Jump to content
doggy

Weekly Day Out @ Κοζάνη - Κυριακή 23/12/2012

Recommended Posts

Guest Rouleman

τι ωραία ρε τρελιάρη !!! ))) κάτσε καλά ήταν!!!

εξελίχθηκε σε συνάντηση, καφέ (και κάποιοι ήπιαν τσάι (κυριολεκτικά!!)), κρεατικά,καυτερά, κουβέντα, κρασί μπόλικο που δεν τελείωνε...δεν τελείωνε το άτιμο....και καλά έκανε !!

αναμένω την επόμενη συνάντηση, όπου και αν είναι αυτή !!

1 μεγάλο μπράβο σε όλους και ειδικά σ αυτούς που ήρθαν απο μακριά !! methana, quicksilver και άλλοι !!

Κρυβε λογια!!! ...γιατι εγω οντως ειπια κερασμενο τσαγακι απο τον bill1αρα!! χαχαχα!! :drool:

Οντως η συναντηση ηταν επυτηχης!! ...αντε η επομενη τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους βρηκα κουραγιο κι εγω να γραψω για την σημερινη μας μινι-Πανελληνια συναντηση... Απλα ολα ηταν τελεια... Το γελιο και τα πειραγματα εδιναν κι επαιρναν...

Καταρχας, μεγαλο μπραβο στους Παναγιωτη απο Σερρες, Γιαννη απο Μεθανα-Λαμια, και Λευτερη.. ξερετε τον λιγο απο ολα, καπετανιο,φωτογραφο,Κ04 set up κλπ απο Ιωαννινα... Τα παιδια εγραψαν τα περισσοτερα χιλιομετρα για να χαρουν μαζι μας αυτη την συναντηση... ΕΥΓΕ!!

Και περναω στα ενδοτερα..

Ενα μεγαλο μπραβο στους geotag, sta8or, stelios_golf 6 tsi για την φιλοξενεια τους στην πολη της Κοζανης...

Chrispant, να σου ζησουν και να χαιρεσαι τα παιδια που ηταν πολυ υπομονετικα και πιστευω οτι χαρηκαν πολυ το ολο σκηνικο...

diMake, τι να σου κανω ρε, ο Κοσμας βιαζοταν να φυγει... Τωρα το ποιος κοτεψε δεν μπορεσα να καταλαβω... χαχαχαχα

Cj Georgio, το πιο γρηγορο cc, χαλαρα με 180 στην αναβαση Καστανιας Εγνατιας Οδου για να μας φτασει... με 6η και 13,4l/100km!!!!!

methana, ωραιο και συμβολικο το δωρακι σου.. Απο τις καλυτερες στιγμες της συναντησης.. Οπως δειχνει και η φωτο εισαι για μεγαλα πραγματα!! :p

quicksilver, respect... Το καλοκαιρι πρεπει να 'ρθουμε στα μερη σου...

Για να μην ξεχασω καποιον, να πω ενα μεγαλο μπραβο γενικα σε ολα τα μελη που με το δυναμικο παρων τους εκαναν μια ακομη συναντηση να μεινει αξεχαστη.....

Ραντεβου στην επομενη!!

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

μπράβο σε όλους όσους συμμετείχαν σε αυτήν την συνάντηση. όντως από τις φωτογραφίες φαίνεται ότι περάσατε ΤΕΛΕΙΑ....

ΜΠΡΑΒΟ.....Πάντα τέτοια παιδιά και πιο δυναμικά το 2013....!!!!

Καλά Χριστούγεννα σε όλους και καλά και ασφαλή χιλιόμετρα...

Link to comment
Share on other sites

παιδιά πέρασα πολύ ωραία σήμερα .... συγχαρητήρια σε όλα τα άτομα που ήταν εκεί ... πάντα τέτοια

ευχάριστο πολύ τον methana για το δωράκι που μου έκανε ....

quicksilver την επομενη φορα ελπίζω να με ακούσεις το πρωί .....

billgr4 ξεκίνα να ετοιμάζεις πρόγραμμα για το 2013

geotag stelios_golf 6 tsi 1) αύριο το απόγευμα για καφέ. 2) r-factor. 3) τη κοπή το πίτα . 4) δεν έχει 5 .

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες πρωτη φορα ακολουθησα σημερα κ δεν παιζοταν το σκηνικο!!!!exellent!!!Ωραιο παρεακι,χαβαλε κ μια χαρουλα!Βεβαια ειμαι Seatakias,αλλα 20vt κ εγω!Πασχαλης απο Λαμια ''Methana's fans''...xxaxaxaxa..Μπεος!!!!

