Jump to content

Recommended Posts

καλησπερα εχω το vw polo 1.2 tsi 6r highline 3d απο το 2010 ηρθε ο καιρος να ανεβασω και εγω το βελτιωμενο μου αυτοκινητο μετα απο καιρο ...λοιπον θα κανω μια περιληψη πρωτα με τα πραγματα που φωραει το beckmanito μου....

φοραω προγραμμα dynodrome-->στα 145 αλογα με πιεση τουρμπινας στα 1.2 bar ,σκαστρα forge,intercooler,σωληνες αλουμινιου και κολαρα σιλικονης forge,εισαγωγη φιλτροχοανης simota μανιταρι,εχω βγαλει το μεσαιο το καζανακι της εξατμισης και εχει μπει τελικο χειροποιητο,φιμε llumar level 2 ,αναρτησεις απο polo 6r gti xenon μεσαια φωτα 6000k ,ψειρες led,προβολακια ομοχλης και ημερας bixenon...εσωτερικα στο αμαξι μου εχω βαλει rcd 510 ,μπαρομετρο autogauge ,πεταλ γκαζιου φρενου συμπλεκτη απο vw polo 6r gti ,led πλαφωνιερα οδηγου πλαφονιερα πισω σκιαδια εμπρος καθρεπτων σκιαδια εμπρος ποδιων και led πορτπαγκαζ....

ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΩ ΤΟΝ BECKMANITO MOY....

0199i.jpg

εδω ειναι οπως το ειχα πρωτοπαρει

απο δω και κατω αρχιζω την βελτιωση...

50745699.jpg

to intercooler μου....χωρις την σιτα

20110729182900.jpg

το intercooler με την σιτα ....

pb153108.jpg

η μουρη....και τα φωτα ημερας bixenon μαζι με την κοκκινη λωριδα απο συριτη

pb153109.jpg

pb1532.jpg

το πισω μερος ....και η εξατμιση μου,βγαλμενο και το λογοτυπο του tsi....

pb153114.jpg

pb153113.jpg

pb153110.jpg

φιμε llumar σταδιο δευτερο..

pb15311233.jpg

ενα καλο ζουμ απο την χειροποιητη εξατμιση....

20120613140745.jpg

οταν την εβαζα την εξατμιση....

pb153122.jpg

εδω ειναι οι σωληνες απο το intercooler μου και τα κολαρα σιλικονης της forge...kai η σκαστρα στο βαθος της forge...

pb153124.jpg

το φιλτρο αερος με φιλτροχοανη simota και κολαρα της forge....

pb1531181.jpg

το χενον 6000 k...

pb153134.jpg

η γνησια ζαντα 16 αρα της vw μαζι με τις αναρτησεις απο vw polo gti 6r..

pb153125.jpg

οριστε και μια φωτο απο το εσωτερικο μου με rcd 510 kai πεταλ απο vw polo gti 6r ....

201208061927241.jpg

οργανακι πιεσης τουρμπινας autogauge....

pb153131.jpg

led μπροστινης πλαφονιερας μπροστινης και σκιαδια led καθρεφτων....

pb153132.jpg

led πισω πλαφονιερας.....

pb153150.jpg

led σκιαδια ποδιων και πεταλ απο vw polo gti 6r....

pb153147df.jpg

οριστε και απο βραδυ...με bixenon φωτα ημερας....

pb153146d.jpg

ψειρες led ....

pb153145fr.jpg

xenon 6000 k.....

pb153143.jpg

xenon 6000 k ....μαζι με προβολακια ομοχλης bixenon...

pb153144g.jpg

led πινακιδας....

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

MANIFIK .παρα πολυ ωραιο και γρηγορο......ετυχε να μπω μεσα και μπορω να φερω ιδιας γνωμη....

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω παρα πολυ συναδελφε λευτερη :-)))

ela re beckman mas trelanes!!!!!! teleio to xeis kanei to polakii!!!! ante kali sinexiaa!!! :D

ela re beckman mas trelanes!!!!!! teleio to xeis kanei to polakii!!!! ante kali sinexiaa!!! :D

ευχαριστω πολυ γιωργο να εισαι παντα καλα ρε συ....:-)))

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο να το χαιρεσαι!!

επειδη ειμαι πιο πολυ των αισθητικων επεμβασεων..παρα των μηχανικων..βαψε piano black ζαντες,καθρευτες,σηματα,αεροτομη,σκουρινε πισω φωτα..ιδεες λεω..αν και ειμαι σιγουρος οτι τα εχει ολα αυτα σκεφτει..!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο να το χαιρεσαι!!

