνας της 1ης κατηγορίας

- 21:35, αγώνας της 2ης κατηγορίας

- 21:55, αγώνας της 3ης κατηγορίας

- 22:20, συλλογή αποτελεσμάτων, απόδοση βαθμών και ανακύρηξη νικητών

- 22:25, απονομή αναμνηστικών τροπαίων και δώρων

Ο 5ος αγώνας θα συνδυαστεί με την εβδομαδιαία συνάντηση ώστε να συμμετάσχουν και άλλοι φίλοι της κοινότητας.

Έως τις 18:00 της Τετάρτης θα υπάρχει νεότερη ενημέρωση σε περίπτωση που υπάρχει βροχόπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Έρχονται. Απλά φάγαμε πολύ.

Εστάλη απο φορητή συσκεύη.

Link to comment
Share on other sites

Θα θελα να ευχαριστήσω όλους όσους πήρανε μέρος στο 1st KART CUP 2012 ...

Ήταν κάτι νέο για μας και πιστεύω ότι ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες όλων όσο το δυνατόν καλύτερα μπορούσαμε. Παρά τις καιρικές συνθήκες που κάποιες μέρες στάθηκαν εμπόδιο στην διεξαγωγή των αγώνων, η θέληση και το πάθος όλων ήταν ακέραιο μέχρι το τέλος του πρωταθλήματος. Όσοι δεν ήρθατε απλά χάσατε κάτι που θέλω να πιστεύω ότι θα συνεχιστεί και θα υπάρχει ακόμα πιο πολύ ανταγωνισμός....

όταν ανακοινωθούν πλήρως τα αποτελέσματα θα κάνω την τελευταία ένσταση μιας και μπορεί να ανέβω στο πιο ψηλό βάθρο και όχι στο 3ο που ανέβηκα.

Συγχαρητήρια σε όλους όσους αγωνίστηκαν και ανέβηκαν στο βάθρο και στους υπόλοιπους απλά να μην το βάζουν κάτω και θα ρθουν καλύτερα αποτελέσματα...

@ georgedj: ξέρεις γιατί δεν βγήκα πρώτος στην κατηγορία μου? όχι ότι ήμουν καλύτερος από τον CHRISMHT μιας και έσπαγε τα ρεκόρ χρόνου αλλά εμείς οδηγήσαμε ferrari στον τόπο γέννησής της οπότε δεν μου κάνει εδώ πλέον αίσθηση....χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.