Link to comment
Share on other sites

Από την πλευρά μου θέλω να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά που μας τίμησαν με την παρουσία τους. Περάσαμε πολύ ωραία και εύχομαι να το ξαναεπαναλάβουμε σύντομα αυτή τη φορά για την κοπή της πίτας. :)

Vasilopita-20131-546x444.jpg

Υ.Γ. Το video θα το αναρτήσουμε αύριο.

Και μία photo με αυτούς που παραβρέθηκαν στο τραπέζι μετά τον καφέ :

2rop3rs.jpg

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

Ενα μεγαλο μπραβο σε ολους σας! και στα παιδια που οργανωσαν κ ετρεξαν για να υλοποιηθει αυτη η συναντηση,και σε ολους εσας που με την παρουσια σας δημιουργησατε ολο αυτο τον ογκο σε αυτοκινητα και σε μελη που ειδα στις φωτο..ηθελα πολυ να βρεθω και εγω στην παρεα σας αλλα τλτ στιγμη προεκυψε κατι και το ακυρωσα..παντως απο τα γραφωμενα πολλων ειδα την διαθεση να ξαναβρεθουν..οποτε και την αλλη κυριακη(30/12) η λεσχη μας εχει συναντηση στη λαρισα και θα προσπαθησω να ειμαι εκει κ να γνωριστουμε με ολους οσους ερθουν..και παλι μπραβο για την δυναμικη που δειξατε οτι εχει η λεσχη μας στη βορειο ελλαδα!χρονια πολλα και καλα χριστουγεννα σε ολους σας!!!

Edited by PanosVR6
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε παίδες! Αντε ευελπιστώ στην επόμενη να είμαι παρόν!! diMake έκπληξη!

ps.

IMG_3138.jpg

XAAaAXAXAXAAXAXAXAXXAXAAX ΦΟΒΕΡΗ ΦΩΤΟ

Edited by Mist
Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ :-) ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΑΝΩΤΕΡΑΣ ΒΙΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ (ΔΟΥΛΕΥΑ :-( )..... ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΚΔΡΟΜΗ...ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΥΓΕΙΑ Κ ΚΑΘΕ ΕΥΤΥΧΙΑ.....

Link to comment
Share on other sites

Παιδες ολα πολυ ωραια περασαμε αλλη μια φορα γ@μάτ@! Ειδαμε τον χιονουλι απο κοντα.. ;) Παλιους γνωριμους κ νεους!

Φυσικα θα ηταν ΛΙΙΙΓΟ καλυτερα αν ενα μελος(ψηλος/λεπτος/ομορφος/ποντικος) δν εφευγε νωριτερα αλλα τι να κανουμε.. :p

Υ.γ Κατι ακουστηκε ετσι ψυθιριστα οτι κατι θα γινει κατερινη την επομενη φορα....

Link to comment
Share on other sites

Να εκφράσω κι εγώ με τη σειρά μου την τελειότητα της εκδρομής που παρ'όλη την δύσκολη οικονομική κατάσταση καταφέραμε και μαζευτήκαμε πολλοί γρήγοροι ! ! ! :crazy:

Μπράβο στον Βασίλη και στον Στέλιο και σε όσους βοηθήσανε ! Βέβαια κάποιοι κοτέψανε στο τέλος φοβούμενοι τρελά τσαγιάσματα !!! :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα ητανε μια ωραια συναντιση στην Κοζανη, απο τωρα οπως με πληροφορησε ο φιλος Stelios TSI να διοργανώσουμε κοπή βασηλόπητας, και το κυριοτερο, ο νομος μας εχει μαγευτικές διαδρομες και μερη που μπορουμε ποιο ταχτικα να κανουμε ομαδικες συναντίσεις, φυσικα 8α μπορουσαμε να κινητοποιησουμε περισσοτερα ατομα εαν φυσικα γινότανε μια καλήτερη ενημερωση στο κοινο. Συνχαριτήρια και παλί στον Stelio TSi που συντονισε το ολο event, και αναμενουμε ολοι για το επόμενο.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά πέρασα πολύ ωραία σήμερα .... συγχαρητήρια σε όλα τα άτομα που ήταν εκεί ... πάντα τέτοια

ευχάριστο πολύ τον methana για το δωράκι που μου έκανε ....

quicksilver την επομενη φορα ελπίζω να με ακούσεις το πρωί .....

billgr4 ξεκίνα να ετοιμάζεις πρόγραμμα για το 2013

geotag stelios_golf 6 tsi 1) αύριο το απόγευμα για καφέ. 2) r-factor. 3) τη κοπή το πίτα . 4) δεν έχει 5 .

