Jump to content
gtse

Αξιοπιστία Golf

Recommended Posts

Διαβάζοντας στο go*μη επιτρεπόμενο @ URL* τα top 10 σε αξιοπιστία αυτοκίνητα και βλέποντας ότι το golf είναι στη 2η θέση αναρωτιέμαι μήπως παίρνουμε άλλο golf στην Ελλάδα?

οι παρακάτω πίνακες αφορούν την Αγγλία

ΤΟΡ 10 μοντέλα σε αξιοπιστία

1 BMW 3 series

2 Volkswagen Golf

3 Audi A4

4 Honda Civic

5 Honda Accord

6 Mercedes-Benz C-Class

7 Audi A3

8= BMW 1 Series

8= Ford Focus

10 BMW 5 Series

ΤΟΡ 10 κατασκευαστές αυτοκινήτων σε αξιοπιστία

1 BMW

2 Audi

3 Honda

4 Volkswagen

5 Toyota

6 Ford

7 Skoda

8 Mercedes-Benz

9 Nissan

10 Volvo

ΤΟΡ 10 van σε αξιοπιστία

1 Ford Transit

2 Ford Transit Connect

3 Mercedes-Benz Sprinter

4 Volkswagen Transporter

5 Volkswagen Caddy

6 Mercedes-Benz Vito

7 Vauxhall (Opel) Vivaro

8 Renault Trafic

9 Vauxhall (Opel) Movano

10 Citroen Berlingo

ΤΟΡ 10 κατασκευαστές επαγγελματικών van σε αξιοπιστία

1 Ford

2 Mercedes-Benz

3 Volkswagen

4 Vauxhall (Opel)

5 Citroen

6 Renault

7 Nissan

8 Peugeot

9 Fiat

10 Toyota

παραθέτω και το link

http://www.go*μη επιτρεπόμενο @ URL*/...thn_Agglia.html

Edited by gtse
Link to comment
Share on other sites

καλα τα πιστευουν αυτα που γραφουν....σημερα παλι ειχα αξιοπιστια της μαμα Vw στο προσκηνιο....απρ αμαξι επρεπε να παρω και οχι vw

Link to comment
Share on other sites

απο διπλα επρεπε να λενε και ποσα λεφτα τους εδωσε η καθε εταιρια για να μπει στη καταλληλη θεση.

Επισης λογο της αξιοπιστιας αναζητητε κλειδαρια πορτας οδηγου γιατι χαλασε το διακοπτακι μεσα και δεν καταλαβαινει εαν ειναι κλειστη η ανοιχτη η πορτα με ολα αυτα που ακολουθουν,Πλαφονιερα,αντλιες,κλειδωμα μονο του κτλ.κανα 150αρι χαλαρο μου ειπαν!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Δεν ξέρω τη γίνεται με τα golf στην Ελλάδα αλλά στην Κύπρο οι περισσότεροι με golf(4, 5, 6) και ξέρω αρκετούς, είναι ευχαριστημένοι, όπως και εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ευχαριστημένος όπως και αρκετοί γνωστοί-συγγενείς με golf 4-5 και scirocco. Τα έχουμε ξαναπεί αυτά: υπάρχουν χιλιάδες golf που κυκλοφορούν χρόνια χωρίς προβλήματα. Απλά τα δυσάρεστα νέα μαθαίνονται αμέσως. Τα ευχάριστα δε μαθαίνονται ποτέ. Δηλαδή θα γράψει κάποιος στο forum "γεια σας παιδιά έχω golf και δε μου έχει χαλάσει ποτέ"?? Δε θα το κάνει. Μόνο τα προβλήματα γράφονται στα forum.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ευχαριστημένος όπως και αρκετοί γνωστοί-συγγενείς με golf 4-5 και scirocco. Τα έχουμε ξαναπεί αυτά: υπάρχουν χιλιάδες golf που κυκλοφορούν χρόνια χωρίς προβλήματα. Απλά τα δυσάρεστα νέα μαθαίνονται αμέσως. Τα ευχάριστα δε μαθαίνονται ποτέ. Δηλαδή θα γράψει κάποιος στο forum "γεια σας παιδιά έχω golf και δε μου έχει χαλάσει ποτέ"?? Δε θα το κάνει. Μόνο τα προβλήματα γράφονται στα forum.

+1

Link to comment
Share on other sites

6 χρονια 134χιλ χιλιομετρα απολυτα ευχαριστημενος. απιστευτη απολασυη το GTI με το DSG κιβωτιο. ναι πολλοι λενε πως σε καθε γωνια του δρομου υπαρχει ενα golf με χαλασμενη τουρμπινα. εγω οταν οδηγω δεν κοιταω στις γωνιες....... ισως γιαυτο δεν ειδα κανενα. ξερετε ποσοι ζηλευουν και γραφου νακομα και εδω μεσα πως εχουν golf και εχουν προβληματα;;;;;

Link to comment
Share on other sites

5 golf έχει η οικογένεια και τα 5 είναι μια χαρά. Υπέρ ευχαριστημένοι.

Golf 2 1.8t - 230.000km

Golf 4 1.6 - 155.000km

Golf 5 1.4 tsi - 50.000km

Golf 5 1.4 gt - 108.000km

Golf 5 2.0 gti - 90.000km

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.