Jump to content

Recommended Posts

Και αυτο που λες ειναι μια λύση.

Εγώ σου πρότεινα μια πιο οικονομική.

Δεν θα βάλεις όμως απο r-line μιας και θα ειναι σαν να έχεις και απο gti και r-line!

Όπως καταλαβαίνεις πρέπει να έχεις ένα look ή gti ή r-line...εφόσον όμως έχεις την πάνω gti άρα πας και σε κάτω gti ;)

Edited by turbomakis
Link to comment
Share on other sites

Τότε παίρνεις και τ πάνω μέρος του r-line και πουλάς το υπάρχον!

Σε golf που έχω δει και gt sport και gti γρίλια μαζί δεν μου άρεσε.

Βέβαια δικό σου αμάξι είναι ότι θέλεις το κάνεις ;)

Link to comment
Share on other sites

οκ φιλε μου θα το σκεφτω τι θα κανω το πολυ πολυ βαφω το νικελ μαυρο κατω εκει και τελειωνει ι ιστορια σωστα?? :-) χαχα μολις την πηρα την μασκα του gti κατσε να την χαρω λιγο παντως αν ξερεις τπτ απο ebay που να αλλαζει το χρωμα εκεινο το νικελ πες το μου...

Link to comment
Share on other sites

παρα πολυ ωραιο εγινε!ειδικα η μουρη του,πολυ καλυτερη και πιο αγρια απο πριν...για μενα μιας κι εβαψες καθρεπτες και σηματα ματ ,αν θελεις σωνει και καλα να βγαλεις τη νικελ γραμμη στην κατω μασκα τοτε κανε την κι αυτη μαυρη ματ...απλα να μη φαινεται νικελ...προσωπικα δεν θα την εκανα κοκκινη..το θεωρω too much,θα χασει πιστευω..και γενικα δεν θα επελεγα να τη βαψω αλλο χρωμα απο αυτα που εχω ηδη...

Link to comment
Share on other sites

τα σήματα μπρος πίσω ταιριάζουν τέλεια σαν χρώμα, καλοί και οι καθρέπτες

κι εγώ το ίδιο θα έκανα με το σηματάκι tsi μπροστά, στο χρώμα της σίτας για να μην τραβάει πολυ την προσοχή

αν βγάλεις και το πλαστικό περίβλημα στην πίσω πινακίδα θα είσαι άρχοντας :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Όντως σωστή επιλογή να βάψεις το σηματάκι,ειδικά αφού το έβγαλες από πίσω :thumbsu: .Το πλαίσιο της πίσω πινακίδας να βγάλεις όπως λέει και το παιδί από πάνω και δες μήπως βάψεις το πλαστικό της μάσκας.Βέβαια τώρα που το σκέφτομαι ίσως να κάνει εύκολα σημάδια από πετραδάκια κτλ. οπότε ίσως είναι καλύτερα να μείνει έτσι hmmm.gif.Για τα καθίσματα που λες,κοίταξε μήπως βρεις τί βάρος έχουν αυτά που έχει τώρα(που φαίνονται ελαφριά)και τι έχουν αυτά που σκέφτεσαι να βάλεις.

Άντε,και πολλά είπα(θα με βάλεις σε έξοδα πάλι με αυτά που ανεβάζειςmad.giflol.gif),οπότε απλά.....

:bow: :bow: :bow: :bow: :bow: .

Edited by marios tsi
Link to comment
Share on other sites

χαχαχ μαριε τι να κανω φιλαρακι προσπαθω παντα να το κανω οσο πιο ομορφο μπορω θα κοιταξω να δω τι θα κανω για τα καθησματα... αντε παιδια οριστε παιρνετε ιδεες να τα κανετε και εσεις :-)

Link to comment
Share on other sites

Κούκλα το Polo σου. Εγώ είμαι υπέρ του μαύρου ματ χρώματος που διάλεξες. Πολύ καλύτερα που έβγαλες το Gti σήμα κι έβαλες το Tsi, όπως και του ότι έβαψες τα σήματα σου μπρος πίσω. Άψογος.

Link to comment
Share on other sites

Beckman πως κολλησες το σηματακι tsi στη θεση του gti;κολλαει ευκολα;

Sent from my HTC One V using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.