Jump to content
jamaicaboy

Αντιπροσωπεια Για Επισκευη

Recommended Posts

Χρόνια πολλά , αγάπη και υγεία για τις οικογένειες σας

Μήπως κάποιος εχει να προτείνει αντιπροσωπεία στην αττική που να ξερουμε ότι κάνουν κάλη δουλεια σε επισκεύη σασμαν (συνχρονιζε 2ας) .????

Edited by jamaicaboy
Link to comment
Share on other sites

Για δοκίμασε στον Γκικα ,ζήτα τον Νίκο και πες του ότι είσαι απο το club :

ΔΑΙΔΑΛΟΥ 13

17563 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ

ΑΤΤΙΚΗΣ

Τηλέφωνο: 2109831680

Link to comment
Share on other sites

Σωστός . έχω πάει εκεί κάνα δυο φορές αλλά επειδή είναι πολύ μακριά δεν τον είχα στο μυαλό μου . Έχω δει και έχω ακούσει καλά πράγματα για τον Νίκο. Μπορεί όμως να καλύψει εγγύηση ? Δεν το θυμάμαι αυτό .Πάντως ευχαριστώ DIMIV

Link to comment
Share on other sites

Σωστός . έχω πάει εκεί κάνα δυο φορές αλλά επειδή είναι πολύ μακριά δεν τον είχα στο μυαλό μου . Έχω δει και έχω ακούσει καλά πράγματα για τον Νίκο. Μπορεί όμως να καλύψει εγγύηση ? Δεν το θυμάμαι αυτό .Πάντως ευχαριστώ DIMIV

δεν μπορει να το καλυψει διοτι δεν ειναι εξουσιοδοτημενος αλλα μπορει να το φτιαξει.

Link to comment
Share on other sites

Και μου είχε αρέσει πολύ σαν σκέψη αλλά θα πάω αναγκαστικά σε εξουσιοδοτημένο .

Λέω να την ψάξω πάντως λίγο ,όσο γίνετε και αυτό, μην πάμε για μαλλί και βγούμε κουρεμένοι .

Link to comment
Share on other sites

Και μου είχε αρέσει πολύ σαν σκέψη αλλά θα πάω αναγκαστικά σε εξουσιοδοτημένο .

Λέω να την ψάξω πάντως λίγο ,όσο γίνετε και αυτό, μην πάμε για μαλλί και βγούμε κουρεμένοι .

Δεν είσαι μέσα στην εγγύηση, 6άρι δεν έχεις? Πήγαινε στην αντιπροσωπεία που το αγόρασες, υποτίθεται ότι υπάρχει μια άλλη οικειότητα και

προσπάθησε να το περάσεις στην εγγύηση έστω και κάποιο ποσοστό γιατί ειναι αρκετά τα λεφτά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν είσαι μέσα στην εγγύηση, 6άρι δεν έχεις? Πήγαινε στην αντιπροσωπεία που το αγόρασες, υποτίθεται ότι υπάρχει μια άλλη οικειότητα και

προσπάθησε να το περάσεις στην εγγύηση έστω και κάποιο ποσοστό γιατί ειναι αρκετά τα λεφτά.

+10000000000000000000

στο κατω κατω αυτο ειναι και ο ρολος της εγγυησης (εφοσον εισαι εντος της εγγυησης)

Link to comment
Share on other sites

καλη χρονιά να έχουμε

εκανα επεκταση για 1 χρονο. γιαυτο ζηταω εξουσιοδοτημένο στο δικτυο cosmocar.

σκέφτομαι να πάω εκει οπου το αγόρασα  ,εκει εχω κανει και τα σερβις , δεν ειχα καποιο παραπονο απο τους μηχανικους, αλλα επειδη ειναι πιο σοβαρη εργασια , το ψαχνω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.