Jump to content
activious

Weekly Day Out @ Λάρισα - Κυριακή 30/12/2012

Recommended Posts

Μιας και ηρθαν οι γιορτες ειπαμε να θυμηθουμε τα παλια χρονια που ημασταν παιδια....οποτε

Η Ελληνική Αυτοκινητιστική και Αγωνιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων Volkswagen διοργανώνει την Κυριάκη 30/12/2012 και ώρα 12:00 συνάντηση στο Χωριο του Αη Βσιλη που βρισκεται στην Λαρισα...

http://www.larisanew...ebsite/?p=32878

θα συναντηθουμε στο παρκινγκ του PRAKTIKER που βρισκεται λιγο πριν το Α.ΤΕΙ Λαρισας...

Εκεί θα έχουμε την ευκαιρία οι παλιοί γνώριμοι να πούμε τα νέα μας και θα χαρούμε πολύ να γνωρίσουμε τα νέα μέλη της παρέας μας!

Να υπενθυμίσουμε τέλος πως σας περιμένουμε όλους στην παρέα μας, είτε είστε φίλοι,ειτε κάτοχοι αυτοκινήτων Volskwagen σε εργοστασιακή μορφή είτε βελτιωμένων.

Φυσικά όπως σε κάθε μας συνάντηση έτσι και σε αυτή μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με την παρέα σας μια και οι συζητήσεις μας δεν περιορίζονται στο τομέα της αυτοκίνησης!

Εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Είμαι μέσα παιδιαααααααααα :D μαζι με ενα φιλαράκι!!!!!!! Chris σε περιμένω ρεεεεεεεεεεε :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Βασιλαραααααα :D καταρχας καλως μας ηρθες φιλε μου στο Club 2ον σε περιμενουμε θα περασουμε τρελα !!!! ΑΑΑΑΑΑ και βασιλη γραψε με ελληνικα ρεεεεεεε :D κανονας!!!

Edited by kwts
Link to comment
Share on other sites

Μέσα κ εγω παιδια, εκτός αν προκύψει κάτι τελευταία στιγμή!θα χαρώ να γνωρίσω κ τα νέα μέλη που δεν έχω συναντήσει ξανά! Καλώς να βρεθούμε!

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει σαν ιδεα να ανεβουμε εκδρομουλα εκεινη την ημερα με τα μελη panos vr6 , passatrela αυθημερον αν τα καταφερουμε θα παρεβρεθουμε και στην συναντηση θα ενημερωσουμε παλι

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει σαν ιδεα να ανεβουμε εκδρομουλα εκεινη την ημερα με τα μελη panos vr6 , passatrela αυθημερον αν τα καταφερουμε θα παρεβρεθουμε και στην συναντηση θα ενημερωσουμε παλι

να ερθετε.εννοειτε....

θα σας περιμενουμε....

θα ειστε οι επιτιμοι καλεσμενοι....

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι...θα ερθετε ολοι μονοι σας ή θα φερετε και την :wub: :wub: :wub: ???

για να ξερω τι θα κανω και εγω...

πειτε να ξερω....

Link to comment
Share on other sites

Φερτην παναγιωτη θα ειναι κ η δικη μου συζυγος να θυμηθουμε τον καφε στην λευκαδα

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

Εεε ναι,τελικα θα εχετε παρουσια απο το Δ.Σ στην συναντηση την κυριακη!οποτε μεσα και γω,μαζι με το δημητρη(golfaki 4) με τα της συζυγου του ζωη(passatrela)!????

Link to comment
Share on other sites

Φερτην παναγιωτη θα ειναι κ η δικη μου συζυγος να θυμηθουμε τον καφε στην λευκαδα

οκ...ενταξει ...ωραια ηταν αν και δεν βρηκαμε frozen yogurt.... :crazy:

Εεε ναι,τελικα θα εχετε παρουσια απο το Δ.Σ στην συναντηση την κυριακη!οποτε μεσα και γω,μαζι με το δημητρη(golfaki 4) με τα της συζυγου του ζωη(passatrela)!

ολα καλα....πες και τον κωστα να ανεβει....αν δεν κανω λαθος ειναι Ελλαδα....τον πετυχα σε ενα καφε καπου στο Ζωγραφου...αλλα δεν με ειδε...

κανονισε και με τον Φανη...θα ερθει και αυτος ειπε...οποτε κανονιστε να ερθετε μαζι μιας και ο Φανης ξερρει και τα μερη...

οποτε πρεπει να μαζευτουμε ολοι απο τα γυρω μερη μιας και εχουμε συμμετοχη και απο πιο μακρια...

Link to comment
Share on other sites

παιδιααααα και κανενα αυτοκολλητο να εχετε μαζι σας να παρουν...οσοι θελουν....θα εχουμε κ νεα μελη στην συναντηση! :)

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να πεταχτω και εγω ,να γνωρισω μερικους συμφουρμιτες και ειδικα λαρισεους μιας και ανεβαινω τακτικα Λαρισα.

Link to comment
Share on other sites

αν μας τα χαλασει ο καιρος μπορουμε ανετα να κανουμε μια μικρη τροποποιηση του προγραμματος ως προς τον προορισμο μας... :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Εκλεισε και κλειδωνει 4 απο αθηνα!τα λεμε αυριο!

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

Μετα απο τοσες ωρες οδηγησης με πολυ βροχη στο δρομο..και αφου επιστρεψαμε στη βαση μας μπορω να αναφερθω στην σημερινη συναντηση των παιδιων στη λαρισα..ολα ηταν πολυ ωραια!η παρεα ζεστη κ μεγαλη που απαρτιζονταν απο παλια κ νεα μελη!σας ευχαριστω ολους για το ζεστο καλοσωρισμα..!!!κ το ωραιο κλιμα που δημιουργησατε στην συναντηση..!προσπαθησα να μιλησω οσο μπορουσα περισσοτερο με ολο τον κοσμο!ενα μεγαλο μπραβο στον παναγιωτη(activious)για την σημερινη συναντηση κ την ολη προσπαθεια στην περιοχη της θεσσαλιας..(πανο συνεχισε ετσι με το χαμογελο κ τον χαβαλε σου!)δεν θα πω ονοματα..(γνωρισα παιδια απο λαρισα,βολο,καρδιτσα,θεσσαλονικη)θα πω οτι χαρηκα πολυ που τα ειπαμε με ολους σας κ πιστευω να τα ξαναπουμε συντομα..η φωτογραφιση ηταν ολα τα λεφτα με πολυ γελιο κ μπολικο κρυο..μπρρρ????, φανηηη ευχαριστουμε για την παρεα απο τη λαμια..!γιατρεεε ευχαριστουμε για το parking..δεν πηρες τηλ μετα..????θωμαα περιμενω νεα για το project..???? παιδες συνεχιστε ετσι..γιατι το vwclub εισαστε ολοι εσεις κ ολος ο κοσμος που το απαρτιζει σε ολη την επικρατεια..!!!

Edited by PanosVR6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.