Κανονισε καμια συναντηση στο rfactor τωρα προς το παρον και το προγραμμα θα το κανονισουμε σιγα σιγα κι απο κοινου... χαχαχα

Από την πλευρά μου θέλω να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά που μας τίμησαν με την παρουσία τους. Περάσαμε πολύ ωραία και εύχομαι να το ξαναεπαναλάβουμε σύντομα αυτή τη φορά για την κοπή της πίτας. :)

Vasilopita-20131-546x444.jpg

Το πρωτο μας μελημα απο τη νεα χρονια... :D :D !!!

Ενα μεγαλο μπραβο σε ολους σας! και στα παιδια που οργανωσαν κ ετρεξαν για να υλοποιηθει αυτη η συναντηση,και σε ολους εσας που με την παρουσια σας δημιουργησατε ολο αυτο τον ογκο σε αυτοκινητα και σε μελη που ειδα στις φωτο..ηθελα πολυ να βρεθω και εγω στην παρεα σας αλλα τλτ στιγμη προεκυψε κατι και το ακυρωσα..παντως απο τα γραφωμενα πολλων ειδα την διαθεση να ξαναβρεθουν..οποτε και την αλλη κυριακη(30/12) η λεσχη μας εχει συναντηση στη λαρισα και θα προσπαθησω να ειμαι εκει κ να γνωριστουμε με ολους οσους ερθουν..και παλι μπραβο για την δυναμικη που δειξατε οτι εχει η λεσχη μας στη βορειο ελλαδα!χρονια πολλα και καλα χριστουγεννα σε ολους σας!!!

Να εισαι καλα Πανο... Ευχαριστουμε πολυ.. Αλλα και παλι ενα μεγαλο μπραβο σε ολα αυτα τα μελη που εν καιρω κρισης δεν χανουν το κεφι τους και δινουν το δυναμικο παρων τους..

ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ :-) ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΑΝΩΤΕΡΑΣ ΒΙΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ (ΔΟΥΛΕΥΑ :-( )..... ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΚΔΡΟΜΗ...ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΥΓΕΙΑ Κ ΚΑΘΕ ΕΥΤΥΧΙΑ.....

Δεν πειραζει.. Την επομενη φορα!!!

Παιδες ολα πολυ ωραια περασαμε αλλη μια φορα γ@μάτ@! Ειδαμε τον χιονουλι απο κοντα.. ;) Παλιους γνωριμους κ νεους!

Φυσικα θα ηταν ΛΙΙΙΓΟ καλυτερα αν ενα μελος(ψηλος/λεπτος/ομορφος/ποντικος) δν εφευγε νωριτερα αλλα τι να κανουμε.. :p

Υ.γ Κατι ακουστηκε ετσι ψυθιριστα οτι κατι θα γινει κατερινη την επομενη φορα....

Η επομενη ειναι η κοπη της βασιλοπιτας... Κατερινη θα γινει ειπαμε, αλλα ..εκπληξη το ποτε!!!

Να εκφράσω κι εγώ με τη σειρά μου την τελειότητα της εκδρομής που παρ'όλη την δύσκολη οικονομική κατάσταση καταφέραμε και μαζευτήκαμε πολλοί γρήγοροι ! ! ! :crazy:

Μπράβο στον Βασίλη και στον Στέλιο και σε όσους βοηθήσανε ! Βέβαια κάποιοι κοτέψανε στο τέλος φοβούμενοι τρελά τσαγιάσματα !!! :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

Τελικα ποιος κοτεψε ρε, δεν καταλαβα... Θα μου εξηγησετε;;;; χαχαχ

Παντως και σε σενα μπραβο Κοσμα, εκανες πολλα χιλιομετρα κι εσυ μαζι με τον Chrispant... Ελπιζω την αλλη φορα να σ'ακολουθησουν κι αλλοι...

