Jump to content
Κοσμάς

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη 13/12

Recommended Posts

Πάμε δυναμικά όπως την περασμένη πέμπτη κι αυτήν την εβδομάδα 13/12 στο carrefour μακεδονία στις 9:30 ή ώρα !

Φωτογραφίες από την τελευταία συνάντηση θα ανέβουν εδώ μαζί με τις νέες !

Link to comment
Share on other sites

Και εγω μεσα παιδια.!χωρις την γυναικα αυτην την φορα!

Link to comment
Share on other sites

τι θα εχει το προγραμμα κυριε κοσμα??? ¨)

Κάνε πρόγραμμα μιας που είσαι το αλάνι εκεί στα ανατολικά !

Link to comment
Share on other sites

Πάμε καμιά βόλτα;

Πάμε καμιά βόλτα;

Γίνομαι πιο σαφής. Μαζευόμαστε λίγο πιο νωρίς (π.χ. κατά τις οχτώμιση ενιά παρά..) και κάνουμε μια διαδρομή που θα συμφωνήσουμε από πριν (όπως, ας πούμε, προς στη Ν. Κρήνη) στήνουμε τα αυτοκίνητα για μια αναμνηστική φωτό και μετά ποτάκι στα μπαρακια εκεί. Τί λετε;

Υ.Γ. Kattt θα σε μετρήσω άλλη μέρα 8)

Link to comment
Share on other sites

Πάμε καμιά βόλτα;

Γίνομαι πιο σαφής. Μαζευόμαστε λίγο πιο νωρίς (π.χ. κατά τις οχτώμιση ενιά παρά..) και κάνουμε μια διαδρομή που θα συμφωνήσουμε από πριν (όπως, ας πούμε, προς στη Ν. Κρήνη) στήνουμε τα αυτοκίνητα για μια αναμνηστική φωτό και μετά ποτάκι στα μπαρακια εκεί. Τί λετε;

Υ.Γ. Kattt θα σε μετρήσω άλλη μέρα 8)

αν μπορουμε να μαθουμε ποσα ατομα θα ερθουν ΣΙΓΟΥΡΑ να κανονισω τραπεζι σε οποιο μαγαζι θελετε...
Link to comment
Share on other sites

αν μπορουμε να μαθουμε ποσα ατομα θα ερθουν ΣΙΓΟΥΡΑ να κανονισω τραπεζι σε οποιο μαγαζι θελετε...

Αυτά είναι! Αμα είσαι μέσα στα πράγματα....

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένοι μου Θεσσαλονικείς κι όχι μόνο αυτή τη κυριακή 23/12 έχει διοργανωθεί συνάντηση στην Κοζάνη ! Εγώ θα δώσω το παρών εκεί στα παιδιά και όσοι επίσεις θέλετε να έρθετε δηλώστε συμμετοχή στο σχετικό θέμα εδώ http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=54725 για να ορίσουμε σημείο συνάντησης και να ξεκινήσουμε μαζί !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.