Jump to content
XIONOULIS

Τηλεκατευθυνομενα

Recommended Posts

οποιος εχει καποιο τηλεκατευθυνομενο και θελει παρεα στις δοκιμες του ας γραφει εδω να γνωριστουμε κιολας....

εγω εχω στα ιωαννινα ενα Rc carbon seawind ιστιοπλοικο...αν εχει καποιος κανα σκαφακι στην ιδια περιοχη ας γραψει εδω

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι μοντελιστης απο 2α γυμνασιου ...

Εχω περάσει και απο αλάνες και απο πίστες,πρωταθλήματα,πανελληνια .

Λατρης χωματος . Πλεον λογω ασχολιας με το αυτοκινητο τα εχω παρατησει και ψαχνω να τα δωσω

Εχω ενα full αγωνιστικο Kyosho ST-RR 1/8 Truggy

και ενα για τον χαβαλε μου Kyosho Mad Force μετατροπή σε Brushless full optional

Link to comment
Share on other sites

Και εγω με τη σειρά μου θέλω να δηλώσω λάτρης του αθλήματος και αν έχουν περάσει πολλά τηλεκατευθυνόμενα απο τα χέρια μου τώρα αυτόν τον καιρό έχω ένα θερμικό Kyosho FW-06 με εξατμιση Kyosho racing.

Άμα θέλετε να κανονισουμε να τα βγάλουμε βόλτα να τα ξεκαπνήσουμε.

Λίγο δυχρονίλα ρε αδερφέ!!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=NjkFIrCqkTM&feature=youtu.be

ενα μικρο βιντεακι απτο δικο μουσε ησυχα νερα!!!

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ασχολουμαι με τον μοντελισμο.Τωρα εχω ενα thunder tiger s50..Ωραιο χομπυ απο το οποιο μπορεις να μαθεις πολλα...

Link to comment
Share on other sites

καλα δεν παιζονται οι ανθρωποι....

και για να σας δειξω που περνανε και ενα τελευαταιο σεμιναριο ολοι οι καπεταναιοι των μεγαλων εταιρειων...σε ακριβες αντιγραφα μεγαλων πλοιων με ακριβες αντιγραφο και στην συμπεριφορα του....

μιλαμε για high teck εγκαταστασεις στην ελεβετια με κανα 10 η συμμετοχη για 5-6 ημερες

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

το πουλαω γιατι ειναι αγωνιστικό και το παρατησα το αθλημα και ειναι κριμα να κάθεται στην γωνια .
Το μοτέρ του ειναι αγωνιστικο Novarossi 21 Plus 4 Factory Tuned .

Link to comment
Share on other sites

οοο μια χαρα ρε φιλε ο κολλητος μου ειναι συνεχεια παιρνει πρωταθληματα εδω στην ελλαδα φιλε μου σε αγωνες τωρα τρεχει την κυριακη στην σταματα φιλε :-) απο κει κολλησα και εγω και ειπα να παρω ενα και αν ειναι πιο μετα να μπω και εγω στους αγωνες :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.