Jump to content
kartmaniac

Γνησιος Προφυλακτηρας, Πως Τον Αναγνωριζουμε?

Recommended Posts

Καλησπερα!! Ρωτησα ενα φανοποιειο για να βαψω τον πισω προφυλακτηρα του Golf V Gti που εχω..καθως μιλαγα μαζι του η κουβεντα μας εφερε στην αλλαγη του προφυλακτηρα και τοποθετηση r32 σποιλερ πισω...και ισως αλλαγη ολοκληρου του προφυλακτηρα..το θεμα ομως ειναι, οτι του ζητησα να μου φερει τον γνησιο και οχι ιμιτασιον..υπαρχει καποιο σημα της VW καποιος κωδικος η οτιδηποτε ωστε να ειμαι και εγω σιγουρος οτι ειναι γνησιος?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!! Ρωτησα ενα φανοποιειο για να βαψω τον πισω προφυλακτηρα του Golf V Gti που εχω..καθως μιλαγα μαζι του η κουβεντα μας εφερε στην αλλαγη του προφυλακτηρα και τοποθετηση r32 σποιλερ πισω...και ισως αλλαγη ολοκληρου του προφυλακτηρα..το θεμα ομως ειναι, οτι του ζητησα να μου φερει τον γνησιο και οχι ιμιτασιον..υπαρχει καποιο σημα της VW καποιος κωδικος η οτιδηποτε ωστε να ειμαι και εγω σιγουρος οτι ειναι γνησιος?

Είναι πίσω από τον προφυλακτήρα χαραγμένοι με ανάγλυφα γράμματα οι κωδικοί και το σήμα της VW.

Link to comment
Share on other sites

Για golf 5 r32 το trim των αποπληξεων εξατμησης 1Κ6 807 568 9Β9 130€

το μεσαιο κομματι 1Κ6 807 433 C 275€

το πανω κομματι 1Κ6 807 417 285€

τα trim του gti μπορεις να μου τα βρεις? γτ τα googlara αλλα τπτ! :p

ακριβο προτζεκτ για πισω..απο μουρη τι κανεις?

σκεφτομαι να κανω κατι με την ασφαλεια για πισω απο την στιγμη που εχω μικτη και δικαιουμαι (3 ζημιες/ετος μ λεει ο φανοποιος και 1 ζημια/ετος μου λεει ο ασφαλιστης μου...το συμβολαιο το εχω αθηνα οποτε δεν μπορω να ειμαι σιγουρος ακομα!!) οσο για το μπροστα του εχω βαψει το σποιλερακι (το πανω μισο) και εχει αλλαξει ολοκληρη η μουρη! προς το παρων το αφηνω ετσι οπως εχει μπροστα..!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.