Jump to content

Recommended Posts

giannis307 δεν θα το ελεγα μισος οσο το οτι αποτελει ικανοποιηση να πατας τους σπαστικους σαξοραλαδες.........για μενα παντα μιλαμε....για μενα τα συγκεκριμενα κουβαδακια αποτελουν κοκκινο πανι.και οσο θα κυκλοφορουν θα υπαρχει αυτη η αντιπαλοτητα....απλα μου την δινουν τα συγκεκριμενα αυτοκινητα για αυτο και ρωτησα τον beckman αν η πολαρα τα βιαζει,,,,(σορρυ ρε beckman που σ χαλαμε την παρουσιαση περιμενω την πεμπτη να δω την πολαρα απο κοντα!!)

Link to comment
Share on other sites

giannis307 δεν θα το ελεγα μισος οσο το οτι αποτελει ικανοποιηση να πατας τους σπαστικους σαξοραλαδες.........για μενα παντα μιλαμε....για μενα τα συγκεκριμενα κουβαδακια αποτελουν κοκκινο πανι.και οσο θα κυκλοφορουν θα υπαρχει αυτη η αντιπαλοτητα....απλα μου την δινουν τα συγκεκριμενα αυτοκινητα για αυτο και ρωτησα τον beckman αν η πολαρα τα βιαζει,,,,(σορρυ ρε beckman που σ χαλαμε την παρουσιαση περιμενω την πεμπτη να δω την πολαρα απο κοντα!!)

giannis307 δεν θα το ελεγα μισος οσο το οτι αποτελει ικανοποιηση να πατας τους σπαστικους σαξοραλαδες.........για μενα παντα μιλαμε....για μενα τα συγκεκριμενα κουβαδακια αποτελουν κοκκινο πανι.και οσο θα κυκλοφορουν θα υπαρχει αυτη η αντιπαλοτητα....απλα μου την δινουν τα συγκεκριμενα αυτοκινητα για αυτο και ρωτησα τον beckman αν η πολαρα τα βιαζει,,,,(σορρυ ρε beckman που σ χαλαμε την παρουσιαση περιμενω την πεμπτη να δω την πολαρα απο κοντα!!)

χαχα δεν την χαλασες ρε κωστη ολα κομπλε φιλε....ναι φυσικα και θα το δεις ρε αφου θα μαστε μια μερα πριν το τελος του κοσμου :p

Link to comment
Share on other sites

τελικά με άκουσες και τις έκανες ματ και όχι γυαλιστερό..........

ακούς βγάλε και καμιά φωτό ρε το αμάξι σου................... 8P

Link to comment
Share on other sites

ολο το αμαξι θελεις σπυρο??απο μακρια απο κοντα πως το θες φιλε?? ευχαριστω για τα καλα σου λογια...ναι τελικα σε ακουσα ρε σπυρακο τι να κανω :p

Link to comment
Share on other sites

για να πηδηξεις σαξοραλλο φιλε θελει πολυ δρομο ακομα....και παλι το σαξοραλλο του 2 χιλιαρου πλεον θα σε τρεχει κζαι ας εχεις δωσει τα τριπλα σε βελτιωσεις (οχι μονο για αγορα του αυτοκινητου) γιατι πολυ απλα ο λογος βαρους ιπποδυναμης ειναι φευγα. Αλλα πες μου κατι (και συγνωμη στο μπεκμαν για το οφ τοπικ) ακομα κολλημα με τα σαξοραλλα ρε φιλε? σε λιγο θα βλαλουν πινακιδες ιστορικου και ακομα τα μισητε? καταναταει αστειο πια

Ράλλος πρώτο στάδιο δεν περνιέται απο πόλο πρώτο στάδιο.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο το Polo

ενα χαμηλωμα θελει.....

