Jump to content
kouliss

Weekly Night Out - Αττική - Τετάρτη 14/11, 21:00, Παλλήνη, Kartland

Recommended Posts

KART_CUP_LOGO_MINI.png

Αξιότιμοι φίλοι μας,

Αυτή την εβδομάδα το Weekly Night Out θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 14/11, αντί της Πέμπτης, με σημείο προορισμού την πίστα KARTLAND στην Παλλήνη.

Σας περιμένουμε στην πίστα στις 21:00 ώστε να παρακολουθήσουμε τον 5ο αγώνα του #1 Hellenic VWClub KART CUP και τις αναμετρήσεις των οδηγών για την τελική κατάταξη τους στο πρωτάθλημα. Στο τέλος του αγώνα θα γίνει η απονομή των αναμνηστικών επάθλων και δώρων. Και... όχι μόνο αυτό! ;-)

Φυσικά μπορείτε να έρθετε μόνοι σας ή με την δική σας παρέα! Με το VW που έχετε αγαπήσει, είτε το έχετε βελτιώσει είτε όχι!

Για την καλύτερη οργάνωση μας δηλώστε άμεσα την συμμετοχή σας με τον γνωστό τρόπο, δηλαδή ψευδώνυμο + αριθμός επιπλέον ατόμων.

Χάρτης.

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

---

Στους συμμετέχοντες έχουν ήδη υπολογιστεί οι 18 οδηγοί.

Link to comment
Share on other sites

Ως :roadrage: Schumacher :roadrage: των αγώνων είπα να αφήσω το νέο αίμα να προβληθεί, έτσι θα έρθω να σας καμαρώσω την Τετάρτη στα Finals!!!

Link to comment
Share on other sites

οπως ειπα και στον λευκουλη εγω την τεταρτη θα σχολασω 9+ και δεν θα προλαβω τον 1 αγωνα τι θα κανουμε γι αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Θα τον προλάβουμε. :-)

Εστάλη απο φορητή συσκεύη.

Link to comment
Share on other sites

Guest maria_Vor

Είναι δυνατόν να λείπω εγώ? Αν και στον τελευταίο αγώνα τα πήγα χάλια... Δεν πειράζει..!!! Όμως φοβάμαι (λόγω κρυώματος :brr:) να μην μπορώ να αποδώσω...! :p

Link to comment
Share on other sites

Θα ερθω κ γω οπως κ τις 2 τελευταιες φορες κ πηγατε ολοι ΧΑΛΙΑ . Περιληπτικα οι μισοι βγηκατε εξω απ την πιστα στους αλλους εμεινε το ρημαδι τους κ καποια δεν λεμε ποια κοντευε να παει στο κατ με μολωπες .. Οσους δεν ματιασα ακομα θα ερθω να σας ξεκανω την Τεταρτη !!!!!!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εμεις Κοσμα θα παρουμε κανα δωρακι που δεν τρεξαμε αλλα δωσαμε το παρων δυναμικα ;;;

Link to comment
Share on other sites

.... Γκουχ γκουχ ....

Εστάλη απο φορητή συσκεύη.

Link to comment
Share on other sites

Guest maria_Vor

Θα ερθω κ γω οπως κ τις 2 τελευταιες φορες κ πηγατε ολοι ΧΑΛΙΑ . Περιληπτικα οι μισοι βγηκατε εξω απ την πιστα στους αλλους εμεινε το ρημαδι τους κ καποια δεν λεμε ποια κοντευε να παει στο κατ με μολωπες .. Οσους δεν ματιασα ακομα θα ερθω να σας ξεκανω την Τεταρτη !!!!!!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εμεις Κοσμα θα παρουμε κανα δωρακι που δεν τρεξαμε αλλα δωσαμε το παρων δυναμικα ;;;

Τελικά παίζει να ματιάζεις κιόλας...!!!!! χαχαχαχαχαχαχα

Με τόσα που έχουν γίνει αυτές τις 2 φορές, ΝΑΙ ματιάζεις!!!

Link to comment
Share on other sites

.... Γκουχ γκουχ ....

Εστάλη απο φορητή συσκεύη.

Τελικά παίζει να ματιάζεις κιόλας...!!!!! χαχαχαχαχαχαχα

Με τόσα που έχουν γίνει αυτές τις 2 φορές, ΝΑΙ ματιάζεις!!!

Μη μου ξεροβηχεις εμενα , ενταξει ;;;; ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ......

