Jump to content

Recommended Posts

σημερα μπηκανε και οι ζελατινες στα φαναρια πισω παιδια και αυριο θα βγαλω και φωτογραφιες γτ βρεχει σημερα... αλλα θα βαλω το βραδυ μια φωτο απο την σιτα του gti με της μαμα κοκκινες λωριδες..το plasti dip εφθασε σημερα στα χερια μου και την κυριακη ετοιμαζομαι για μερικα πραγματακι...απο θεσσαλονικη το πηρα :-)

Ψεύδεσαι Beckman!! :p Εγώ είδα φωτο!

Link to comment
Share on other sites

που εβαλες τις ζελατινες φιλε? τι μαρκα ειναι? πως τις κολλησανε στα φαναρια? αντεχουν στις ασχημες καιρικες συνθηκες?

Link to comment
Share on other sites

ελα φιλε τις ζελατινες τις εβαλα σε ενα παιδι στο αιγαλεω ειναι μαρκα fk τις κολλησε με νερο πρωτα καθαρισε το φαναρι και μετα με λιγο νερο για να γλιστραει αρχιζε και επαιζε και τις εβαλε επανω φιλε δεν ξεκολανε με τπτ φιλε..σου αρεσουνε???

Link to comment
Share on other sites

που εβαλες τις ζελατινες φιλε? τι μαρκα ειναι? πως τις κολλησανε στα φαναρια? αντεχουν στις ασχημες καιρικες συνθηκες?

andexoun,andexoun.kai ego ebala kai den exo kanena problima,pros to paron.

Link to comment
Share on other sites

θυμαμαι που σε ειχα ρωτησει ρε βασιλη αν πηρες το αμαξι σου ετσι η εβαλες ζελατινες και μου χες πει οτι ετσι το πηρες :-) xaxa τελικα ζελατινες εβαλες και εσυ

Link to comment
Share on other sites

θυμαμαι που σε ειχα ρωτησει ρε βασιλη αν πηρες το αμαξι σου ετσι η εβαλες ζελατινες και μου χες πει οτι ετσι το πηρες :-) xaxa τελικα ζελατινες εβαλες και εσυ

den katalava kala tote re file!!ipes "fanaria" mono,kai nomiza pos enois ta brousta fanaria.

ego ebala to fime kai tis zelatines sta fanaria defteri mera pou agorasa to amaksi.

Edited by billy77
Link to comment
Share on other sites

xaxaxa και ομως μονο παιδια...εχω το κινητο του φιλε...εχει και πιο σκουρες ζελατινες φιλε απλα θα φενοτανε βλακια αφοθ τωρα το βραδυ να φανταστεις οτι ειναι αρεκτα σκουρα τα φαναρια...φτιαχνει οτι θελεις με αυτοκολιτα παιδια σε πολλα χρωματα και βαφη και ζαντες με τιμη που θα παθετε πλακα :-) μου την ειπε σημερα και δεν το πιστευα

το site toy παιδια ειναι εδω http://www.facebook....?ref=ts&fref=ts οποιος θελει ας μιλησει μαζι του :-)) τι λετε θα του πηγαινει ο διαχυτης πισω εκει που ειναι η εξατμιση???

Link to comment
Share on other sites

xaxa δεν πειραζει θα το κανω οπως ειναι θα ξεκινησω απο κει που τελειωνει η ροδα προς τα μεσα και θα το παω μεχρι περα παλι μεχρι εκει που αρχιζει η ροδα ρε συ..και μετα εχει σειρα βαψιμο ζαντες σε μαυρο gloss black re

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω να το πετάξεις τον παλιο - κουβά σου. Χα χα χα χα χα χα

Κούκλα είναι Γιώργο, αλλά θα σου προτείνω να βγάλεις το πλαστικό πλέγμα που έχεις κάτω στον προφυλακτήρα, εκείνο που κρύβει το intercooler και να τοποθετήσεις από την πίσω μεριά του κι ένα μεταλλικό πλέγμα, γιατί οι τρύπες από το μαμά είναι μεγάλες και μη σου καρφωθεί κανένα χαλίκι μέσα στο intercooler. Κρίμα είναι.

Α! και που είσαι... εκείνη η κεραιούλα σου φίλε είναι όλα τα λεφτά.

Link to comment
Share on other sites

xaxaxa λες να την βγαλω εντελως την σιτα μπροστα ρε στρατο???χαχα μετα θα ειμαι φουλ καγκουρας ρε χαχαχα...θα την σκεφτω την ιδεα που μου εριξες να δω πως θα ειναι ...ευχαριστω για τα καλα σου λογια και παλι

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν κατάλαβες. Είπα στην πίσω μεριά της μαμά σίτας να τοποθετήσεις (κολλήσεις) και μια μεταλλική για να μην περνούν οι πέτρες. Δηλαδή ανάμεσα στην εργοστασιακή και το intercooler.

Ορίστε και φωτό

SITA_11251_normal.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.