Οσο για τα saxorala κ εγω μπορει να μην τα συμπαθω πολυ

αλλα ειναι παρα πολυ βελτιωσημα κ δεν περνιουνται ευκολα απο αλλο ατμοσφαιρικο και επισης το βαρος τους ειναι 900-950 κιλα και μερικα rallye του 01-02 αγγιζουν και τον 1 τονο

τα λεω γιατι εχω δεκαδες φιλους που εχουν τετοια κ τα εχουν ζυγισει

Link to comment
Share on other sites

20121215125300.jpg

μπηκανε και εχτες το βραδυ τα καινουρια παππουτσια στο polaki μου τα οποια ειναι toyo proxes διασταση 215/40/r16

Ωραίο το αποτέλεσμα

Καλή συνέχεια :thumbsu:

Την έκανες όμως την παρασπονδία :geek:

Θυμήσου τι έγραφες εδώ: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=49613&st=80

post No87:

" συνιστω εγω παιδια να μην αλλαξετε την διασταση στο λαστιχο γτ τους δρομους που εχουμε στην ελλαδα ειναι σκατα παιδια εγω αυριο παω να βαλω τα pirelli zero nero διασταση που φοραω στην 16 αρα μου ζαντα ειναι 215/45/r16 "

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Γιώργο, πολύ όμορφο το αυτοκίνητο. Μου αρέσουν οι ζάντες που είναι βαμμένες ματ κι όχι Piano στυλ.

Τα πίσω φωτιστικά σώματα αν αφήνουν το φως να περνάει κανονικά τότε καλώς καμωμένα, αν όμως δεν φαίνονται όπως πρέπει κατά το φρενάρισμα, αλλαγή πορείας, ομίχλη, πορεία, όπισθεν μάλλον θα έχεις πρόβλημα και ίσως και κανένα ατύχημα από κάποιον πίσω οδηγό, ειδικά σε περιπτώσεις με χαμηλή ορατότητα στο περιβάλλον, νύχτα - ομίχλη - έντονγ βροχόπτωση κλπ. Φίλε δεν τα γράφω για να σε τρομάξω ή να σε γκαντεμιάσω, από ενδιαφέρον σου τα γράφω.

Βγάλε καμιά φωτογραφία ημέρα αλλά και βράδυ (χωρίς φλας στην φωτογραφική μηχανή) για να δούμε πως φωτίζουν τα πίσω φωτιστικά σου σώματα.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραίος BECKMAN.

Τα φανάρια θα τα ήθελα ένα τόνο πιο φωτεινά, αλλα και έτσι είναι πολυ κακία Polo. Οι ζαντες είναι υπερτουμπανες και του παει πολυ το μαύρο ματ.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα τα φαναρια μου αρεσουν..!παρατηρησα ομως τωρα οτι το μεσαιο φως φρενου(στην αεροτομη) πλεον εχει αρκετη διαφορα στο ματι απο τα αλλα..σκεφτηκες να το σκουρινεις κ αυτο;;νομιζω θα ειναι ωραιο κ θα ταιριαζει..!

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το αποτέλεσμα

Καλή συνέχεια :thumbsu:

Την έκανες όμως την παρασπονδία :geek:

Θυμήσου τι έγραφες εδώ: http://www.vwclub.gr...pic=49613&st=80

post No87:

" συνιστω εγω παιδια να μην αλλαξετε την διασταση στο λαστιχο γτ τους δρομους που εχουμε στην ελλαδα ειναι σκατα παιδια εγω αυριο παω να βαλω τα pirelli zero nero διασταση που φοραω στην 16 αρα μου ζαντα ειναι 215/45/r16 "

Ωραίο το αποτέλεσμα

Καλή συνέχεια :thumbsu:

Την έκανες όμως την παρασπονδία :geek:

Θυμήσου τι έγραφες εδώ: http://www.vwclub.gr...pic=49613&st=80

post No87:

" συνιστω εγω παιδια να μην αλλαξετε την διασταση στο λαστιχο γτ τους δρομους που εχουμε στην ελλαδα ειναι σκατα παιδια εγω αυριο παω να βαλω τα pirelli zero nero διασταση που φοραω στην 16 αρα μου ζαντα ειναι 215/45/r16 "

δεν τα εβαλα τελικα γτ δεν ηρθανε ελλαδα τα λαστιχα απλα εβαλα αυτα μου πανε τα παιδια τα δικα μου δεν θα χω κανενα προβλημα και απο οτι εχω δει οντως δεν εχω κανενα προβλημα στους δρομους :-)))

Πολυ ωραίος BECKMAN.