Πραγματικα ητανε μια ωραια συναντιση στην Κοζανη, απο τωρα οπως με πληροφορησε ο φιλος Stelios TSI να διοργανώσουμε κοπή βασηλόπητας, και το κυριοτερο, ο νομος μας εχει μαγευτικές διαδρομες και μερη που μπορουμε ποιο ταχτικα να κανουμε ομαδικες συναντίσεις, φυσικα 8α μπορουσαμε να κινητοποιησουμε περισσοτερα ατομα εαν φυσικα γινότανε μια καλήτερη ενημερωση στο κοινο. Συνχαριτήρια και παλί στον Stelio TSi που συντονισε το ολο event, και αναμενουμε ολοι για το επόμενο.

Καιρο ειχε να γινει μια τοσο δυναμικη συναντηση οντως πολυ ωραια οπως ειπες φιλε μου... Ομως, να ξερεις οτι off the record οι λογαριασμοι των κινητων εχουν παραφουσκωσει... ;) Η επισημη ανακοινωση της συναντησης εγινε σχετικα αργα διοτι ο καιρος ηταν "χινιοσει δεν χιονισει" και παλι ομως εξελιχθηκε σε μινι-Πανελληνια!!! Η επομενη οπως ειπαμε θα ειναι για την κοπη της βασιλοπιτας..

Επονται τα καλυτερα λοιπον....

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια δυστηχως ενημερωθηκα τελευταια στιγμη και ειχα καμια βδομαδα να μπω στο forum.

Βλεπω οτι περασατε τελεια. Θα ηθελα να ημουν αλλα...

Βασιλη την επομενη φορα παρε τηλ.

Οσο αφορα την ''Βασιλοπιτα'' να σας ενημερωσω οτι Βασιλοπιτα κοβεται μονο στην πανελληνια.

Για τα γενεθλεια του vwclub που ειναι στις 27 Ιανουαριου περνουμε ΤΟΥΡΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που σε αποθηκευσα... :p

Εχε το νου σου για την βασιλο- ..τουρτα ;)

[Σημ. Ανεβηκαν καποιες φωτογραφιες στο αλμπουμ... (Γεμισαμε το θεμα, μη μεινει αδειο εκεινο... χαχαχα)]

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

Εγω παιδια δυστηχως ενημερωθηκα τελευταια στιγμη και ειχα καμια βδομαδα να μπω στο forum.

Βλεπω οτι περασατε τελεια. Θα ηθελα να ημουν αλλα...

Βασιλη την επομενη φορα παρε τηλ.

Οσο αφορα την ''Βασιλοπιτα'' να σας ενημερωσω οτι Βασιλοπιτα κοβεται μονο στην πανελληνια.

Για τα γενεθλεια του vwclub που ειναι στις 27 Ιανουαριου περνουμε ΤΟΥΡΤΑ.

Πολυ σωστα τα λεει ο δημητρης παιδια!η βασιλοπιτα θα κοπει στην πανελληνια εκδρομη της λεσχης οπου ετοιμαζεται κατι παρα πολυ καλο να βρεθουμε ολοι μαζι παρεα..θα ανακοινωθει συντομα απο τον κοσμα.. :whistling: μεχρι τοτε, εν αναμονη.. :p

Link to comment
Share on other sites

;) Ενημερωσα και τα παιδια για να μην γινει καποια παρεξηγηση... Την ονομασαμε βασιλοτουρτα πλεον.. χαχα
Link to comment
Share on other sites

Αν και πρώτη φορά που βρέθηκα σε συνάντηση μελών κι εγώ να πω ότι περάσαμε τέλεια, γνωριστήκαμε, μιλήσαμε, ανταλλάξαμε απόψεις και άλλα, και ελπίζω να το επαναλάβουμε ξανά ακόμα πιο οργανωμένα (αλλά αν γίνει αυτό θα χρειαστούμε στάδιο για να παρκάρουμε τα VW μας όπως φαίνεται!!!)....

Θεϊκή στιγμή ήταν το πως μας κοιτούσε ο κόσμος που ήταν ήδη στο μαγαζί που πήγαμε για καφέ την ώρα που μπαίναμε μέσα όλοι μαζί γύρω στα 30-40 άτομα περίπου...!!!!

Λευτέρη να πάρω τον τίτλο του μηχανικού της περιοχής για τα επόμενα event???? χαχαχαχα....

(να μην ξεχάσω να πω ότι είχα το πιο "λερωμένο" vw της ημέρας, αλλά sorry παιδιά λόγω υποχρεώσεων δεν πρόλαβα να κάνω τίποτα... δεν είναι πάντα σ' αυτή την κατάσταση!!!! χαχα)

Χρόνια πολλά σε όλους παιδιά και πάνω απ' όλα υγεία σε όλους......

Edited by giorgos.golf
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.