Jump to content
passatebos

Weekly Night Out @ Αττική - Πέμπτη 27/12, 21:30, Πειραιάς, Καταφύγιο

Recommended Posts

Οι συναντήσεις της λέσχης μας θα συνεχίσουν στο πνεύμα των εορτών, γιαυτό και κλείσαμε special μαγαζί .....

Guest star της βραδιάς ο γνωστός σε όλους σας Γιώργος Λιβανιος (Georgedj) καθώς το μαγαζί μας παραχώρησε τα decks του!!!!! Όλα αυτά θα λάβουν χώρα στο cafe - bar ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ το οποίο βρίσκεται επί της Ακτής Κουμουνδούρου 4 στο Μικρολίμανο, εκεί και με θέα απο ψηλά προς τον όμορφο Σαρωνικό θα πιούμε και θα διασκεδάσουμε όλοι μαζί παλιά και νέα μέλη!!!

Ώρα συνάντησης 21:30 δίπλα απο το μαγαζί στο δημοτικό χώρο στάθμευσης για να παρκάρουμε όλοι μαζί.

Δηλώστε συμμετοχή με το γνωστό τρόπο, δηλαδή ψευδώνυμο + αριθμός επιπλέον ατόμων.

Φορέστε όλοι τα αξεσουάρ της λέσχης μας και ελάτε να περάσουμε μια όμορφη βραδυά με πολλές εκπληξεις και άφθονο γέλιο.

Δείτε τον χαρτη εδώ !!

Link to comment
Share on other sites

+1

Κ ΟΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ, ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΣΑΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ ΔΕΚΤΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΣΑΣ !!

Edited by georgedj
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

Μεσαααα...ελληνικα γιωργακη να το σηκωσουμε στον αερα το καταφυγιο!

Edited by PanosVR6
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το fun club του κορυφαιου ελληνα δισκοπαιχτη δηλωνει παρων!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω καιρό να δώσω το παρόν και είμαι σίγουρη πως σας έχω λείψει πολύ πολύ μπορείτε τώρα να χαμογελάσετε ξανά!!!

Μέσα και εγώ μαζί με το ταίρι μου!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως θα έρθουμε... Οσο για εσένα αγαπημένη επιτέλους να σε δούμε !! Τόσο καιρό μας έκανες τη δύσκολη αλλά σε καταφέραμε !!!!! Σε περιμένουμε λοιπόν να διασκεδάσουμε με τις παραγγελίες μας ...

Link to comment
Share on other sites

Aν ειμαι <<εντος των τειχων>> θα δωσω και γω το παρον...ευκαιρια να επισκεφτω τα παλια μου λημερια :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Για να βλεπω συμμετοχες να διασκεδασουμε οπως εμεις ξερουμε

Link to comment
Share on other sites

Τελευταια συναντηση του ετους !!!!!!!! Ελατε να γλεντησουμε , γιατι θα τα πουμε ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μεσαααα...ελληνικα γιωργακη να το σηκωσουμε στον αερα το καταφυγιο!

Εεεεεεεεεεεε Πάνο όχι μόνο ελληνικά κ κλαίμε όλη την ώρα!!Κ βέβαια θα είμαι παρών!!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.