Jump to content
eNeRGy

Πηγές Με Android 7"

Recommended Posts

Καλως σας βρηκα παιδες...

Σε λιγες μερες παραλαμβανω το polo (1.2tdi) και θα ηθελα να ρωτησω αν εχετε καμια αποψη για android πηγες που αρχισαν και εμφανιζονται στην αγορα...

2 παραδειγματα ειναι παρακατω:

http://www.ebay.de/itm/170930860916#ht_20076wt_1163

και ενα με αποσπομενο 7" tablet (!!!)

http://www.ebay.de/itm/190748022451#ht_20748wt_1163

Οι τιμες ειναι πολυ χαμηλες και ως android θα ειναι πληρως παραμετροποιησιμα...

Θα υπαρχει κανεις (καταστημα/ιδιωτης) που θα μπορουσε να με βοηθησει να το εγκαταστησω ?(πιανουν τα χερια μου και εχω ξυλωσει αρκετα αυτοκινητα, αλλα ποτε καποιο τοσο νεο).

Η εγγυηση του αυτοκινητου μου θα παει περιπατο?

Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Μου έβγαλε αυτό στα γερμανικά

Λόγω νομικών απαιτήσεων σε ορισμένες χώρες, η πρόσβαση σε αυτό το άρθρο δυστυχώς έκλεισε. Έχουμε μπλοκάρει την πρόσβαση σας σε αυτό το προϊόν, όπως είμαστε υποχρεωμένοι να περιορίσει την πρόσβαση σε απαράδεκτα άρθρα. Μπορεί να συμβεί, δυστυχώς, ότι έχουμε να κλειδώσετε υπηρεσίες πρόσβασης, αν και η συγκεκριμένη υπηρεσία δεν παραβιάζει το νόμο. Αυτό είναι λόγω τεχνικών περιορισμών. Θέλουμε να ζητήσω συγγνώμη για να σας για οποιοδήποτε αποτέλεσμα ταλαιπωρία και ελπίζουμε ότι θα βρείτε άλλα ενδιαφέροντα αντικείμενα στο eBay.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κατευθειαν απο την Erisin ----- erisin-es7136a ------

αν και απο οτι φαινεται το android παιζει ανεξάρτητα από το βασικο λειτουργικό του συστήματος (win 6.0), δηλαδή π.χ. το ράδιο δεν είναι εφαρμογή στο android αλλά στα win. Βέβαια, πιστεύω δεν θα υπάρχει πρόβλημα να παίζει ράδιο και μια εφαρμογή android μαζί.

Edited by angel137
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες..... Εχει τοποθετησει κανεις καποιο απο τα δυο? λεω να διωξω το διοκο μου που ειναι σε windows mob 6.0 ce και να παρω το αποσπομενο....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.