Jump to content

Recommended Posts

ευχαριστω πολυ για τα κλα σου λογια fast rabbit και το δικο σου πανεμορφο ειναι απο του χρονου ζαντες μιας και φοραω καινουρια λαστιχα τωρα

λευτερη θα βγαλω αυριο μια απο μεσα και θα σου την στειλω αλα αν θελεις μπορεις να πας στην αρχικη σελιδα που εχω για ολο το ταμπλο εκει :-)

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος!!! Τα φανάρια είναι πετυχημένα, το τιμονάκι είναι αγωνιάρικο και τα κουμπιά στο climatic είναι πολυ ελεγκάντ.…????????????

Πολυ όμορφο φτού σκόρδα.

"off topic"

Τα καινούργια Polo GTi έρχονται με αυτόν τον κλιματισμό(climatic) ενώ εμένα είναι αυτός με την οθόνη(climatronic). Ξέρετε τίποτα για αυτο; Συγνώμη για το off topic.

Link to comment
Share on other sites

χαχα ευχαριστω μαριε να εισαι καλα ρε συ..χαχα το τιμονι του r-line κανει και 300 ευρω ρε συ ειπαμε :-)

Ωραίος!!! Τα φανάρια είναι πετυχημένα, το τιμονάκι είναι αγωνιάρικο και τα κουμπιά στο climatic είναι πολυ ελεγκάντ.…

Πολυ όμορφο φτού σκόρδα.

"off topic"

Τα καινούργια Polo GTi έρχονται με αυτόν τον κλιματισμό(climatic) ενώ εμένα είναι αυτός με την οθόνη(climatronic). Ξέρετε τίποτα για αυτο; Συγνώμη για το off topic.

Ωραίος!!! Τα φανάρια είναι πετυχημένα, το τιμονάκι είναι αγωνιάρικο και τα κουμπιά στο climatic είναι πολυ ελεγκάντ.…

Πολυ όμορφο φτού σκόρδα.

"off topic"

Τα καινούργια Polo GTi έρχονται με αυτόν τον κλιματισμό(climatic) ενώ εμένα είναι αυτός με την οθόνη(climatronic). Ξέρετε τίποτα για αυτο; Συγνώμη για το off topic.

σε ευχαεριστω ρε συ να εισαι καλα ερχονται και αλλα πραγματα να φτιαξω στο πολο δεν τελειωνουνε με τπτ...οχι δεν ξερω κατι για αυτο που λες :-(

Link to comment
Share on other sites

τα φαναρια με αδικουνε οι φωτογραφιες το βραδυ φιλε..αν τα δεις απο κοντα θα πεις σιγουρα οτι ειναι υπεροχα οπως τοσο κοσμος που τα εχει δει

Link to comment
Share on other sites

βγαινει και σε πιο σκουρο χρωμα οπως ειναι τα δικα μου :-) kai παλι νομιμος ειμαι αρκει να εχει φωτινοτητα το φως απο μεσα 80 τις 100 και τοσο ειναι το δικο μου πηγα και ρωτησα :-)

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Γιωργάκη, κούκλα το pol - ακι. Μου αρέσει που όλα είναι πολύ προσεγμένα. Συγχαρητήρια!!!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο φιλε εχεις κανει πολθ κοπο για να το φερεις εδω που ειναι το αμξι σου μπραβο απλα τελειο .απλα εχω ενα παραπονο μας εταξες εδω και ποσο καιρο και ενα βιντεο με το πως παει και ποτε δεν μας το ανεβασες αντε κανε το καλο τραβα ενα βιντεο να δουμε πως παει το εργαλειο να εχουμε μια αποψη για τα 1.2 tsi φουλ πρωτο σταδιο 1

Link to comment
Share on other sites

χαχα ευχαριστω πολυ παιδια να ειστε καλα ρε σεις ....θα τραβηξω και ενα βιντεο μολις βρω λιγο χρονο γτ φτιαχνω συνεχεια το πολακι ρε συ...τωρα λογικα θα μπουνε η τετραπιστονες δαγκανες η εξαπιστονες μαζι με δισκους η 288 η 312 απλα ψαχνουμε με τον θειο να βρουμε ακρα παιδια :-)))

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφα όλα τα καλούδια Beckman να τα χαίρεσαι! Και το πολάκι έγινε εργαλείο πλέον! :clapping: :clapping: :clapping:

Τι έχει σειρά?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.