Jump to content

Recommended Posts

Ρε παιδιά αυτός ο Θειος που συνέχεια διαβάζω τι ειναι;;παρατσούκλι βελτιωτη που τον αποκαλουνε θείο;;η πραγματικά ειναι Θειος του δυμφορουμιτη;;και γιατί πρέπει πριν γίνει κάτι να τον ρωτάει ο φίλος μας ;;δεν καταλαβαίνω συγχωρεστε με εχω μπερδευτεί !!!

Link to comment
Share on other sites

χαχα ο θειος μου ειναι ο μηχανικος που μου φτιαχνει ολο το αμαξι φιλε μου και τα συζηταμε τα παντα για το πολακι χωρια οτι του εχω σπαει τα νευρα ..λευτερη αδερφε ξερεις πολυ καλα τι θα κανω σε ενα χρονο :-))) για να δουμε

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ειναι ο Θειος σου;;η εμπειρία ειναι πολύπλευρη φίλε μου,δεν ειναι ίδια ολα τα αμάξια,εγω λυνω και δενω ενα tfsi tsi αλλα στα αλλα μοτέρ θα είμαι σκραπας!τεσπα,αδερφε εγω σου προτείνω να βάλεις ξένον φανάρια τα Εργοστασιακα!πιστευω θα δώσουν μια πολυτέλεια στο σύνολο !

Edited by Fastrabbit
Link to comment
Share on other sites

εχουνε ερθει πολλα παιδια απο δω μεσα στον θειο μου και εχουνε μεινει ευχαριστημενοι ολοι...λοιπον τα γνησια φαναρια της vw για το πολο μου εχουνε 700 ευρω ελεος δλδ ετσι πολλα τα λεφτα για δυο φαναρια δεν αξιζει ....

και εγω μηχανικος ειμαι....

εχουμε φτιαξει ενα καρο αυτοκινητα εδω στην αθηνα και σε ολη την ελλαδα και δεν μας εχει βγαλει προβλημα ουτε ενα αυτοκινητο τωρα ετοιμαζομαστε για ενα καλο βελτιωμενο αμαξι να κατεβει σε πιστα ...και θα ειναι vw μαλλον...

Link to comment
Share on other sites

Καλη επιτυχία σας ευχομαι.τα Εργοστασιακα ξένον αξίζουν τα λεφτά τους.ειδικα αν ειναι και afl.το καλύτερο έξτρα που μπορείς να βάλεις πιστεύω οτι ειναι.αν έχεις τα γκαφρα χως τα και θα με θυμιθεις ;)

Link to comment
Share on other sites

ok ρε φιλε δεν το ηξερα ....αν μπεις μετα απο το σπιτι σου στειλε μου prive μνμ να τα πουμε ρε συ :-)))το ξερω οτι ειναι γαματα αυτα τα φαναρια ισως μετα το ταξιδι να τα βαλω τα φωτα αν ειναι η εκτος και πιασω το λαχειο :p

Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε τις νέες photo.

Πολύ καλή δουλειά πάντως και εσωτερικά και εξωτερικά - ειδικά τα μαυρισμένα μέρη (ζάντες / φανάρια) προσωπικά μου αρέσουν πολύ...

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ φιλε και το δικο σου τουμπανο ειναι ρε εσωτερικα ...:-))) συνεχιζουμε λογω γιορτων αργησε να ερθει η μπαρα θολου την περιμενω πως και πως και περιμενω και κατι αλλα πραγματα απο ebay

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω γιαννη λογικα ναι θα τρυπισουμε φιλε ...απλα για ασφαλεια την βαζω την θολομπαρα μιας και χρειαζεται καθε αυτοκινητο να εχει...μπορει αργοτερα να βαλω και πισω αυτη θα ναι δωρο απο τον θειο μου αρκετα εχω δωσει για το πολακι φθανουνε :-)

Link to comment
Share on other sites

θα δωσω μετα το επομενο ταξιδι και αλλα πανω στο πολακι αρκετα εδωσα τωρα ας μου μεινει και κανενα ρευστο να περναω και ωραια :-)))

μα το αμαξι δεν ειναι μαμα τοσσα πραγματα εχω βαλει επανω και ειμαι πολυ περιφανος για το αμαξι μου ;-)

Link to comment
Share on other sites

file Beckman,na exis mia kali xronia kai na balis sto car sou oti thelis,ama exis tin anesi xrimaton.ego an ixa lefta sigura ta eperna alo car pio dinato apo to polo kai ta to ekana akomi pio dinato.sto polo omos den boris na kanis pola,kai na niotis adrenalini sta ipsi.ala bravo sou pou prosexis to car sou kai vazis ta kalitera pano tou!

Link to comment
Share on other sites

beckman, γιατί ρε φίλε να τρυπήσεις για μπάρα θόλων το καημένο το πολάκι... αναρρωτιέμαι...

και το παπάκι συνεχίζει, το παπί και το πουλί....μόνο που στο τέλος το πάτησε το τρακτέρ..

το πουλάκι τσίου το ξέρεις ?

Link to comment
Share on other sites

εσυ τι λες να μην το ξερω ρε συ ..χαχαχα ....δεν ξερω θα δω τι θα κανω το θεμα ειναι οτι ειναι στο δρομο και σε 3 με 4 μερες θα την εχω στα χερια μου και θελω να την βαλω τοσσα εχω κανει πανω στο αμαξι μου και εσωτερικα και εξωτερικα λες να με πειραξουνε οι δυο τρυπες ετσι και αλλιως δεν θα το πουλησω στο πατερα μου θα το αφησω οταν φυγω για τα καραβια παλι :-)))

φιλε βασιλη επισης ρε συ και εσυ να χερεσαι την οικογενεια σου οτι μπορω κανω ρε

Link to comment
Share on other sites

Το να τρυπησεις σε τετοιο σημειο δεν θ στο προτεινα.....οχι πιο ασφαλες δεν το κανεις αλλα ισα ισα δινεις πατημα να ανοιξουν οι θλοι σου (Ελλαδα μενεις εεεεεε)

Link to comment
Share on other sites

ελλαδα μενω φιλε ..χαχαχα δεν πειραζει δικο μου ειναι το αμαξι και το κανω οτι θελω δεν μου αρεσει που σχολιαζουνε οι περισσοτεροι ολα τα κακα πραγματα ...εχω δικους μου ανθρωπους που ξερουνε πολλα παραπανω για το αμαξι μου εγω ανεβασα εδω την βελτιωση μου για να την βλεπουνε μερικα παιδια και να παιρνουνε ιδεες για να βλεπουνε που μπορει να φτθασει ενα πολακι του 1.2 tsi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.