επειδη ειμαι πιο πολυ των αισθητικων επεμβασεων..παρα των μηχανικων..βαψε piano black ζαντες,καθρευτες,σηματα,αεροτομη,σκουρινε πισω φωτα..ιδεες λεω..αν και ειμαι σιγουρος οτι τα εχει ολα αυτα σκεφτει..!

Πολυ ωραιο να το χαιρεσαι!!

επειδη ειμαι πιο πολυ των αισθητικων επεμβασεων..παρα των μηχανικων..βαψε piano black ζαντες,καθρευτες,σηματα,αεροτομη,σκουρινε πισω φωτα..ιδεες λεω..αν και ειμαι σιγουρος οτι τα εχει ολα αυτα σκεφτει..!

ναι φιλε μου ολα αυτα τα εχω σκεφτει συντομα θα βαψω ζαντες και σηματα :-))

πολυ ομορφο,να το χαιρεσαι!λειπουν τα xenon φαναρια.....

πολυ ομορφο,να το χαιρεσαι!λειπουν τα xenon φαναρια.....

χαχαχα ακυρο τα φωτα γτ εμαθα βαζουνε υγρασια :-((

Link to comment
Share on other sites

αντε ρε...ωραιος... καιρος ητανε..βιντεακι να δουμε φορτωμα με την καμερα να βλεπει στο καντραν...περιμενω φωτο τα μπιχλιπιδια σου απο ebay

μπραβο...

Link to comment
Share on other sites

ωραίος να το χαίρεσαι. βάλε και κανένα βιντεάκι να δούμε πως φορτώνει.

ωραίος να το χαίρεσαι. βάλε και κανένα βιντεάκι να δούμε πως φορτώνει.

εβγαλα σημερα ενα αλλα ειχε αερα και δεν ακουγεται θα βγαλω και αλλο φιλε makro

πολυ ωραιο φιλε beckman.με τρελανες κ μενα!!!

πολυ ωραιο φιλε beckman.με τρελανες κ μενα!!!

να σαι παντα καλα φιλε τολη σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια ερχονται και αλλα να μπουνε πανω στο αμαξι και συντομα και καινουριο βιντεο

πολύ ωραίο beckman!

να το χαίρεσαι και με πολλά απροβλημάτιστα χιλιόμετρα!!!

και περιμένουμε και συνέχεια ε...!! ;)

πολύ ωραίο beckman!

να το χαίρεσαι και με πολλά απροβλημάτιστα χιλιόμετρα!!!

και περιμένουμε και συνέχεια ε...!! ;)

παντα υπαρχει συνεχεια αρκη να υπαρχει το κασερι ....αλλα υπαρχει δοξα το θεο

αντε ρε...ωραιος... καιρος ητανε..βιντεακι να δουμε φορτωμα με την καμερα να βλεπει στο καντραν...περιμενω φωτο τα μπιχλιπιδια σου απο ebay

μπραβο...

αντε ρε...ωραιος... καιρος ητανε..βιντεακι να δουμε φορτωμα με την καμερα να βλεπει στο καντραν...περιμενω φωτο τα μπιχλιπιδια σου απο ebay

μπραβο...

ναι φιλε αποστολη ερχεται και βιντεο παιδια...

Link to comment
Share on other sites

αντε να σας βαλω και ενα video απο το μοτερ μεσα να ακουσετε και την σκαστρα παιδια ..και περιμενω σχολια ...

ολα αυτα που ανεβαζω τα εχω ανεβασει μολις τωρα στο youtube ...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο το αυτοκίνητο. Να είσαι γερός φίλε Becman να το χαίρεσαι. Καλή συνέχεια στις αλλαγές σου.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα τι θα γινει ρε Beckman.. Θα αρχισεις να κοντραρεις κ 122ρια με προγραμμα σε λιγο χλρωσε ασε μας να γιασουμε!!!

Πολυ ωραιο συνολο... ΚΑΛΑ ΑΥΤΑ κανονικο ιντερκουλερ εχουν? Μονο το δικο μας το καταραμενο εχει υδροψυκτο?

Φτου μην στο ματιαξω! :D Κουκλα(κι)!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφες και διακριτικές παρεμβάσεις Beckman!!! Keep Tuning φίλε μου :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Τωρα τι θα γινει ρε Beckman.. Θα αρχισεις να κοντραρεις κ 122ρια με προγραμμα σε λιγο χλρωσε ασε μας να γιασουμε!!!

Πολυ ωραιο συνολο... ΚΑΛΑ ΑΥΤΑ κανονικο ιντερκουλερ εχουν? Μονο το δικο μας το καταραμενο εχει υδροψυκτο?

Φτου μην στο ματιαξω! :D Κουκλα(κι)!!

και τα 122 εχουν το ιδιο συστημα....εγω επιμενω οτι πιο καλο ειναι το water injection παρα το fmic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.