Jump to content

Recommended Posts

δεν εχει βγει καποια βαση που να μπαινει στο δικο μου αεραγωγο μεσα παιδια το εχουμε ψαξει παρα πολυ και δεν βρισκουμε τπτ θα περιμενουμε να βγαλει κατι και για το polaki παντως την σιτα αυτη να την παριγγειλω??

οσο αφορα η ποιοτητα του οργανακι εγω προσωπικα ειμαι ευχαριστημενος γτ δειχνει ακριβως οσο θα εδειχνε και με ενα defi που εβαλα που δεν ητανε δικο μου..οποτε γτ να πεταξω τσαμπα λεφτα προτιμω να βαλω και αλλα πραγματα καλα επανω παρα να δωσω λεφτα για αλλο οργανακι :-)

εχω στο πισω του μυαλου μου με τον θειο μου να βαλουμε chargecooler καποια στιγμη δλδ μολις γυρισω απο το επομενο ταξιδι το καλοκαιρι παιδια :-))) τωρα περιμενω κατι πραγματα να ερθουνε να τα βαλω παιδια επανω :-)

Link to comment
Share on other sites

vwgtib.jpg

παιδια τι λετε να την παρω αυτην την σιτα για το πολακι μου??θα του πηγαινει??θα βαψω και το σημα μαυρο γιαλυστερο :-)))

na tin valis.ala ama vgazis to gti ta sou meni to simadi kai pali den ta fenete kala.kalitera kanis oti ekana ego!!

emena mou aresi!!kai den plirosa kai tipota!

Edited by billy77
Link to comment
Share on other sites

110 ευρω φιλε μου και περιμενω να ερθει απο αντιπρωσοπεια την πηρα λογω του θειου μου που συνεργαζεται φιλε και περιμενω να ερθει απο γερμανια για να παω να την παρω :-)))

Link to comment
Share on other sites

ευγε ευγε αγορι μου...αντε και σε ανωτερα!!!κουκλι!!!

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

την δευτερα φθανει η σιτα του gti παιδια τιμη 80 eyro γνησια απο αντιπροσωπεια :-)))

θελο και εγο τοτε αμα ειναι 80 ευρο μονο!!!

εβαλες το φιμε?

Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε μου πηγα αιγαλεω σημερα αλλα ητανε χτυπημενες οι ζελατινες μου ειπε ο ανθρωπος και θα παω απο βδομαδα παλι να φερει αλλες απο γερμανια φιλε μου :-))αλλα ητανε πολυ ωραιες που τις εβαλε επανω να τις δω :-)

η σιτα τοσο την αφησε στον θειο μου επειδη ειμαι ανηψιος του και συνεργαζεται με αυτους :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.