Εσυ δεν καταλαβα πως το επαθες 2 φορες , τους αλλους τους ματιασα 1 φορα τον καθενα !!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

θα είμαι και γω εκεί με εξορκιστή για το μάτι του Σωτήρη....χαχαχαχαχα

Να εισαι κ συ ... Κ ελπιζω να φερεις κ τπτ απο τα.......... Ξερεις εσυ τωρα ......

Link to comment
Share on other sites

Λοιον σκορδο οκ αγιασμος οκ ασημενιο παλουκι οκ σταυρος οκ !!!!σωτηρη δεν φοβαμαι τπτ θα ερθω+1

Link to comment
Share on other sites

Λοιον σκορδο οκ αγιασμος οκ ασημενιο παλουκι οκ σταυρος οκ !!!!σωτηρη δεν φοβαμαι τπτ θα ερθω+1

μην ξεχασεις να κρεμασεις και καμμια θαλασσια χαντρα :laugh: :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Σωτήρη... πιστεύω δεν θα μας ματιάσεις αυτή την φορά. Έχω φροντίσει να σε απασχολήσω με κάτι άλλο!!! Ειδικά για όσους έρθουν!! ;-)

Link to comment
Share on other sites

Θα ερθω κ γω οπως κ τις 2 τελευταιες φορες κ πηγατε ολοι ΧΑΛΙΑ . Περιληπτικα οι μισοι βγηκατε εξω απ την πιστα στους αλλους εμεινε το ρημαδι τους κ καποια δεν λεμε ποια κοντευε να παει στο κατ με μολωπες .. Οσους δεν ματιασα ακομα θα ερθω να σας ξεκανω την Τεταρτη !!!!!!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εμεις Κοσμα θα παρουμε κανα δωρακι που δεν τρεξαμε αλλα δωσαμε το παρων δυναμικα ;;;

oxi κια ολοι
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα. για πρώτη φορα θα έρθω, αφου βολεύει η ώρα και το μέρος, διότι εργάζομαι απόγευμα και μακρυά δεν προλαβαίνω .απορία: πως φτιάχνουμε προφίλ;

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα. για πρώτη φορα θα έρθω, αφου βολεύει η ώρα και το μέρος, διότι εργάζομαι απόγευμα και μακρυά δεν προλαβαίνω .απορία: πως φτιάχνουμε προφίλ;

πάνω ψηλά στην αρχή της σελίδας υπάρχει το nickname σου και αν ανοίξεις εκεί υπάρχουν όλες οι ρυθμίσεις που μπορείς να κάνει στο προφίλ σου...

Link to comment
Share on other sites

oxi κια ολοι

Εσενα σε αφησα τελευταιο !!!!!!!!!!!!!!!! ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ .........

Σωτήρη... πιστεύω δεν θα μας ματιάσεις αυτή την φορά. Έχω φροντίσει να σε απασχολήσω με κάτι άλλο!!! Ειδικά για όσους έρθουν!! ;-)

Κατι ξερω για σημερα αλλα δεν νομιζω να πιασει Κοσμα ....... Θελεις παρα πολυ απο αυτο για να με αποπλανησεις..............

Link to comment
Share on other sites

Κατι ξερω για σημερα αλλα δεν νομιζω να πιασει Κοσμα ....... Θελεις παρα πολυ απο αυτο για να με αποπλανησεις..............

εχμ... Κοσμά, θα τους πας γούνινες χειροπέδες; Ή τα μαστίγια;

Σωτήρη δεν σε είχα για βιτσιόζο :p :p :p

Καλά να περάσετε παίδες... (γ@μώ τη ξενιτιά μου...!)

Link to comment
Share on other sites

εχμ... Κοσμά, θα τους πας γούνινες χειροπέδες; Ή τα μαστίγια;

Σωτήρη δεν σε είχα για βιτσιόζο :p :p :p

Καλά να περάσετε παίδες... (γ@μώ τη ξενιτιά μου...!)

Προεδραρα τι λεει ; Ειναι πολυ σεμνος ο Κοσμας για να μου φερει τπτ τετοια πραγματα !!!!!!!!

Οχι κ βιτσιοζος απλα βαζω λιγο πιπερακι στη ζωη μου !!!! ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εσενα σε αφησα τελευταιο !!!!!!!!!!!!!!!! ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ .........

Κατι ξερω για σημερα αλλα δεν νομιζω να πιασει Κοσμα ....... Θελεις παρα πολυ απο αυτο για να με αποπλανησεις..............

τελικα ειχες δεν ειχες το εκανες το θαυμα σου!!!!! :growl:
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.