Jump to content
spentgr

Αγορά Πηγής Erisin Es1268V 8"

Recommended Posts

Καλησπέρα κ πάλι.περιμενω από μέρα σε μέρα να μου έρθει η οθόνη και έχει και κάμερα.

Πως συνδέεται η κάμερα;θέλει να πάρει ρεύμα από κάπου;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε πρέπει να πάρεις ρεύμα από την καλωδίωση της λάμπας της όπισθεν.

 

Καλύτερα να πάρει από μπροστά, από τον εγκέφαλο κάτω από το τιμόνι. Εγώ που έβαλα την εργοστασιακή και όχι aftermarket, παίρνω σήμα από την όπισθεν και κάποιες φορές δεν δουλεύει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ πάλι παιδιά.μια απορία ακόμα το wifi πως γίνεται να δουλέψει τι χρειάζεται;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by gnikosr
Link to comment
Share on other sites

Λογικά, πρέπει να αγοράσεις μια κάρτα sim σαν αυτές των κινητών τηλεφώνων, την τοποθετείς στη μονάδα και αυτή γίνεται wi-fi hot spot, κάτι που πιθανά κάνει και το κινητό σου τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ πάλι παιδιά.μια απορία ακόμα το wifi πως γίνεται να δουλέψει τι χρειάζεται;

Sent from my iPhone using Tapatalk

"Built-in WiFi Modem, support 802.11b/g/n WLAN Standar"

Που σημαίνει οτι μπορεί να συνδεθεί σε ασύρματα δίκτυα, όπως πχ το λαπτοπ σου

Link to comment
Share on other sites

Οποιοδήποτε στικάκι wifi κάνει;

Δεν χρειάζεται να περασω drivers όπως στο laptot?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Δεν κατάλαβα τι ρωτας "Built-in WiFi" που σημαίνει οτι ειναι ενσωματωμένο

Link to comment
Share on other sites

Το εχει ενσωματωμένο δηλαδή;

Sent from my iPhone using Tapatalk

αυτο με το wifi ουτε εγω καταφερει να δω πως δουλευει στην δικη μου συσκευη

αυτην εχω εγω 2 χρονια τωρα http://www.dx.com/p/joyous-j-8613mx-7-screen-dvd-player-w-radio-gps-for-volkswagen-passat-jetta-polo-caddy-skoda-234930#.VpbC4FLHbIU

Link to comment
Share on other sites

αυτο με το wifi ουτε εγω καταφερει να δω πως δουλευει στην δικη μου συσκευη

αυτην εχω εγω 2 χρονια τωρα http://www.dx.com/p/joyous-j-8613mx-7-screen-dvd-player-w-radio-gps-for-volkswagen-passat-jetta-polo-caddy-skoda-234930#.VpbC4FLHbIU

Φίλε σε αυτήν μπορείς να προσθέσεις εσύ κάποια φωτό δικιά σου σαν φόντο η μόνο αυτές τις φωτό που εχει μέσα η οθόνη;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φίλε σε αυτήν μπορείς να προσθέσεις εσύ κάποια φωτό δικιά σου σαν φόντο η μόνο αυτές τις φωτό που εχει μέσα η οθόνη;

Sent from my iPhone using Tapatalk

μονο αυτες που εχει μεσα. εκτος και αν γινεται και δεν ξερω πως

Link to comment
Share on other sites

Παλικαρια ξερω οτι παει καιρος απο τοτε που ανοιξατε το θεμα αυτο αλλα ευελπιστω οτι καποιος θα το δει..και θα ξερει να μου πει τι παιζει σημερα αν παρω απο erisin ενα 2din dvd player android!

Bρηκα ενα που μου αρεσε αλλα δεν το εχουν λεει σε αποθηκη UK και να το στειλουν απο HK κλπ κλπ

Οταν τους ειπα οτι ισως ετσι εχω θεματακι με δασμους κλπ μαλλον δεν καταλαβαν τιποτα!

Μπορει να μου πει λοιπον καποιο παλικαρι τι παιζει σημερα;

Σας ευχαστιστω προκαταβολικα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Υπάρχει κάποιο feedback για τα κινέζικα; Το σκέφτομαι παρά ένα επώνυμο για τις επιλογές που έχουν, την αισθητική και για την τιμή επίσης

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας...                                                                                                                                          ευχαριστώ για τις πολύ χρήσιμες πληροφορίες  ..                                                                            ψάχνοντας κ εγώ για κινέζικη οθόνη, έχω βρει αυτή (   https://www.erisin.com/erisin-from-uk-es6405v-8-android-60-octa-core-car-multimedia-stereo-gps-sat-dvd-dab-for-vw-8core-autoradio_p813.html)..                                                                                                                             μήπως γνωρίζει κάποιος φίλος κάτι σχετικά μ αυτήν??

                        

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.