Jump to content

Recommended Posts

χαχα μονο ο γιωργος ξερει παιδια :-) oi υπολοιποι ειναι εκπληξη το θεμα ειναι αν θα μπουνε και τα δυο project επανω η το ενα για να δουμε μου το φυλαει για εκλπηξη ο θειος ¨-)))

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια λοιπον εχτες και σημερα εφτιαξα τα παρακατω πραγματα

20121215125238.jpg

βαφτηκανε οι ζαντες οι 16 αρες με ηλεκτροστατικη βαφη μαυρο ματ :-)))

20121215125245.jpg

20121215125300.jpg

μπηκανε και εχτες το βραδυ τα καινουρια παππουτσια στο polaki μου τα οποια ειναι toyo proxes διασταση 215/40/r16

20121215125321.jpg

σημερα βαφτηκανε τα φαναρια διοτι οι ζελτινες που χα βαλει με την βροχη φυγανε και τις εβγαλα... :-))))

20121215125313.jpg\

οριστε παιδια το συνολο των βαμμενων φαναριων με μαυρο χρωμα και βερνικι

περιμενω εντυπωσεις :-))))

Link to comment
Share on other sites

σε εθχαριστω παρα πολυ ρε συ..θα βαλω προσθετη αεροτομη της vortex προσπαθω να συννενοηθω με την συγκαπουρη για να μου την στειλει φιλαρακι :-))

Link to comment
Share on other sites

για να πηδηξεις σαξοραλλο φιλε θελει πολυ δρομο ακομα....και παλι το σαξοραλλο του 2 χιλιαρου πλεον θα σε τρεχει κζαι ας εχεις δωσει τα τριπλα σε βελτιωσεις (οχι μονο για αγορα του αυτοκινητου) γιατι πολυ απλα ο λογος βαρους ιπποδυναμης ειναι φευγα. Αλλα πες μου κατι (και συγνωμη στο μπεκμαν για το οφ τοπικ) ακομα κολλημα με τα σαξοραλλα ρε φιλε? σε λιγο θα βλαλουν πινακιδες ιστορικου και ακομα τα μισητε? καταναταει αστειο πια

Edited by Giannis307
Link to comment
Share on other sites

φιλαρακι απλα το αμαξι σου ειναι τουμπανο!!δεν παιζεται πανεμορφο και πολυ δυνατο!,,,,,,,,,,πες μ κατι ρε φιλε τα σπαστικα σαξοραλλα τα πηδας????

σε ευχαριστω κωστα να εισαι καλα ρε συ...εχω αναξει με σαξοραλλο κι τον εχω περασει απο πανω :-)

για να πηδηξεις σαξοραλλο φιλε θελει πολυ δρομο ακομα....και παλι το σαξοραλλο του 2 χιλιαρου πλεον θα σε τρεχει κζαι ας εχεις δωσει τα τριπλα σε βελτιωσεις (οχι μονο για αγορα του αυτοκινητου) γιατι πολυ απλα ο λογος βαρους ιπποδυναμης ειναι φευγα. Αλλα πες μου κατι (και συγνωμη στο μπεκμαν για το οφ τοπικ) ακομα κολλημα με τα σαξοραλλα ρε φιλε? σε λιγο θα βλαλουν πινακιδες ιστορικου και ακομα τα μισητε? καταναταει αστειο πια

xaxa δεν πειραζει ρε συ γιαννη ασε το παιδι να εχει την αποψη του τις προαλλες μοιρασα ενα τσαγακι δικο του ητανε ολο :-))και με ρολλ και με ολα :-))

Link to comment
Share on other sites

Για να το λες το πιστευω....σε γενικη ομολογια ομως πολυ δυσκολο αφ ενος για τα κυβικα που εχουμε αφετερου για το βαρος να φυγεις μπροστα.....(μιλαω παντα σε νορμαλ καταστασεις και χωρις την ικανοτητα του οδηγου.... :crazy: διοτι αμα εχεις δυο δεξια χερια και εβο να σου δωσουν παλι θα την φας...)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.