Jump to content
Κοσμάς

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη 6/12

Recommended Posts

Χαίρετε αγαπητοί VWάκιδες !!! Αυτήν την πέμπτη 6/12 ναι ! θα έχουμε συνάντηση !!! Στη γνωστή πλέον θέση του carrefour Μακεδονία 9:30 το βραδάκι !

Να είστε όλοι εκεί !

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε αγαπητοί VWάκιδες !!! Αυτήν την πέμπτη 6/12 ναι ! θα έχουμε συνάντηση !!! Στη γνωστή πλέον θέση του carrefour Μακεδονία 9:30 το βραδάκι !

Να είστε όλοι εκεί !

θα παρω το κου-vag μου και θαρθω......ελπιζω τουλαχιστον να παμε για καμια ζεστη σοκολατα γιατι με τετοιο καιρο.....

Link to comment
Share on other sites

λεω να περασω καμια βολτα κ εγω....κρυωσε ο καιρος τωρα κ αρχισα να ξανακυκλοφοραω 4τροχος....!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΞΕΡΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ :-P ....ΔΕ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΣΤΗ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ????

Link to comment
Share on other sites

Carrefour Μακεδονία στο μπροστινό parking μόλις μπεις από το κυκλάκι αμέσως αριστερά.

Σύντομος και περιεκτικός.

Link to comment
Share on other sites

κοσμα βγαζε ρε καμικα ανακοινωση πιο νωρις να ενημερωνουμε και με email.. :give_rose:

δεν ειμαστε ολοι τοσο γρηγοροι οσο εσυ

Link to comment
Share on other sites

βρε καλώς τα παιδιά !!!! πως πάμε ?? θα πάρω και γω το κουβαδάκι μου και θάρθω !!

Link to comment
Share on other sites

Τσακαλια εγώ μπορεί να περάσω δεν είναι όμως και σίγουρο.απλα επειδή και γω πρώτη φορά ερχομαι πως θα σας καταλάβω?

θα δεις πολλα γκολφακια και σιροκο μαζεμενα (κυριως ασπρα ¨:p) λογικα θα ειμαστε για ζεστη σοκολατα... αν ενδιαφερεσαι ζητα σε p.m. το τηλεφωνο του κοσμα ¨)
Link to comment
Share on other sites

Carrefour Μακεδονία στο μπροστινό parking μόλις μπεις από το κυκλάκι αμέσως αριστερά.

κυκλακι και αριστερα δυσκολο....αγοραζεις ζαρντινιερες...¨:p μαλλον κυκλακι και δεξια.....
Link to comment
Share on other sites

κυκλακι και αριστερα δυσκολο....αγοραζεις ζαρντινιερες...¨ :p μαλλον κυκλακι και δεξια.....

Τί του είπες τώρα.. Πάω στοίχημα οτι θα σου αποδείξει οτι το είπε σωστά (ακόμα κι αν κάνει λάθος(?)!!

Link to comment
Share on other sites

κυκλακι και αριστερα δυσκολο....αγοραζεις ζαρντινιερες...¨ :p μαλλον κυκλακι και δεξια.....

Το μόλις μπεις δεν το είδες? Επεξήγηση: μπαίνουμε από το κυκλάκι στο δρομάκι που πηγαίνει για το carrefour και αμέσως στο πρώτο parking αριστερά ,ΓΙΑΤΙ δεξιά έχει τοίχο. χαχαχα :hyper: εντάξει symearg?

Link to comment
Share on other sites

Guest πανος-gti

καλησπερα μπορει να ερθω κ εγω απο σερρες να σας βρω ,δεν ειναι σιγουρο αλλα μπορει ,λογω της φτηνης βενζινης........ :hyper:

Link to comment
Share on other sites

Τί του είπες τώρα.. Πάω στοίχημα οτι θα σου αποδείξει οτι το είπε σωστά (ακόμα κι αν κάνει λάθος(?)!!

χα χαχ χαχα μολις το εκανε!! τεσπα δεν θα χαθητε,θα με ακουσετε και δεν θα χασετε το δρομο σας.... :roadrage:
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα πολύ ωραία εχθές. Και χάρηκα ιδιαίτερα για τα παιδιά που ήρθαν πρώτη φορά. Ο kattt έδωσε ωραία ιδέα για βόλτα την επόμενη φορά. Για ρίξτε προτάσεις..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.