Jump to content

Recommended Posts

δηλαδή αφού τις πήρες χωρίς απόδειξη τις πήρες τσάμπα???

σύμφωνα πάντα με τον νέο νόμο....

Link to comment
Share on other sites

Ο νέος νόμος ισχύει(και καλα) μόνο στην εστίαση μάγκες! Και επίσης δεν ισχύει(!) μην ακούτε τι γραφουνε! μην προσπαθήστε να φύγετε ειδικά απο strip show χωρίς να πληρώσετε. Στην καλύτερη θα τις μαζεψετε χαχα!!

Σοβαρά ο νόμος αυτός θεωρήθηκε ο πιο γελοίος νόμος που τέθηκε ποτε σε εφαρμογή στο σύνολο της ιστορίας των εθνών! Είμαστε για κλαματααααα!

Link to comment
Share on other sites

Κουμπάρο όταν λες χάνει ίδια ώρα θα φτάσουν απλά ο άλλος θα έχει κάνει λιγότερα στο κοντέρ έτσι ; Η θα έχει μηνύει πίσω ;

Όχι δεν θα φτάσουν την ίδια ώρα

Έχω ήδη σημειώσει, ότι επειδή το 215/40/16 είναι κατά πολύ μικρότερο σε περίμετρο,

το ταχύμετρο θα κλέβει

Αν υποθέσουμε λοιπόν ότι τα ταχύμετρα των 2 αυτοκινήτων δείχνουν σε όλο το ταξίδι την ίδια ταχύτητα,

το ένα αυτοκίνητο θα μένει σταθερά πίσω, θα επιπορεύεται δηλαδή

Για να φτάσουν την ίδια ώρα θα πρέπει ο οδηγός του 2ου να προσαρμόσει την ταχύτητά του έτσι ώστε να μην του ξεφεύγει το 1ο

Με αυτό τον τρόπο θα φτάσουν μαζί, αλλά ο 2ος θα έχει κάψει και κανα δυο κουβάδες περισσότερη βενζίνη, :crazy:

αφού θα πατάει περισσότερο γκάζι =@

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιες εγιναν και οι ζαντες!και καλυτερα που τις εκανες ματ μαυρο γτ ταιριαζουν και με τους καθρεπτες και τα σηματα που τα εκανες κι αυτα ματ..τα φαναρια πισω το κανουν ''κακο'' πλεον! :-))))))))))

Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν σας ξεχασα απλα ετρεχα ολη μερα αυριο θα βγαλω φωτογραφιες απο τα φαναρια και απο 3 αλλα πραγματα που ετοιμαζω :-))))

φωτο τωρα..... :crazy: :crazy: :crazy:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια αργησα λιγο γτ εφτιαξα πολλα πραγματα στο αμαξι μου λοιπον εχουμε και λεμε

20121221174204.jpg

τα φαναρια μετα το γυαλισμα με τα φωτα πορειας :-) ειναι και το κινητο που χαλαει λιγο την ποιοτητα της εικονας

20121221170049.jpg

εβαλα τα δυο νικελ αριστερα και δεξια στο τιμονι και απο μεσα εβαλα carbon

20121221192216.jpg

βγαλαμε το πλαστικο απο την πινακιδα επιτελους

201212211701141.jpg

αλλαξα τα εργοστασιακα κουμπια του climatic με αλλα κουμπακια νικελομενα απο ebay

20121221170228.jpg

οριστε και φωτογραφια απο την νυχτα

20121221170245.jpg

και αλλη μια παιδια ..τα σχολια δικα σας περιμενω εντυπωσεις και γνωμες :-)

Link to comment
Share on other sites

με γεις οι καινουργιες αλλαγες.η πινακιδα επρεπε να ειχε γινει καιρο τωρα,τα δακτυλιδια δειχνουν ωραια το βραδυ και τα νικελ νοστιμεψαν το τιμονακι ...και παλι ευγε!!!!

Link to comment
Share on other sites

τιμη ρε συναδελφε για τα καλα σου λογια φιλε παντα να εισαι καλα ρε συ :-) οντως επρεπε να ειχε βγει πολυ καιρο το πλαστικο της πινακιδας αλλα δεν πειραζει το καλο πραγμα αργει να γινει :-) ριξε καμια ιδεα τι αλλο να φτιαξω εγω εχω μπολικα ακομη στο μυαλο μου :-)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ταιριάζουν 5 100 καρέ εχει το πόλο..ωραίο το πολακι παντος!και νομίζω το γκρι ειναι απο τα καλύτερα χρώματα για το αμάξι αυτο!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.