Τα φανάρια θα τα ήθελα ένα τόνο πιο φωτεινά, αλλα και έτσι είναι πολυ κακία Polo. Οι ζαντες είναι υπερτουμπανες και του παει πολυ το μαύρο ματ.

Πολυ ωραίος BECKMAN.

Τα φανάρια θα τα ήθελα ένα τόνο πιο φωτεινά, αλλα και έτσι είναι πολυ κακία Polo. Οι ζαντες είναι υπερτουμπανες και του παει πολυ το μαύρο ματ.

σε ευχαριστω πολυ φιλε μου τα φαναρια δεν εχουνε τελειωσει ακομη θελουνε τριψιμο και γυαλισμα για γινουνε ομορφα:-) δευτερα θα εχω τελειο αποτελεσμα

Link to comment
Share on other sites

και εμενα μου αρεσουνε τα φαναρια και το βραδυ φωτιζουνε μια χαρα τωρα αυριο θα τα κανω να γυαλιζουνε και θα τα περασω και με αλοιφη οσο αφορα τα λαστιχα επειδη εδω μεσα δεν με πανε οι πιο πολλοι απο θεμα ζηλιας δεν με αφορα η αποψη τους δικο μου ειναι το αμαξι και το κανω οτι θελω και οσο αφορα τα λαστιχα δεν ηρθανε τα pirelli στην τελικη και εβαλα toyo...οποτε οποιος δεν του αρεσει η παρουσιαση μου ας μην μπει στο κοπο να γραψει κατι αυτο παει για δυο με 3 ατομα :-)))

Link to comment
Share on other sites

και εμενα μου αρεσουνε τα φαναρια και το βραδυ φωτιζουνε μια χαρα τωρα αυριο θα τα κανω να γυαλιζουνε και θα τα περασω και με αλοιφη οσο αφορα τα λαστιχα επειδη εδω μεσα δεν με πανε οι πιο πολλοι απο θεμα ζηλιας δεν με αφορα η αποψη τους δικο μου ειναι το αμαξι και το κανω οτι θελω και οσο αφορα τα λαστιχα δεν ηρθανε τα pirelli στην τελικη και εβαλα toyo...οποτε οποιος δεν του αρεσει η παρουσιαση μου ας μην μπει στο κοπο να γραψει κατι αυτο παει για δυο με 3 ατομα :-)))

min eisai ''kakos''.

Link to comment
Share on other sites

ρε beckman εσυ ελεγες στο shout να δουμε την παρουσιαση και τωρα λες να μη γραφουμε παρα μονο αν εχουμε να πουε κατι καλο?

1 δεν ειναι σωστο να βαζεις οτι διασταση λαστιχου σου ρθει 2 τα φωτα πρεπει να φαινονται!τι φταιω εγω να μη δω το φρεναρισμα σου σε εθνικη πχ και να σου καρφωθω απο πισω? κατα τα αλλα ωραιο ειναι απλα για χαρη της ομορφιασ μην επιβαρυνουμε τη λειτουργια

Link to comment
Share on other sites

μα δεν σου ειπα εγω ρε φιλε οτι διαλεξα να βαλω αυτην την διασταση απλα δεν βγαινει τπτ σε 215/45/r16 ουτε σε pirelli oyte se toyo την εχουνε καταργησει αυτην την διασταση φιλε μου..τα φαναρια ειναι κομπλε και φωτιζουνε μια χαρα απο οτι ειδα εχτες το βραδυ και ακομη δεν ειναι ετοιμα γτ θελουνε τριψιμο και μετα γυαλισμα με ειδικη αλοιφη αυριο θα εχουμε και τα σωστα φαναρια επανω :-) ναι φυσικα και ελεγα να δειτε την παρουσιαση μου..απλα εξηγησα γτ εβαλα αυτην την διασταση εγω παντως ειμαι πολυ ευχαριστημενος

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.