Jump to content

Recommended Posts

ναι συμφωνω...εγινε οτι καλυτερο μπορουσε να γινει...εμπρος...εκλεισες εκτος αν αλλαξεις φαναρια και βαλεις του γτι με τα λεντ μεσα στο φναρι

Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφο το έκανες.Για μια ακόμα φορά έκανες πολύ καλές επιλογές προϊόντων για να κάνεις βελτίωση!Συγχαρητήρια και καλή συνέχεια στο tuning σου!!!!

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο εγινε απλα εγω δεν θα εβαφα μαυρο το tsi μπροστα γιατι χανεται δεν φαινεται καθολου.

τα εβαψες πανω στο αμαξι οπως ειναι η τα εβγαλες και τα ξανατοποθετησες????αν ειναι τοσο ευκολο θελω και γω να βαψω τα σηματα

ερωτηση

απο που το εχεις παρει το πολακι?ειδα πισω στην ταμπελα δελτα καρ και εχει μονο πατρα και πυργο αν δεν κανω λαθος

Edited by spiros!!!
Link to comment
Share on other sites

poli oreo einai tora,kai poli kali doulea.afto pou prepi na kanis,kai den ekanes einai na balis mavri gelatini kai sto pano fanaraki piso.

καλη ιδεα κατι θα κανω και εκει βασιλη ;)

πολυ ωραιο εγινε απλα εγω δεν θα εβαφα μαυρο το tsi μπροστα γιατι χανεται δεν φαινεται καθολου.

τα εβαψες πανω στο αμαξι οπως ειναι η τα εβγαλες και τα ξανατοποθετησες????αν ειναι τοσο ευκολο θελω και γω να βαψω τα σηματα

ολα σπυρο τα εβαψα πανω στο αμαξι φιλε...απλα καλυπτεις τα υπολοιπα σημεια και μετα τα βαφεις σπυρο...ναι το σκεφτηκα και εγω αλλα δεν μου καθοτανε καλα στο ματι :-)

Link to comment
Share on other sites

ισως αν το εβαφες κοκκινο??????μια ιδεα ειπα τωρα...........

πως ειναι αυτο?σπρει ?το ευκολο ευκολο ειναι????αν πιτσιλιστει το αμαξι βγαινει?

Link to comment
Share on other sites

ξερεις γιατι ρωταω λεω να βγαλω τα πλαστικα απο το xt μου και να τα βαψω ,,,αυτο το plasti dip απο οτι ειδα δεν χρειαζεται ξυσιμο η επιφανεια????και επισης υπαρχει και σε αλλα χρωματα?απο πατρα εισαι beck?

Edited by spiros!!!
Link to comment
Share on other sites

φιλε σπυρο αθηνα ειμαι ρε συ..αν εισαι απο αθηνα ελα να στα φτιαξω ρε συ ειναι πολυ απλο ακου ειναι σπρει και μετα οπου δεν το θες πχ πεσει λιγο εξω βγαινει ειναι σαν ζελατινα ομως μετα απο 6 με 7 μερες βγαινει πολυ δυσκολα :-)

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο εγινε μπροστα στη μασκα!ωραιοι οι καθρευτες..αν κ εγω ειμαι πιο πολυ fan του piano black..κατι πρεπει να κανεις με τον ασημενιο συριτη μπροστα(ισως κοκκινο..!!ή μαυρο..)επισης κ μαυρη οροφη δεν θα ηταν ασχημο!!ή εστω αεροτομη..

Link to comment
Share on other sites

ναι αδερφε το νικελ μπροστα περιμενω να το κανω και αυτο κοκκινο φιλε....ελεγα να βαλω την αεροτομη της vortex αυτη που φορανε τα golf που μπαινει πανω στην μαμα και να την κανω μαυρη τι λες??μπροστα στην μασκα το σηματακι το tsi να το αφησω μαυρο η να το βγαλω και να το αφησω νικελ??

Link to comment
Share on other sites

βαφτο κοκκινο με την κοκκινη γραμμη θα κολολεει οχι το κοκκινο το ανοιχτο αλλα το σκουρο αυτο που βυσινιζει λιγο.......

σορυ για τι οφ τοπικ

αν βαψω τα πλαστικα της μηχανης με αυτο θα γινει δουλεια???οπως ειναι τα βαφω η θελει ξυσιμο?

σε ρωτησα απο που εισαι γιατι ειδα πισω στην πινακιδα σου που λεει δελτα καρ και ξερω οτι δελτα καρ εχει μονο πυργο πατρα

Edited by spiros!!!
Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου μονο πυργο εχει και πατρα ρε συ..οχι δεν θελει ξυσιμο καθολου ρε συ κομπλε ντινεις γυρω γυρω και το βαφεις εσυ απο που εισαι βασικα??για να ερθω να σε βοηθησω αν θελεις φιλαρακι :-) σιγα δεν εισαι oftopic οτι θελει ο καθενας ρωταει κι ριχνει ιδεες...

Link to comment
Share on other sites

Τούμπανο η σίτα μπροστά απο το GTI και έξυπνο που έβαλες το σήμα του GTI και έβαλες του TSI. Οι καθρέφτες είναι πολυ ωραίοι αν και θα τους προτιμούσα μαυρο γιαλιστερο. Επίσης στο χαμογελάκι μπροστά πιστεύω ότι πρέπει να βγάλεις το νίκελ και να το αφήσεις μαυρο γιατί τώρα με τη σίτα του GTI είναι πολυ φλύαρο μπροστά. Αλλα τώρα περιμένουμε να δούμε και εσωτερικές αλλαγές. ????

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε θελω να το βαψω κοκκινο ξερεις αν πουλανε πουθενα σε κοκκινο αντι για νικελ??? ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σου λογια να εισαι καλα φιλε..εσωτερικα ηθελα κατι καθησματα απο r32 να δω τωρα αν τα παρω φθηνα θα τα βαλω :-)ναι μεσα εχω να φτιαξω μερικα πραγματα περιμενω να ερθουνε απο ebay να τα βαλω :-)

Link to comment
Share on other sites

Αντί να το βάψεις με την μια το κάτω νίκελ δοκίμασε να το περάσεις με την ταινία της 3Μ απο πάνω για αρχή δοκιμαστικά,να δεις αν όντως σου αρέσει και έπειτα καλύτερα να το πας για βάψιμο.

Πιο φθηνά θα σου έρθει απο το να το αλλάξεις.

;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.