Jump to content
Tonyantony

Tonyantony-Μαύρος Κεραυνός

Recommended Posts

εγω με 200 ευρω αδερφε εβαλα τελικο και εβγαλα και το μεσαιο στην πατρα ομως :-)

Οπότε καλά είμαι εγώ ;)

Έφτασαν και οι φωτό από το τελικό :D

 

63749123.jpg

 

Και για το φίλο μου τον winner, αυτό ήταν ό,τι καλύτερο μπορούσα να κάνω :)

 

67833304.jpg43979788.jpg

Edited by Tonyantony
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο φιλε!απο ηχο θα εχουμε κανενα βιντεακι??εγω την δευτερα πηγα εβαλα ξανα το μεσαιο γιατι δεν παλευοτανε πλεον...με πειρανε τα χρονια....

Link to comment
Share on other sites

με γεια :good:

 

εσύ δεν ρώταγες για μεσαιο ; τελικα έβαλες από ότι βλέπω

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο φιλε!απο ηχο θα εχουμε κανενα βιντεακι??εγω την δευτερα πηγα εβαλα ξανα το μεσαιο γιατι δεν παλευοτανε πλεον...με πειρανε τα χρονια....

 

Thanks, όποτε μπορέσω θα τραβήξω και βιντεάκι και θα το ανεβάσω, μάλλον αύριο το κόβω ;)

 

με γεια :good:

 

εσύ δεν ρώταγες για μεσαιο ; τελικα έβαλες από ότι βλέπω

 

Thanks :D

Nαι εγώ ρώταγα αλλά τελικά άλλαξαν λίγο τα πλάνα :p

Edited by Tonyantony
Link to comment
Share on other sites

πολυ ομορφο φιλε...περιμενω να ακουσω!!
σου ειναι ευκολο να στειλεις ενα πμ για το που ειναι ο μαστορας? διοτι η τιμη μου φαινεται πολυ καλη!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχουμε και λέμε 1ο βίντεο με cold start

 

 

2o βίντεο στο γκαράζ πάλι ξερογκαζιές

 

 

Το αμάξι στο δρόμο ακούγεται γαμάτα απλά δε βρήκα χώρο σήμερα να ανοίξω, είχε κίνηση :/

Τράβηξα απόπειρα πατήματος αλλά με κόβανε...Κάποια μέρα θα τραβήξω κανα καλύτερο και θα επανέλθω ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Ωραια ακουγετε αντε και το μπροστα συντομα πριν τα 5000χλμ.

5Κ εννοείς από τώρα ε?Γιατί το αμάξι 10Κ έχει  :p

Link to comment
Share on other sites

μεθανα μιλας με γριφους γεροντα...μολις το ντυσα και περιμενω το καραβι απο τη cossco..μεσα στο μηνα θα μαι κομπλε!!ως τοτε ετσι την περναω!! 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Cq9nXLP2bGQ

 

 

 

γυρναω ταινιες μικρου μηκους..καλη φαση!!

Γ.ΠΑΠ....

Edited by Dir3ctO_®
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ολοκλήρωσα την εξάτμισή μου :D, έβαλα 70αρι dp με 100αρι αγωνιστικό καταλύτη brain με χαρτιά της fia, και τον υπόλοιπο σωλήνα 63αρι. Αύριο θα περάσω και από apr για νέο file και θα μαστε μπόμπα ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος, αν και το φτιάχνεις σε τεύχη, έχουν γίνει ωραίες αλλαγές. Έχω την εντύπωση ότι θέλει λίγο χαμήλωμα πάντως για να δείξει ακόμα περισσότερο ωραίο.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος, αν και το φτιάχνεις σε τεύχη, έχουν γίνει ωραίες αλλαγές. Έχω την εντύπωση ότι θέλει λίγο χαμήλωμα πάντως για να δείξει ακόμα περισσότερο ωραίο.

To φτιάχνω σιγά σιγά λόγω χρημάτων, πάντως τώρα κομπλέ είμαστε, όσο για το χαμήλωμα έχω βρει ήδη μερικές φορές και το φοβάμαι, είναι 1.5cm από τη μάνα του και είναι και μεγαλύτερος ο προφυλακτήρας, ίσως το πάω συνολικά 2.5-3 κάτω αλλά θα δω...

 

Πολύ ωραίο πρόσεχε στο γκαράζ μην αναπνεις τα καυσαέρια

Λες?Εντάξει δεν είναι και decat :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κάνει καμια ιδιαίτερη αλλαγή στο αμάξι αλλά έφτιαξα ένα vid με κάτι φίλους μου και ελπίζω να σας αρέσει :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ny_kzhIJopo&feature=youtu.be

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

καυλα ειναι το βιντεακι.τα συνχαρητηρια μου για την παραγωγη και την προσπαθεια σε εσενα και τους φιλους σου...

απο ηχο κανει και πολυ ψαρωτικο μπορω να πω...


μεθανα μιλας με γριφους γεροντα...μολις το ντυσα και περιμενω το καραβι απο τη cossco..μεσα στο μηνα θα μαι κομπλε!!ως τοτε ετσι την περναω!! 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Cq9nXLP2bGQ

 

 

 

γυρναω ταινιες μικρου μηκους..καλη φαση!!

Γ.ΠΑΠ....

αυτος πρεπει να σκοτωθηκε....

Link to comment
Share on other sites

Thanks :D

Όσον αφορά τον ήχο έβγαλα το μεσαίο την πέμπτη και έχει πάρει τα πάνω του :roadrage:

Congrats!!!!!

Το τελικό ειναι το μαμά ; Μπορείς να βάλεις αν θέλεις μπουκες απο skoda yeti με 30€ περίπου

Sent from my iPhone

Link to comment
Share on other sites

Congrats!!!!!

Το τελικό ειναι το μαμά ; Μπορείς να βάλεις αν θέλεις μπουκες απο skoda yeti με 30€ περίπου

Sent from my iPhone

Δεν είναι μαμά καλέ turboback φοράω και το τελικό έχει 76αρες απλά δεν είναι νίκελ

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μαμά καλέ turboback φοράω και το τελικό έχει 76αρες απλά δεν είναι νίκελ

Ups σορρυ επειδη τα βλεπω απο το κινητο τα βίντεο κ ειναι μικρά όντως δεν το πρόσεξα καλα!! Pardon! Παντως τρομερός ήχος!!!

Sent from my iPhone

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είχαμε σοβαρές αλλαγές και έρχονται κι άλλες, έχω κάνει παραγγελίες και περιμένω τα πράγματα...

Λοιπόν σήμερα μπήκε το κιτ B12 της bilstein με τα eibach τα 3ποντα και έβαλα και βάση στο dogbone powerflex

 

n3f0.jpg

607q.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.