Jump to content
Patroklos

1.4 Tsi Tuning - Δυναμομετρησεισ

Recommended Posts

που να του βαλεις και εισαγωγη εξατμηση και ιντερκουλερ και σταδιο 2 εκει να δεις τι θα κανει

Intercooler εχω απο S3

Φιλτρο forge εξατμιση Milltek or Ragazzon και τσαμπα αναβαθμιση σε stage 2 230hp 32nm

Αλλα κατσε να το χαρω ετσι και μετα βλεπουμε.

Link to comment
Share on other sites

μΠΡΆΒΟ φιλε με το καλο και περεταιρω βελτίωση!!!Τασο απο το 2013 δεν θα μας αφησουν ουτε τακακια να αλλαξουμε με αυτα που θα περνουμε.

αστα να πανε αλεξ και που εισαι ακομα φιλε χαχαχαχαχαχαχαχα
Link to comment
Share on other sites

ωραίος φίλε ,να το χαίρεσαι -

να και η δικια μου δυναμομετρηση για το αρχειο : προγραμμα revo ,full miltek,intercooler s3,εισαγωγη ,wastegate forge (ρυθμισμενο χαλαρα) και σκαστρα forge

DSCN0198.jpg

Edited by DIMIV
Link to comment
Share on other sites

ωραίος φίλε ,να το χαίρεσαι -

να και η δικια μου δυναμομετρηση για το αρχειο : προγραμμα revo ,full miltek,intercooler s3,εισαγωγη ,wastegate forge (ρυθμισμενο χαλαρα) και σκαστρα forge

DSCN0198.jpg

Αυτο θα το θεωρησω Revo 2++.100ron Υποθετω.

Edited by Patroklos
Link to comment
Share on other sites

Μιας και μιλάμε για καμπύλες δέστε τις δικές μου! Αν έχεις σωστό πρόγραμμα οι καμπύλες έτσι πρέπει να είναι... ;)

imagekyun.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μιας και μιλάμε για καμπύλες δέστε τις δικές μου! Αν έχεις σωστό πρόγραμμα οι καμπύλες έτσι πρέπει να είναι... ;)

imagekyun.jpg

Σε παρακαλω πες τι ειναι αυτο e-tuners stage 2+,+I/C+Filter intake+ full Exhaust+wastgate+blow off valve??????

Κατι αλλο????

Link to comment
Share on other sites

Σε παρακαλω πες τι ειναι αυτο e-tuners stage 2+,+I/C+Filter intake+ full Exhaust+wastgate+blow off valve??????

Κατι αλλο????

Αυτό φιλαράκι είναι υβρίδιο αλλά μετρημένο σε δυναμόμετρο που ο χειριστής ήταν μιλημένος έτσι ώστε το αμάξι να μην βγάλει άλογα!

Μην το συμπεριλάβεις στη λίστα σου! Απλά για τις καμπύλες το πόσταρα!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό φιλαράκι είναι υβρίδιο αλλά μετρημένο σε δυναμόμετρο που ο χειριστής ήταν μιλημένος έτσι ώστε το αμάξι να μην βγάλει άλογα!

Μην το συμπεριλάβεις στη λίστα σου! Απλά για τις καμπύλες το πόσταρα!

Lol 1η φορά το ακούω αυτό, όλοι θέλουν να βγάλουν περισσότερα άλογα και στο δυναμόμετρο και εσύ τους λες το αντίθετο :p

Link to comment
Share on other sites

Καποιος με APR..μπορει να ανεβασει μια δυναμομετρηση..?!(γιατι ξερω οτι εχουν καποιο θεματακι με τις καμπυλες..)

βρηκα αυτο απο site τους http://www.goapr.com...14tsi_twin.html

αλλα σιγουρα ειναι πιο ιδανικο...

Edited by titikos
Link to comment
Share on other sites

Καποιος με APR..μπορει να ανεβασει μια δυναμομετρηση..?!(γιατι ξερω οτι εχουν καποιο θεματακι με τις καμπυλες..)

Μακαρι απο το στομα σου και στου Θεου το αυτι.

Σε MAHA παρακαλω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.