Jump to content
mozart

Μου Σπασανε Τον Καθρευτη

Recommended Posts

δυστυχως καποιον εκνευρισε το golfακι μου και μου κατεβασανε τον καθρεφτη του οδηγου.

το θετικο ειναι οτι δεν εσπασε απο την βαση αλλα εσπασε απο το καπακι και το φλασακι.

το καπακι το κολησα αλλα δεν ξερω πως να το κουμπωσω.

υπαρχει καποιο μανιουαλ του καθρευτη για να τον βγαλω.

μπορω να παραγγειλω μεμονομενα πλαστικα ή μονο ολοκληρο καθρεφτη?

Edited by mozart
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως καποιον εκνευρισε το golfακι μου και μου κατεβασανε τον καθρεφτη του οδηγου.

το θετικο ειναι οτι δεν εσπασε απο την βαση αλλα εσπασε απο το καπακι και το φλασακι.

το καπακι το κολησα αλλα δεν ξερω πως να το κουμπωσω.

υπαρχει καποιο μανιουαλ του καθρευτη για να τον βγαλω.

μπορω να παραγγειλω μεμονομενα πλαστικα ή μονο ολοκληρο καθρεφτη?

Το τζαμακι ξεκουμπωνει προς τα εξω και μετα μπορεις να βγαλεις το καλυμμα του καθρεφτη.αντιστροφα η τοποθετηση

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Το καπακι του καθρεφτη οταν το ειχα βρει κομματια κατω... μου το αλλαξε η ασφαλεια γτ το παλικαρι ειχε αφησει τηλεφωνο ΑΓΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ κ μ το φτιαξανε κ απο οσο ξερω ΚΑΠΑΚΙ + ΒΑΨΙΜΟ = 50 ευρω πληρωσε η ασφαλεια του!

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να βγάλεις όλο τον καθρέπτη (εννοώ να λύσεις και την βάση dld) Το καπάκι μπαίνει κουμπωτό, αφού πρώτα έχεις βγάλει το κρύσταλλο καθρέπτη. Μεμονωμένο πλαστικό καπάκι + flash + κρύσταλλο υπάρχουν αλλα original έχουν 100+ ευρω + το βάψιμο. Και ίσως μετά να διαπιστώσεις ότι και ο μηχανισμός δεν δουλεύει σωστά. Πάρε ένα κομπλέ μεταχειρισμένο καθρέπτη μαζί με μηχανισμό όπως είπε και ο methana. Καθάρισες με κανένα 50αρι

Edited by PAGOURISTAS
Απαγορευονται τα greeklish
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου πάρε mtx καθρέφτη περίπου 100 euro εγω τον άλλαξα το νοέμβριο

,και ίσως τον βρείς καλο χωρίς βαφτικα,όσο για τοποθέτηση εύκολη μονο μην ψάξεις στους κλεφτες στην φρατζή :fear:

Edited by PAGOURISTAS
Απαγορευονται τα greeklish
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.